Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 stycznia 2019, 13:12

autor: Serek

What Remains of Edith Finch od dziś za darmo w Epic Games Store

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników artystycznych i eksperymentalnych gier. What Remains of Edith Finch jest od dzisiaj dostępne za darmo w Epic Games Store. Jeśli jeszcze nie graliście, teraz jest idealny czas na nadrobienie zaległości.

Jeżeli jeszcze nie graliście w What Remains of Edith Finch, to macie świetną okazję nadrobić zaległości. - What Remains of Edith Finch od dziś za darmo - wiadomość - 2019-01-11
Jeżeli jeszcze nie graliście w What Remains of Edith Finch, to macie świetną okazję nadrobić zaległości.

Aktualizacja: Gra jest już dostępna do pobrania w sklepie Epic Games.

Jeżeli lubicie gry przygodowe charakteryzujące się pewnym artyzmem, to najprawdopodobniej słyszeliście o What Remains of Edith Finch. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że tytuł ten będzie dostępny za darmo na platformie Epic Games Store. Cóż... ten czas nadszedł. Od dzisiaj do 24 stycznia możecie pobrać tę produkcję całkowicie bezpłatnie (promocja ruszy w przeciągu kilku najbliższych godzin).

What Remains of Edith Finch zadebiutowało 25 kwietnia 2017 roku na PC i PlayStation 4 (na Xboksie One 19 lipca tego samego roku). Ta niezwykła gra jest zbiorem krótkich historii członków rodziny obarczonej tajemniczą klątwą. Wszystkie wydarzenia na ekranie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, co tylko zwiększa immersję przeżywanych sytuacji. Za tytuł odpowiada niezależne studio Giant Sparrow, które ma w swoim dorobku również wydaną w 2014 roku grę The Unfinished Swan.

Produkcja studia Giant Sparrow nie jest pierwszą grą udostępnioną za darmo na platformie firmy Epic. Wcześniej mogliśmy bezpłatnie pobrać Subnauticę, a do dzisiaj trwał darmowy okres gry Super Meat Boy. To początek większej inicjatywy ze strony Epic Games, które ma zamiar oferować nieodpłatnie kolejne gry aż do końca 2019 roku. Czy taka strategia przyczyni się do sukcesu niedawno otwartego sklepu firmy?

  1. Oficjalna strona internetowa gry What Remains of Edith Finch
  2. Oficjalna strona internetowa Epic Games Store
  3. What Remains of Edith Finch najlepszą grą roku 2017 wg. BAFTA
What Remains of Edith Finch od dziś za darmo - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

What Remains of Edith Finch

What Remains of Edith Finch