Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

CTRacer PC

Darmowa produkcja MMO z gatunku gier wyścigowych, oparta na mikrotransakcjach. Świat gry składa się z kilku miast, w których możemy wykonywać misje oparte na wyścigach mocno stuningowanych samochodów. Z czasem nasza postać zdobywa co raz więcej wirtualnej gotówki i doświadczenia, aby móc zakupić większą liczbę samochodów i usprawnić posiadane maszyny.

Wyścigi, zagraj za darmo.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry CTRacer | PC

25czerwca2009

PC Windows
Okładka CTRacer (PC)
CTRacer

Wyścigi samochodowe zrealizowane w konwencji gry MMO, czyli przeznaczone do zmagań wielu graczy w Sieci. W grze dostępnych jest kilkadziesiąt różnorodnych modeli samochodów. Przypominają one oczywiście te znane z realnych dróg, jednak CTRacer nie posiada licencji na ich oryginalne nazwy. Zaczynając rozgrywkę do wyboru mamy tylko kilka pojazdów, resztę możemy zakupić za zarobione w wyścigach pieniądze lub prawdziwą gotówkę w ramach systemu mikrotransakcji.

W CTRacer podstawą rozgrywki jest system zadań, bardzo przypominający te znane z produkcji MMOcRPG. Na kilku dostępnych mapach azjatyckich miast (m.in.: Seulu oraz Szanghaju) mamy zaznaczone specjalne miejsca wyboru misji. Te najczęściej polegają na przejechaniu odpowiedniej trasy uwzględniając wyznaczone punkty kontrolne, dojechaniu do ważnego miejsca w określonym czasie lub też niedopuszczeniu do wykonania misji przez innych graczy znajdujących się akurat w wybranym przez nas mieście. Za skuteczne wykonanie poszczególnych zadań otrzymujemy wirtualną gotówkę, dzięki której możliwy jest zakup nowego auta lub tunning aktualnie posiadanego.

Solą gry są jednak wyścigi z innymi graczami, odbywające się na specjalnie do tego przygotowanych trasach. W trybie Race Mode rywalizujemy zarówno w serii pojedynczych zawodów jak i trybie mistrzowskim, gdzie najlepszym kierowcą okazuje się zwycięzca określonej liczby kwalifikacji. Na wszystkich dostępnych trasach możemy też trenować przejazdy „na sucho”, bez udziału rywali.

Poza wirtualną gotówką, po każdym wyścigu otrzymujemy również specjalne punkty przeznaczone do modyfikacji i tunningowania naszego samochodu. W grze dostępne są części zamienne mające wpływ na parametry auta, a także różnego rodzaju naklejki, dodatkowe spoilery i inne elementy wpływające na wygląd naszej maszyny.

Gra utrzymuje się z mikrotransakcji. Za realną gotówkę możemy przede wszystkim kupić samochody najwyższej klasy, które dają graczowi zdecydowaną przewagę nad rywalami podczas wyścigów na wirtualnych trasach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe CTRacer

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wymagania sprzętowe CTRacer

Rekomendowane: Pentium 4 3.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 GT lub lepsza, Windows 98/ME/2000/XP

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG GL553

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 7700HQ | Procesor Intel® Core™ i5 7300HQ
Pamięć: DDR4 2400 MHz SDRAM, 2 x SO-DIMM umożliwiające rozszerzenie do 32 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 z 2G/4G GDDR5 VRAM | NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti z 4G GDDR5 VRAM
Wyświetlacz: 15.6" 16:9 HD (1366x768)/Full HD (1920x1080)/IPS FHD (1920x1080) przeciwodblaskowa
Magazyn danych: SSD - 128GB (M.2 2280) | SSD - 256GB (M.2 2280) | HDD - 1TB 7200RPM SSH

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
26.03.2010 15:26
👎
=D=2
38
Legend

Słaba gra, odradzam ją.

19.06.2010 13:17
odpowiedz
kenexgro_anty_fan_strzelaninek
0
Centurion

Lepsze " upshift strike racer ".

Scren z gry CTRacer -->

25.06.2015 15:17
odpowiedz
rainmon
1
Junior

Ta gra już została zamknięta i od 2010 nie działa, wiec moglibyście dodać notatkę w opisie.