Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles Switch

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles to opracowana z myślą o Nintendo Switch przygodowa gra akcji. Podczas zabawy gracz eksploruje magiczną wyspę, walczy z wrogami i rozwiązuje zagadki. Jednocześnie musi także zajmować się bardziej przyziemnymi rzeczami, takimi jak uprawa roli, łowienie ryb oraz nawiązywanie przyjaźni z sąsiadami.

Akcji, fantasy, indie, przygodowe gry akcji, rolnicze, sandbox, TPP.

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - screen - 2018-03-14 - 368239Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - screen - 2018-03-14 - 368238Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - screen - 2018-03-14 - 368237Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - screen - 2018-03-14 - 368236Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - screen - 2018-03-14 - 368235Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - screen - 2018-03-14 - 368234Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - screen - 2018-03-14 - 368233Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - screen - 2018-03-14 - 368232

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Yonder: The Cloud Catcher Chronicles | Switch

17maja2018

17maja2018

Nintendo eShop

Nintendo Switch
Okładka Yonder: The Cloud Catcher Chronicles (Switch)
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles to wydana na platformę Nintendo Switch przygodowa gra akcji w klimacie fantasy. Jest to debiutancki projekt australijskiego studia Prideful Sloth, założonego przez weteranów z firm Activision i Rocksteady.

Fabuła

Akcja Yonder: The Cloud Catcher Chronicles toczy się na pełnej magii wyspie Gamea, a gracz wciela się w wysłanego tam przez rodziców chłopca (lub dziewczynkę). Początkowo nowy dom wydaje się istnym rajem, ale bohater szybko odkrywa, że miejsce to stało się celem inwazji mroku i to na jego (i nasze) barki spada obowiązek jego uratowania.

Podczas przygody powoli poznajemy bogatą historię krainy oraz jej mieszkańców, a poza głównym wątkiem w kampanii możemy bawić się sporym zestawem opcjonalnych misji pobocznych.

Mechanika

W wydanym na platformę Nintendo Switch Yonder: The Cloud Catcher Chronicles świat ma w większości otwartą strukturę. Podczas zabawy gracz musi eksplorować wyspę, gromadzić przedmioty, walczyć z wrogami i rozwiązywać zagadki. W tym wszystkim pomagają mu przyjazne duszki, których moc jest jedyną siłą mogącą rozproszyć mrok.

Zabawa nie ogranicza się jednak tylko do niebezpiecznych wypraw. Gracz może również m.in. sadzić rośliny i zbierać plony, łowić ryby, warzyć trunki, gotować potrawy oraz konstruować przedmioty. Te aktywności zapewniają nam dodatkowe surowce i ułatwiają nawiązywanie przyjaźni z mieszkańcami wyspy, których pomoc jest bardzo przydatna w wojnie przeciwko mrokowi.

Wyspa Gamea podzielona została na osiem regionów o różnym klimacie i geografii: poczynając od piaszczystych plaż aż po pokryte śniegiem góry. Dodatkową różnorodność wrażeń zapewnia system dnia i nocy oraz zmieniające się pory roku, wpływające na uprawę roli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Klasyfikacja PEGI Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - zapowiedziano koktajl akcji, przygody i rolnictwa
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - zapowiedziano koktajl akcji, przygody i rolnictwa

wiadomość2 grudnia 2016

Niezależne studio Prideful Sloth zapowiedziało Yonder: The Cloud Catcher Chronicles. Projekt przeniesie nas na pełną magii i sekretów wyspę, gdzie będziemy udawali się zarówno na pełne przygód wyprawy, jak i pałali się rolnictwem.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz