Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 marca 2015

Najlepsze cosplaye – Tokyo Ghoul

Adrian Werner, 22 marca 2015, 19:22

Tydzień kończymy cosplayem, w którym Fenyachan przebrała się za głównego bohatera japońskiej serii komiksowej Tokyo Ghoul.

Najnowsze sterowniki AMD wprowadziły obsługę technologii Freesync

Góral, 22 marca 2015, 18:53

Firma AMD udostępniła najnowsze sterowniki oznaczone numerem 15.3. Wprowadziły one przede wszystkim obsługę technologii AMD Freesync. Oczywiście nie zabrakło nowych profili Crossfire oraz naprawy rozmaitych błędów.

Driver Speedboat Paradise – mobilna odsłona cyklu firmy Ubisoft zamieni samochody na motorówki

Adrian Werner, 22 marca 2015, 13:41

Firma Ubisoft zapowiedziała, że w przyszłym miesiącu na iOS i Androidzie ukaże się gra Driver Speedboat Paradise. Dla fanów cyklu dużym zaskoczeniem może być fakt, że mobilna odsłona cyklu zamieni samochody... na motorówki.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - nowe wieści, screeny i gameplay

Góral, 22 marca 2015, 13:37

W sieci pojawiły się świeże informacji dotyczące strzelanki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Oprócz tego doczekaliśmy się nowego nagrania z rozgrywką z wersji alfa oraz screenów.

Hero Sky: Epic Guild Wars – premiera konkurenta Clash of Clans

Adrian Werner, 22 marca 2015, 12:05

Przebojowe Clash of Clans doczekało się nowego konkurenta w postaci strategii Hero Sky: Epic Guild Wars autorstwa studia Innospark, która właśnie zadebiutowała na iOS i Androidzie.

LEGO Dimensions wykorzysta interaktywne figurki LEGO

Góral, 22 marca 2015, 11:55

W serwisie VideoGamer pojawiły się kolejne informacje dotyczące szykowanej przez studio Traveller's Tales gry z serii LEGO, w której zostaną wykorzystane interaktywne figurki. Produkcja ukazać ma się w tym roku pod tytułem LEGO Dimensions.

God of War ma już 10 lat - Jak Sony Santa Monica z Kratosem tańcowali

Rasgul, 22 marca 2015, 11:20

God of War stuknęło już dziesięć lat i z tej okazji przyglądamy się temu jak wygląda studio, które stworzyło markę. Analizujemy powstanie pierwszej części, ale też przytaczamy fakty o początkach Sony Santa Monica.

RollerCoaster Tycoon World otrzyma lepszą oprawę graficzną

Adrian Werner, 22 marca 2015, 10:59

Po negatywnym przyjęciu zwiastuna RollerCoaster Tycoon World, twórcy (nowo powstałe studio Nvizzio Creations, które niedawno zastąpiło Area 52 Games) postanowili uspokoić zaniepokojonych fanów. W oparciu o uzyskane opinie twórcy zamierzają wprowadzić poważne zmiany w stylistyce oprawy graficznej.

Rememoried - zapowiedziano surrealistyczną przygodówkę

Adrian Werner, 22 marca 2015, 09:55

Jednoosobowe studio Hangonit zapowiedziało projekt Rememoried. Ma to być pierwszoosobowa przygodówka, w której będziemy eksplorowali świat zbudowany ze snów i wspomnień bohatera.