Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Cyberpunk 2077 Kompendia

Kompendia 17 sierpnia 2020, 15:32

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

Wszystko o Cyberpunk 2077 - wymagania sprzętowe, pre-order i Night City Wire

W artykule tym zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat Cyberpunka 2077 - nadchodzącej, futurystycznej gry RPG autorstwa twórców serii Wiedźmin - studia CD Projekt RED.

Niniejsze kompendium wiedzy poświęcone jest grze Cyberpunk 2077 – tworzonej przez studio CD Projekt RED produkcji z gatunku RPG, która osadzona jest w cyberpunkowym uniwersum wykreowanym przez Mike’a Pondsmitha. Produkcja ta została zapowiedziana w maju 2012 roku i trafi na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja zostanie wydana także na konsolach nowej generacji PS5 i Xbox Series X.

Co nowego?

Aktualizacja #20 (28 października 2020 r.): przesunięcie daty premiery na grudzień. Zaktualizowano sekcję „Data premiery, cena i E3”.

Aktualizacja #19 (20 października 2020 r.): informacje z kolejnej prezentacji Night City Wire i kolejna reklama. Zaktualizowano sekcje „Night City i V” oraz „Gameplay i trailery”.

Aktualizacja #19 (21 września 2020 r.): informacje z drugiej prezentacji Night City Wire. Zaktualizowano sekcje „Night City i V”, „Mechanika i rozwój postaci”, „Wymagania sprzętowe i technikalia” oraz „Gameplay i trailery”.

Aktualizacja #18 (11 sierpnia 2020 r.): informacje z drugiej prezentacji Night City Wire. Zaktualizowano sekcje „Night City i V”, „Mechanika i rozwój postaci”, „Wymagania sprzętowe i technikalia” oraz „Gameplay i trailery”.

Aktualizacja #17 (15 lipca 2020 r.): informacje o rzeczach, których w grze nie będzie, wsparciu dla systemów operacyjnych, komiksie Cyberpunk: Your Voice oraz braku dema. Zaktualizowano sekcje „Night City i V”, „Mechanika i rozwój postaci”, „Wymagania sprzętowe i technikalia” i „Pozostałe informacje”.

Aktualizacja #16 (26 czerwca 2020 r.): informacje z pierwszej prezentacji Night City Wire oraz wrażeń przedstawicieli prasy. Zaktualizowano sekcje „Night City i V”, „Mechanika i rozwój postaci”, „Wymagania sprzętowe i technikalia”, „Pozostałe informacje” oraz „Gameplay i trailery”.

Aktualizacja #15 (19 czerwca 2020 r.): przesunięcie premiery, nowy utwór, pre-ordery przewodnika, bonusy przy zamówieniach przedpremierowych w Polsce. Zaktualizowano wstęp, a także sekcje „Data premiery, cena i wydania”, „Wymagania sprzętowe i technikalia”, „Pozostałe informacje” oraz „Gameplay i trailery”.

Aktualizacja #14 (25 lutego 2020 r.): informacje o kolekcjonerskich kartach graficznych, aktualizacji dla Xboksa Series X i wsparciu dla platformy streamingowej GeForce Now. Zaktualizowano sekcje „Wymagania sprzętowe i technikalia” oraz „Pozostałe informacje”.

Aktualizacja #13 (17 stycznia 2020 r.): Nowa data premiery i informacja o pracach nad trybem multiplayer. Zaktualizowano wstęp i sekcje „Data premiery, cena i wydania” oraz „Pozostałe informacje”.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077