Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Borderlands 3 Kompendia

Kompendia 21 czerwca 2019, 12:09

autor: Aquma

Wszystko o Borderlands 3 - Cena, edycje, wyłączność Epic Games Store

Oto zbór najważniejszych informacji o Borderlands 3. Prezentujemy najświeższy gameplay, aktualne dane o dacie premiery, platformach dystrybucji, cenie, mikropłatnościach itd. Artykuł jest cyklicznie uaktualniany.

Borderlands 3 jest trzecią częścią popularnego cyklu strzelanek z elementami RPG, który został zapoczątkowany w 2009 roku. Akcja tych produkcji toczy się w dość oryginalnym, humorystycznym uniwersum science fiction, które czerpie pełnymi garściami z różnych dzieł kultury (np. serii postapokaliptycznych filmów Mad Max), często stanowiąc ich parodię. Trzecia część cyklu jest opracowywana przez twórców wszystkich dotychczasowych gier z serii - studio Gearbox Software. Wydawcą jest firma 2K Games.

Fabuła Borderlands 3

Akcja Borderlands 3 będzie się rozgrywała pięć lat po zakończeniu opowieści, która została przedstawiona w drugiej części cyklu. Wątek fabularny będzie powiązany z tajemniczymi Syrenami – kobietami o niezwykłych mocach, które od pierwszej odsłony pełnią ważne role w uniwersum Borderlands. Frakcją antagonistów będzie tym razem kult Children of the Vault, któremu przewodzi rodzeństwo Tyreeen i Troy – obydwoje mają być Syrenami (Troy będzie pierwszym mężczyzną w historii serii, który posiada tego typu zdolności). W opowieści znajdzie się także miejsce dla niektórych bohaterów znanych z poprzednich części – np. Lilith, czyli jednej z postaci, którą mogliśmy kierować w oryginalnym Borderlands.

Antagoniści Borderlands 3. - 2019-06-21
Antagoniści Borderlands 3.
Borderlands 3

Borderlands 3

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz