Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Knowledge is Power: Decades PS4

Trzecia gra towarzyska w dorobku zespołu Wish Studios, opracowana z myślą o PlayStation 4 i darmowej aplikacji PlayLink. W trakcie zabawy w Knowledge is Power: Decades bierzemy udział w teleturnieju i odpowiadamy na pytania dotyczące popkultury z lat 1980-2010.

Towarzyskie, aplikacja PlayLink, multiplayer, podzielony/wspólny ekran, quiz, teleturnieje.

Knowledge is Power: Decades - screen - 2018-06-12 - 375999

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Knowledge is Power: Decades | PS4

2018

Sony PlayStation 4
Okładka Knowledge is Power: Decades (PS4)
Knowledge is Power: Decades

Knowledge is Power: Decades to trzecia po That’s you! oraz pierwszym Knowledge is Power gra towarzyska, opracowana przez zespół Wish Studios z myślą o platformie PlayStation 4.

Mechanika

Podobnie jak ostatnia z wyżej wymienionych pozycji, Knowledge is Power: Decades pozwala graczom wziąć udział w teleturnieju, w którym sprawdzana jest ich wiedza na temat dorobku popkultury na przestrzeni czterech dekad – od 1980 do 2010 roku. Poza odpowiadaniem na pytania, na graczy czekają również rozmaite wyzwania zręcznościowe.

Kwestie techniczne

Knowledge is Power: Decades współpracuje z darmową aplikacją PlayLink, która po instalacji na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS łączy je z konsolą PlayStation 4. Dzięki temu rozgrywka toczy się bez wykorzystania pada – odpowiedzi udzielamy, używając smartfona lub tabletu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-6  

Gry podobne do Knowledge is Power: Decades

Wymagania wiekowe Knowledge is Power: Decades

odpowiednia dla każdego wieku

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz