Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 18 marca 2015, 12:53

autor: Renox

RIDE – wersja demonstracyjna gry dostępna na PC i PS4

Na platformie Steam udostępnione zostało demo gry RIDE, symulatora jazdy traktującego o wyścigach motocyklowych autorstwa włoskiego studia Milestone. Wersja demonstracyjna omawianego tytułu pozwala między innymi na wypróbowanie trybu szybkiego wyścigu i jednego toru terenowego ulokowanego w górach Sierra Nevada.

Demo gry RIDE już dostępne. - RIDE – wersja demonstracyjna gry dostępna na PC i PS4 - wiadomość - 2015-03-18
Demo gry RIDE już dostępne.

RIDE to symulator wyścigów motocyklowych autorstwa włoskiego studia Milestone. Gra zadebiutuje na światowym rynku w przyszłym tygodniu, 27 marca, w wersji PC oraz na konsolach Xbox 360, XOne, PlayStation 3 i PlayStation 4. Twórcy zdecydowali się wyjść naprzeciw części niezdecydowanym na kupno graczom, udostępniając dzisiaj na platformie Steam oraz PlayStation Store wersję demonstracyjną omawianego tytułu. Próbka umożliwia sprawdzenie trybu szybkiego wyścigu, przejażdżkę po jednym z torów terenowych (ulokowanym w górach Sierra Nevada), jak również sposobność wypróbowania jednego motocykla z trzech różnych klas: naked heavyweight, superbike oraz supersport. Co więcej, gracze otrzymają też możliwość modyfikacji swoich maszyn na kilku dostępnych płaszczyznach.

Na koniec warto przypomnieć, że RIDE to pierwsza własna marka włoskiego dewelopera. Gra w swojej pełnej wersji debiutującej w przyszłym tygodniu zaoferuje graczom ponad setkę jednośladów dostępnych w czterech odrębnych kategoriach (superbike, supersport, naked oraz motocyklach historycznych), którymi będzie można śmigać po różnorodnych trasach miejskich, historycznych oraz terenowych. Nie zabraknie także wspomnianej wcześniej opcji drobiazgowego modyfikowania maszyn i kierowców, czego namiastkę gracze znajdą w upublicznionym dzisiaj demie, jak również wysokiego poziomu realizmu i rozbudowanego systemu uszkodzeń. Wydaniem polskiej edycji gry (dostępny będzie dubbing) zajmie się firma CDP.pl.

Poniżej znajdziecie zwiastun opublikowany przy okazji upublicznienia informacji na temat wersji demonstracyjnej gry.

RIDE

RIDE