Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 19 września 2017, 12:57

autor: Aquma

Project CARS 2 na PS4 i PS4 Pro – zobacz porównanie

Na kanale Candyland w serwisie YouTube pojawiło się porównanie grafiki i wydajności z najnowszej produkcji studia Slightly Mad Studios – Project CARS 2 – w wersjach na PS4 i PS4 Pro.

Project CARS 2 potrafi wyglądać urokliwie - Project CARS 2 na PS4 i PS4 Pro – zobacz porównanie - wiadomość - 2017-09-19
Project CARS 2 potrafi wyglądać urokliwie

Znany z publikowania pozbawionych komentarza filmików porównujących oprawę graficzną i wydajność w grach kanał Candyland zamieścił nowy materiał dotyczący nadchodzącej gry wyścigowej autorstwa Slightly Mad Studios – Project CARS 2. Na filmie zobaczyć możemy zestawienie wersji na PS4 i PS4 Pro.

Dzięki rozdzielczości 1440p obraz w wersji na PS4 Pro jest zauważalnie ostrzejszy, można też dostrzec pewne różnice w ilości detali, np. jakości odbić w deszczówce na jezdni czy wyglądzie przydrożnych drzew. Jeśli jednak jak dotychczas nie zdecydowaliście się na zakup mocniejszej wersji konsoli PlayStation 4, a przede wszystkim telewizora 4K, dzięki któremu sprzęt Sony mógłby rozwinąć przysłowiowe skrzydła, wspomniany filmik raczej Was do tego nie przekona – w wielu miejscach różnice są na tyle niewielkie, że trudno stwierdzić, czy nie wynikają z nieco inaczej ułożonej sceny. Pozytywną informacją jest natomiast bez wątpienia to, że zarówno na zwykłej, jak i wzmocnionej konsoli gra zdaje się trzymać stabilne 60 FPS.

Project CARS 2 to kontynuacja dobrze ocenionej przez krytyków (średnia ocen w serwisie Metacrtitic wynosi 81-83% w zależności od platformy) gry wyścigowej z 2015 roku, która zasłynęła m.in. wysokiej jakości oprawą graficzną. „Dwójka” zdaje się być produkcją poprawioną pod każdym względem, co potwierdzają pierwsze recenzje w branżowych mediach. Stworzony przez Slightly Mad Studios tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One już za kilka dni – 22 września.

  1. Graliśmy w Project CARS 2 - znowu najładniejsza gra wyścigowa?
  2. Project CARS 2 – znamy listę tras
  3. Oficjalna strona internetowa Project CARS 2
Project CARS 2 na PS4 i PS4 Pro – zobacz porównanie - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Project CARS 2

Project CARS 2