Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 17 kwietnia 2020, 12:52

autor: NeR1o

Najlepsze smartfony 2020 roku | TOP 10

Co ciekawego w 2020 roku przygotowały dla nas firmy Huawei, Apple, Samsung czy Xiaomi? Wybór flagowca jeszcze nigdy nie był tak trudny. Dlatego wybraliśmy naszym zdaniem 10 najlepszych modeli, które zadebiutowały w ostatnich miesiącach.

Smartfon to dzisiaj praktycznie obowiązkowy element życia każdego z nas. Trudno wyobrazić sobie egzystencję bez „inteligentnego” telefonu i dostępu do internetu. Dzięki urządzeniom tego typu możemy naprawdę wiele. Jeszcze więcej, gdy zdecydujemy się na jeden z flagowych modeli, które oferują wydajne podzespoły, rewelacyjne ekrany i świetne aparaty.

Co rozumiemy przez słowo „flagowy”? W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że jest to najlepszy na daną chwilę smartfon w ofercie danej marki. Tak samo, jak mówi się „flagowy statek” o jednostce najbardziej prestiżowej, która pokazuje możliwości danego armatora. Ale czy da się wybrać ten najlepszy z najlepszych? Jest to raczej niemożliwe. Nie ma telefonu idealnego. Każdy z nas ma inne wymagania. Każdemu podoba się coś innego. Dlatego przygotowałem listę 10 moim zdaniem najlepszych flagowych telefonów 2020 roku.

Na rynku panuje dosłownie wysyp smartfonów – który jest najlepszy w 2020 roku? - Najlepsze smartfony 2019 roku | TOP 10 - dokument - 2020-04-17
Na rynku panuje dosłownie wysyp smartfonów – który jest najlepszy w 2020 roku?
Najlepszy smartfon do 500 złotych | TOP 10
Najlepszy smartfon do 500 złotych | TOP 10

500 złotych to cena, w której można kupić smartfon zapewniający dobrą wydajność w podstawowych aplikacjach. Przed Wami 10 modeli wartych polecenia osobom z mocno ograniczonym budżetem.

Smartfony z najlepszym aparatem | TOP 10
Smartfony z najlepszym aparatem | TOP 10

Smartfony są dzisiaj sprzętami wielofunkcyjnymi, a jednym z najważniejszych aspektów stała się jakość robionych zdjęć. Oto kilka smartfonów, które dzisiaj oferują najlepsze fotografie.

Najlepszy smartfon do 1000 zł | TOP 10
Najlepszy smartfon do 1000 zł | TOP 10

Żeby cieszyć się szybkim i robiącym dobre zdjęcia smartfonem nie trzeba wydawać kilku tysięcy złotych. Już telefony ze średniej półki spełnią oczekiwania większości użytkowników. Którymi z nich warto zainteresować się w pierwszej kolejności?