Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Naruto: Path of the Ninja DS

Należąca do popularnego cyklu Naruto gra jRPG z typowym dla bijatyk, zręcznościowym stylem walki, opracowana przez studio Tomy z myślą o posiadaczach handheldów firmy Nintendo.

RPG, jRPG, manga i anime, Naruto, ninja, seriale animowane.

TOMY | producent

D3 Publisher | wydawca

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Naruto: Path of the Ninja | NDS

23października2007

Nintendo DS
Okładka Naruto: Path of the Ninja (NDS)
Naruto: Path of the Ninja

Naruto: Path of the Ninja to kolejny tytuł, należący do znanego cyklu bijatyk. Pozycja ta została przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach systemu Nintendo DS i w pełni wykorzystuje atuty owej platformy sprzętowej. Warto zauważyć, że jest to pierwsza gra z tytułowym wojownikiem w roli głównej o charakterze cRPG, wydana poza granicami Japonii i dedykowana mobilnej konsoli.

Podobnie jak poprzedniczki, niniejsza pozycja powstała na kanwie popularnego anime, stworzonego przez Masashiego Kishimoto. Zarówno gra, jak i jej kreskówkowy pierwowzór opowiada historię młodego adepta sztuki ninjutsu znanego jako Uzumaki Naruto. Producenci zaimplementowali sześć postaci, odznaczających się unikalnymi umiejętnościami i typowym dla siebie stylem walki. Każda z nich została opatrzona dokładnymi statystykami, przedstawiającymi takie cechy, jak żywotność i siła. Ponadto w miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych etapów zabawy rozwija się poszczególne umiejętności i zdobywa nowe.

Wirtualni bohaterowie, przemierzając rozległe wirtualne środowisko (m.in. lasy, pola i góry), co rusz natrafiają na innych oponentów, z którymi stają w szranki. Pod koniec każdego poziomu na ich drodze pojawiają się potężni bossowie. System walki wymaga od gracza rozpoznania siły posiadanej przez oponenta i zaatakowania go z odpowiednią mocą. W zabawie typu cRPG nie mogłoby też obejść się bez licznych rozmów z postaciami pobocznymi i dokładnej eksploracji poszczególnych lokacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Naruto: Path of the Ninja

odpowiednia dla każdego wieku

Naruto: Path of the Ninja 2 zapowiedziane
Naruto: Path of the Ninja 2 zapowiedziane

wiadomość15 maja 2008

Firmy TOMY Corporation i D3Publisher of America zapowiedziały powstanie kontynuacji jRPG na podstawie popularnej mangi autorstwa Masashi Kishimoto - Naruto: Path of the Ninja 2. Podobnie jak pierwsza część, gra tworzona jest specjalnie z myślą o konsoli Nintendo DS. W sprzedaży powinna ukazać się we wrześniu tego roku.

Gra typu RPG z Naruto w roli głównej
Gra typu RPG z Naruto w roli głównej

wiadomość31 maja 2007

Korporacja TOMY wraz z amerykańskim odziałem firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedziała, że w przygotowaniu znajduje się kolejny tytuł ze znanego cyklu bijatyk spod znaku Naruto. Pozycja ta o podtytule Path of the Ninja zostanie przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Nintendo DS.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.08.2008 18:56
fandbt2
56
Konsul

Wchodźcie na http://www.animenarutodragonball.fora.pl/
Ja i kub12 prowadzimy to forum i DB I NARUTO!
Więc wchodźcie, rejestrujcie się i piszcie!
Ps:Na razie nie ma nikogo co lubi Naruto!Więc brońcie waszego bohatera!

01.08.2008 18:57
odpowiedz
fandbt2
56
Konsul

Wchodźcie na http://www.animenarutodragonball.fora.pl/
Ja i kub12 prowadzimy to forum i DB I NARUTO!
Więc wchodźcie, rejestrujcie się i piszcie!
Ps:Na razie nie ma nikogo co lubi Naruto!Więc brońcie waszego bohatera!

19.07.2010 12:40
odpowiedz
Cole Sullivan 007
35
Pretorianin

naruto najlepszy