Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 31 marca 2015, 15:12

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry kwietnia 2015 - najciekawsze premiery i konkurs!

W kwietniu nie uświadczymy przesadnej ilości ciekawych premier, za to gry, które pojawią się na rynku, zapewnią wiele godzin naprawdę dobrej zabawy. Rozpiętość gatunkowa jest spora, dla każdego coś miłego.

Z jednej strony lada chwila rozpocznie się kwiecień, czyli idealny miesiąc, by wyciągnąć rowery czy rolki i rozkoszować się (przeważnie) słoneczną pogodą, z drugiej zaś jakość tytułów mających swe premiery w tymże okresie może dosłownie przyprawić o zawrót głowy! Wyliczankę rozpoczynamy delikatnie, od niezależnej produkcji Stealth Inc. 2 oraz dodatku do czwartej odsłony bestsellerowej klasyki The Sims pod tytułem Witaj w pracy. W kwietniu po latach nieobecności powróci kultowa dla wielbicieli szybkiej jazdy i hektolitrów posoki wyścigówka, to jest Carmageddon: Reincarnation, zaś uzależnieni od karcianki Hearthstone studia Blizzard dostaną zupełnie nowy pakiet kart i misji o nazwie Czarna Góra. A na koniec mamy trzy najprawdziwsze grywalne perełki – długo oczekiwane Grand Theft Auto V na blaszaki, podrasowane i skompilowane fabularnie Dark Souls II: Scholar of the First Sin, a także zabójczo dobrze zapowiadającą się mordoklepkę Mortal Kombat X! I jak tu wyjść na spacer, gdy na ekranie tyle wirtualnego dobra?

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera marca na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 kwietnia 2015 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W marcowej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika Venerabilis.

TWOIM ZDANIEM

Na jaką premierę kwietnia 2015 czekasz najbardziej?

Grand Theft Auto V [PC]
58,5%
Mortal Kombat X
26,4%
Dark Souls II: Scholar of the First Sin
5,5%
Carmageddon: Reincarnation
3%
Hearthstone: Czarna Góra
1,7%
Assassin's Creed Chronicles: China
1,7%
The Sims 4: Witaj w pracy
1,5%
Car Mechanic Simulator 2015
0,9%
Stealth Inc. 2
0,8%
Zobacz inne ankiety
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Carmageddon: Reincarnation

Carmageddon: Reincarnation

The Sims 4: Witaj w Pracy

The Sims 4: Witaj w Pracy

Stealth Inc. 2

Stealth Inc. 2

Hearthstone: Czarna Góra

Hearthstone: Czarna Góra