Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 lipca 2015

Shenmue III – zbiórka skończona, rekord pobity

shav, 18 lipca 2015, 18:50

W serwisie Kickstarter zakończyła się zbiórka funduszy na Shenmue III. Twórcom udało się pozyskać ponad 6 milionów dolarów, ustanawiając tym samym nowy rekord w kategorii gier wideo.

Promocje mobilne na weekend 18-19 lipca (m.in. seria Anomaly, Metal Slug, Goat Simulator)

Jiker, 18 lipca 2015, 16:10

W tym tygodniu na promocji znalazło się kilka niezłych gier mobilnych. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich produkcji jak serie Anomaly, Metal Slug, The King of Fighters, Goat Simulator, a także wielkiej letniej wyprzedaży w App Store.

Assassin's Creed: Syndicate - obejrzyj prawie 50 minut zapisu rozgrywki

Adrian Werner, 18 lipca 2015, 15:25

Firma Ubisoft opublikowała nowy materiał video z Assassin's Creed: Syndicate, zawierający prawie pięćdziesiąt minut zapisu rozgrywki.

Pecetowe Batman: Arkham Knight - kolejny patch ukaże się w sierpniu

Adrian Werner, 18 lipca 2015, 15:12

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowała, że kolejny patch do pecetowej wersji Batman: Arkham Knight pojawi się w sierpniu i zawierać będzie głównie ulepszenia wydajności.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Geometry Wars 3, Mortal Kombat X, Taichi Panda)

Adrian Werner, 18 lipca 2015, 12:42

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Geometry Wars 3: Dimensions Evolved, Heroes and Castles 2, Mortal Kombat X, Taichi Panda czy Wedding Escape.

The Vanishing of Ethan Carter - zobacz różnice w grafice między wersjami na PC i PlayStation 4

Adrian Werner, 18 lipca 2015, 11:59

W sieci pojawił się filmik z The Vanishing of Ethan Carter pokazujący różnice w oprawie graficznej między wydaniem gry na pecety i wydaną niedawno konwersją na PlayStation 4. Edycja konsolowa została przestawiona na silnik Unreal Engine 4 i za kilka tygodni to samo czeka komputerowy pierwowzór.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - patch 1.07 już dziś trafi do graczy

shav, 18 lipca 2015, 10:45

Najnowsza aktualizacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie dziś dostępna do pobrania we wszystkich regionach. Patch nie tylko poprawia niektóre błędy, ale także dodaje do gry kilka oczekiwanych zmian.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 18 - 19 lipca (Assassin's Creed IV: Black Flag, Thief, Europa Universalis IV)

Góral, 18 lipca 2015, 08:00

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Assassin's Creed IV: Black Flag, Thief, Europa Universalis IV czy Valkyria Chronicles.