Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

lokacje / poziomy Najnowsze wiadomości i informacje

Kolumbijski las deszczowy kolejnym miejscem akcji w Hitmanie 2 – zobacz zwiastun

Maiman, 2 września 2018, 12:37

Agent 47 przybywa do kolumbijskiej dżungli. Nowy zwiastun gry Hitman 2, kultowej skradanki autorstwa duńskiego IO Interactive, pozwala rzucić okiem na drugą z sześciu zapowiedzianych lokacji. Ale na wiele pytań nie udziela odpowiedzi.

Max Payne, Batman i koledzy - dziwne poziomy w grach

Filip „fsm” Grabski, 30 listopada 2015, 18:35

Bywa tak, że standardowa gra przerywana jest poziomem nietypowym, koszmarnym, sennym, udziwnionym. I wtedy taka rzecz zapada w pamięć, a graczom łatwo jest zrobić listę najlepszych tego typu zagrywek. Zapraszam!

Ekstremalne warunki w grach - najbardziej niezapomniane wodne poziomy

Luc, 13 listopada 2015, 18:36

Oceaniczna ciemność, potężne fale, morskie potwory, brak tlenu... To tylko wybrane spośród wielu niebezpieczeństw, jakie czekają na nas w podwodnym świecie. Przyglądamy się bliżej najciekawszym poziomom w grach, które zostały osadzone właśnie w takim środowisku.

Dragon Age: Inkwizycja - dwie lokacje w grze na nowych screenach

Sarge, 13 maja 2014, 11:22

W sieci pojawiły się nowe screeny z gry Dragon Age: Inkwizycja. Zdjęcia przedstawiają dwie lokacje występujące w nadchodzącej produkcji RPG studia BioWare. Mowa o etapach Emerald Graves oraz Emprise du Lion.

Lekcja Level Designu - wykład poprowadzi Garrett, mistrz złodziei

Yoghurt, 7 sierpnia 2012, 21:25

Dobrze zaprojektowany level w grze to nie taka prosta sprawa, jakby się mogło z początku wydawać. Nie wystarczy poustawiać elementów i przeciwników w logiczny sposób. Należy jeszcze przekonać gracza, że osobiście zanurza się w świat na ekranie monitora.

Torchlight II - Runic Games prezentuje nowe lokacje i świeże screeny

Kono, 24 maja 2011, 12:06

Deweloperzy ze studia Runic Games ujawnili dzisiaj na oficjalnym blogu kilka ciekawych informacji dotyczących gry Torchlight II. Pierwszy wpis (okraszony nowymi screenshotami) opisuje główne zagadnienia związane ze światem, po którym przyjdzie nam wędrować.

W Assassin's Creed: Revelations odwiedzimy Masjaf, Rodos i Kapadocję

Kono, 24 maja 2011, 10:45

Serwis Game Informer opublikował listę wszystkich lokacji, które przyjdzie nam zwiedzić jako 50-letni Ezio w Assassin’s Creed: Revelations. Oprócz wspominanego już wcześniej Konstantynopola i Kapadocji, doświadczony zabójca odwiedzi Masjaf – twierdzę asasynów. Dodatkowo, podczas zmagań w trybie wieloosobowym pobiegamy po greckiej wyspie Rodos.

Świat Age of Conan zostanie powiększony o dwie nowe lokacje?

Sarge, 9 maja 2011, 12:30

Fani Age of Conan już niedługo powinni doczekać się rozbudowania wirtualnego świata gry o dwa nowe obszary. Tak przynajmniej wynika z wczorajszego posta na oficjalnym forum.