Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Stadnina koni PC

Produkcja stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów, w której zarówno kompleksowo zarządzamy stadniną koni i opiekujemy się tymi zwierzętami, jak i bierzemy udział w różnorodnych zawodach jeździeckich.

Logiczne, ekonomiczne, edukacyjne, dla dzieci, o koniach.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Data premiery gry Stadnina koni | PC

18listopada2013

18listopada2013

premiera PL

PC Windows
Okładka Stadnina koni (PC)
Stadnina koni

Stadnina koni to prosta gra strategiczno-edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych graczach. Tytuł podejmuje tematykę koni i kompleksowego zarządzania wybudowaną stadniną. Za jej produkcję odpowiada niemieckie studio Radon Labs, mające w swoim portfolio również szereg pozycji o podobnej tematyce.

Tytuł pozwala na zajmowanie się końmi w praktycznie każdym istotnym aspekcie ich życia – na przestrzeni całej rozrywki dbamy o ich ustawiczny rozwój, przygotowując odpowiednie plany żywieniowe, dając im możliwość uczestnictwa w różnorodnych zabawach i zwracając uwagę na ich stan zdrowia. Wszystkie te czynności umożliwia nam odpowiednia rozbudowa stadniny, w której umieszczamy wszelkie możliwe pomieszczenia i narzędzia niezbędne do skutecznej pracy z naszymi podopiecznymi. Ulepszeń dokonujemy dzięki funduszom zdobywanym poprzez sprzedaż rumaków i odwiedziny klientów oraz turystów, korzystających z usług ośrodka.

Gra pozwala na obranie rozmaitych dróg rozwoju kariery – oprócz hodowli koni i powiększania swojego ośrodka możemy również stać się gwiazdą turniejów konnych, biorąc udział w szeregu wyścigów i konkurencji sprawdzających wszechstronność wybranego wierzchowca oraz umiejętności w prowadzeniu rumaka. Produkcja zawiera także prosty moduł, w którym wcielamy się w instruktora jazdy konnej i przedstawiamy turystom podstawowe techniki jazdy oraz ćwiczeń.

Gra cechuje się kolorową i estetyczną oprawą wizualną, a zwierzęta są żywo i bogato animowane. Zaletą jest również prosty w obsłudze interfejs, przystosowany dla najmłodszych użytkowników tej produkcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 14,90 PLN

Wymagania wiekowe Stadnina koni

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Stadnina koni

Rekomendowane: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), Windows XP/Vista/7/8

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG GL553

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 7700HQ | Procesor Intel® Core™ i5 7300HQ
Pamięć: DDR4 2400 MHz SDRAM, 2 x SO-DIMM umożliwiające rozszerzenie do 32 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 z 2G/4G GDDR5 VRAM | NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti z 4G GDDR5 VRAM
Wyświetlacz: 15.6" 16:9 HD (1366x768)/Full HD (1920x1080)/IPS FHD (1920x1080) przeciwodblaskowa
Magazyn danych: SSD - 128GB (M.2 2280) | SSD - 256GB (M.2 2280) | HDD - 1TB 7200RPM SSH

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz