Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lipca 2013, 10:25

autor: qjin

The Mighty Quest for Epic Loot – rozdajemy kody do wersji beta gry

Wraz z firmą Ubisoft Polska przygotowaliśmy dla Was kody do wersji beta gry The Mighty Quest for Epic Loot, nowej produkcji free-to-play. Promocja startuje od godziny 12:00, a przez pierwsze pół godziny klucze dostępne będą dla VIP-ów serwisu gry-online.pl.

Na naszej stronie możecie zgarnąć kody do wersji beta The Mighty Quest for Epic Loot - The Mighty Quest for Epic Loot – rozdajemy kody do wersji beta gry - wiadomość - 2013-07-11
Na naszej stronie możecie zgarnąć kody do wersji beta The Mighty Quest for Epic Loot

Razem z firmą Ubisoft Polska, rodzimym wydawcą gry, zapraszamy Was do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach strategii zatytułowanej The Mighty Quest for Epic Loot, intrygującej produkcji free-to-play wzorowanej między innymi na kultowej serii Dungeon Keeper. Aby zdobyć kod uprawniający do zagrania w wersję testową tytułu, musicie udać się na naszą stronę z promocjami po godzinie 12:00. Co ważne, klucze są dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu Gry-OnLine z potwierdzonym adresem e-mail.

Rozgrywka w The Mighty Quest for Epic Loot to prawdziwy miks gatunkowy - The Mighty Quest for Epic Loot – rozdajemy kody do wersji beta gry - wiadomość - 2013-07-11
Rozgrywka w The Mighty Quest for Epic Loot to prawdziwy miks gatunkowy

Po zgarnięciu kodu do bety, należy wejść na oficjalną stronę internetową gry i wypełnić znajdujący się tam formularz. Jeśli nie macie konta Uplay, musicie je założyć, gdyż jest ono wymagane do włączenia The Mighty Quest for Epic Loot. Klucz wklejacie w puste pole na samym dole okna służącego do rejestracji lub logowania. Następnie musicie pobrać klienta i zainstalować go na dysku twardym. Potem pozostaje już tylko wejść w kreskówkowy świat nowej sieciowej produkcji studia Ubisoft.

The Mighty Quest for Epic Loot to tytuł opierający się na modelu biznesowym free-to-play, przeznaczony wyłącznie dla posiadaczy pecetów. Gra kładzie duży nacisk na rozbudowane funkcje społecznościowe. Rozgrywka, z akcją osadzoną w królestwie Opulencia, polega przede wszystkim na obronie swojego zamku i cennych skarbów. Pomogą nam w tym liczne pułapki, którymi obstawimy swoją posiadłość. Oprawa wizualna została utrzymana w bajkowym tonie, co współgra z lekkim, humorystycznym klimatem produkcji.

Pełna wersja gry ma wyjść jeszcze przed końcem 2013 roku.