Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 kwietnia 2015

Deadwood: The Forgotten Curse - sukces Kickstartera survivalowej przygodowej gry akcji

Adrian Werner, 25 kwietnia 2015, 16:30

Studiu Steamroller udało się za pomocą serwisu Kickstarter zgromadzić minimalną kwotę potrzebną do wyprodukowania projektu Deadwood: The Forgotten Curse, czyli przygodowej gry akcji, opowiadającej o wojnie chłopca i kamiennego olbrzyma z inwazją drewnianych zombie.

Nadchodzi remaster Gears of War

Adrian Werner, 25 kwietnia 2015, 14:22

W sieci pojawiły się informacje, że trwają prace nad odświeżoną wersję pierwszej odsłony cyklu Gears of War. Remaster zmierza oczywiście na Xboksa One.

EA Sports UFC – bijatyka MMA trafiła na smartfony i tablety

Adrian Werner, 25 kwietnia 2015, 12:18

Firma Electronic Arts wypuściła mobilną odsłonę marki EA Sports UFC. Gra dostępna jest na systemy iOS oraz Android i pozwala pokierować siedemdziesięcioma słynni zawodnikami MMA.

Promocje mobilne na weekend 25-26 kwietnia (m.in. The Room Two, Dead Space, Anomaly)

Jiker, 25 kwietnia 2015, 11:26

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak The Room Two, Dead Space, Republique, serie Anomaly, Metal Slug i The King of Fighters, a także Iesabel.

Twórcy DayZ i Garry’s Mod twierdzą, że płatne mody na Steamie to dobry pomysł

Góral, 25 kwietnia 2015, 10:20

Garry Newman, twórca Garry’s Mod, a także Dean Hall, odpowiedzialny za DayZ, zabrali głos w sprawie wprowadzenia możliwości pobierania pieniędzy za tworzone mody, które udostępniane są w usłudze Steam Workshop. Pomimo wad, nowy pomysł Valve jest dobrym posunięciem, który może wyjść wszystkim na dobre.

Call of Duty: Black Ops III - data premiery i sporo nowych informacji

Adrian Werner, 25 kwietnia 2015, 09:30

W sieci pojawiły się skany materiałów reklamowych Call of Duty: Black Ops III. Dowiedzieliśmy się z nich sporo nowego, w tym, że gra zaoferuje w kampanii tryb kooperacyjny oraz sporo sandboksowych sekcji. Poznaliśmy także datę premiery.

Nowa gra współtwórców Lords of the Fallen zostanie zapowiedziana na E3

Góral, 25 kwietnia 2015, 08:36

Jan Klose, współwłaściciel studia Deck13, odpowiedzialnego za wydane kilka miesięcy temu Lords of the Fallen, ujawnił, że firma nawiązała współpracę z francuskim wydawcą Focus Home Interactive i pokaże swój kolejny projekt podczas tegorocznych targów E3.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 25-26 kwietnia (m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim, FTL, Rogue Legacy)

Adrian Werner, 25 kwietnia 2015, 08:10

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak The Elder Scrolls V: Skyrim, Don't Starve, Crysis 3, The Banner Saga, Rogue Legacy, Reus, Pixel Piracy, FTL czy Eldritch.