Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 marca 2012

Okrojona kolekcja Metal Gear Solid HD trafi latem na PS Vitę

Ender, 10 marca 2012, 19:10

Na lato tego roku, Konami oficjalnie zapowiedziało premierę kolekcji Metal Gear Solid HD w wersji na konsolę PS Vita. Niestety, w przeciwieństwie do wydania na Xboksa 360 i Playstation 3, w zestawie zamiast trzech odświeżonych tytułów z kultowej serii, znajdą się jedynie dwa, zabraknie w nim bowiem gry Metal Gear Solid: Peace Walker.

War of the Roses - nowe informacje i materiały video z średniowiecznej gry akcji Paradox Interactive

Adrian Werner, 10 marca 2012, 18:40

Na GDC 2012 zaprezentowano grywalną wersję średniowiecznej gry akcji War of the Roses. Dzięki temu otrzymaliśmy sporo nowych informacji i materiałów video.

Wyniki amerykańskiego rynku gier – słaba sprzedaż Syndicate i Asura's Wrath, Kingdoms of Amalur w rękach ponad 300 tysięcy graczy

Ender, 10 marca 2012, 16:45

Firma badawcza NPD Group przekazała dokładne dane liczbowe, przedstawiające lutowe wyniki sprzedaży wybranych gier na amerykańskim rynku. W pierwszym tygodniu od premiery, wyjątkowo słabo przyjęty został FPS Syndicate oraz gra Asura's Wrath. Spory sukces osiągnął natomiast Kingdoms of Amalur: Reckoning, w ciągu całego miesiąca trafił bowiem do ponad 300 tysięcy graczy.

Phantasy Star Online 2 trafi na PlayStation VIta

Adrian Werner, 10 marca 2012, 15:10

Mamy dobre wieści dla miłośników konsolowych MMO. Firma Sega właśnie zapowiedziała, że w przyszłym roku na PlayStation Vita wydana zostanie gra Phantasy Star Online 2.

W kwietniu rozpoczną się otwarte beta-testy gry Dust 514

Ender, 10 marca 2012, 14:08

Producenci darmowego konsolowego FPS-a Dust 514 zapowiedzieli, że otwarte beta-testy tego tytułu wystartują w kwietniu. Posiadacze Playstation 3 będą mogli zapoznać się z najważniejszymi zaletami gry i sprawdzić jak w praktyce wygląda jej sprzężenie z pecetowym MMO EVE Online.

Diablo III zadebiutuje bez trybu PvP

Adrian Werner, 10 marca 2012, 10:52

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce zagramy w pełną wersję Diablo III. Niestety, studio Blizzard poinformowało właśnie, że gra zadebiutuje bez trybu PvP.

Recenzja gry Cyklady. Zostań władcą archipelagu

Kwiść, 10 marca 2012, 10:20

Cyklady to gra strategiczna dla 2 do 5 osób, pozwalajaca graczom na wcielenie się w rolę grackich kolonizatorów. Wykorzystujac peniądze, wojsko czy mitologiczne stwory, uczestnicy zabawy muszą walczyć o kolejne skrawki terenu i rozbudowywać swoje potęzne metropolie metropolie. Prosta zasady i szybka rozgrywka to najwieksze zalaty tego tytułu.