Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 27 lutego 2004, 09:37

Już w poniedziałek wielki debiut oficjalnego demo gry Syberia II

Przecieki do Internetu grywalnych wersji popularnych programów nie są niczym nowym, ale wciąż wywołują wiele kontrowersji, o czym na własnej skórze przekonała się firma Microids. Nielegalne demo nadchodzącej wielkimi krokami gry Syberia II, pojawiło się dzięki hiszpańskim piratom i niemal błyskawicznie rozeszło się wśród użytkowników na całym świecie.

Przecieki do Internetu grywalnych wersji popularnych programów nie są niczym nowym, ale wciąż wywołują wiele kontrowersji, o czym na własnej skórze przekonała się firma Microids. Nielegalne demo nadchodzącej wielkimi krokami gry Syberia II, pojawiło się dzięki hiszpańskim piratom i niemal błyskawicznie rozeszło się wśród użytkowników na całym świecie. Skonsternowani pracownicy Microids musieli wczoraj zamknąć nawet oficjalne forum programu, gdyż na jego łamach pojawiła się ogromna ilość spamu, dotyczącego przecieku, wraz z adresami, skąd można było ściągnąć feralne demo.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Chcąc stanąć w opozycji do działań piratów, włodarze firmy Mircoids zdecydowali, że już w poniedziałek 1 marca, opublikują w sieci oficjalne, pełne demo, które będzie w stu procentach reprezentatywne do tego, co zobaczymy już za niedługo w pełnej wersji gry.

Linki do stron powiązanych z tematem:

Syberia II

Syberia II