Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 czerwca 2018, 22:38

autor: AlexB

Pełen akcji zwiastun Crackdown 3 i dokładna data premiery

Firma Microsoft opublikowała nowy zwiastun Crackdown 3, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu sandboksów akcji. Tytuł zadebiutuje 22 lutego 2019 roku.

Pełen akcji zwiastun Crackdown 3 - ilustracja #1

Niedawno informowaliśmy o kolejnym przesunięciu daty premiery Crackdown 3. Nie oznacza to jednak, że tytułu mogło zabraknąć podczas konferencji Microsoftu zorganizowanej z okazji targów E3 2018. Gigant z Redmond zaprezentował nowy zwiastun kolejnej odsłony popularnego cyklu sandboksów akcji. Podobnie jak w ubiegłym roku, główną rolę grał w nim lubiany aktor Terry Crews, którego cyfrowa wersja sieje prawdziwą rozwałkę na mapie – biega, strzela, skacze, wysadza rzeczy w powietrze i używa mocy – wszystko to z dość dużym przymrużeniem oka. Zaintrygowani? Jeśli tak, to możecie już powoli szykować swoje pecety z systemem Windows 10 lub konsole Xbox One, gdyż Crackdown 3 zadebiutuje 22 lutego 2019 roku (o ile nie nastąpi kolejne opóźnienie premiery).

Pełen akcji zwiastun Crackdown 3 - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Crackdown 3

Crackdown 3