Pobierz za darmo

nazwa pliku:Serious Sam II demo updated

rozmiar pliku:370,6 MB

data publikacji:18 października 2005

kategoria pliku:demo


Serious Sam II
demo updated

Serious Sam 2 to oficjalna kontynuacja słynnych strzelanek z 2001 i 2002 roku, w których akcja obserwowana była z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł ten pod wieloma względami przypomina takie produkcje jak Will Rock, Quake II czy Halo. Oprócz wersji PC przewidziano edycję na konsolę Xbox.

Uwaga: Demo zawiera poprawkę v.2.064b. Znajdziemy w nim dwie mapy (Greendale i Seriousopolis Uptown), na których można pograć samotnie lub w kooperacji z innymi użytkownikami (maksymalnie 16 osób). Demo udostępnia wszystkie bronie, jeden z pojazdów i kilka typów przeciwników.

Serious Sam II - więcej na temat gry

gra Serious Sam II

Serious Sam II

Serious Sam 2

Akcji

Pliki do gry Serious Sam II

Najlepsze Dema i Gry

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - PC - 92,90 zł

promocja

PC 92,90 zł

Homefront: The Revolution + DLC - PC - 133,50 zł

kup w sklepie

PC 133,50 zł

Total War: WARHAMMER + DLC - PC - 164,50 zł

kup w sklepie

PC 164,50 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
20.10.2005 15:35
_zielak_
42
Thief

Ściągnąłem, pograłem i spodobało mi się :> Tak pokrótce co sądzę o poszczególnych elementach gry...

Grafika - świetna. Tekstury szczegółowe, przeciwnicy doprawcowani, bronie i efekty ich działania na równie wysokim poziomie. Jedyne co mi się nie podoba, to to, że grafa jest zbyt cukierkowa. Za dużo tu kolorków... rozumiem, że ta gra włąśnie taka miała być w założeniu, ale twórcy przesadzili. Dźwięk dobry, ale bez rewelacji, nienajgorsza muzyka, wszelkie odgłosy przyzwoite.

Bronie w większości to tak naprawdę to samo co w jedynce, tyle tylko, że w nowej oprawie. Tak demie możemy sie pobawić: piłą mechaniczną, dwoma rodzajami pistoletów, dwururką, uzi (podwójnym), rakietnicą i karabinem snjperskim. Ogólnie mimo to za bronie plus :) Przeciwiników trochę przybyło (jakieś pająki cyklopy, wielkie niedźwiedzie), ale spotkamy też starych - np. biomechy, bykołaki i kamikaze. Ogólnie też jest OK. Mamy też jeden pojazd - coś w stylu poduszkowca z napędem rakietowym.

O co chodzi w grze? O to samo co wcześniej - jedną wielką i prostą jatkę. Mamy tu podobny schemat jak w jedynce - wielka otwarta przestrzeń, broń i apteczka na jej środku. Jak je weźmiemy uaktywnimy wielką rzeź. Jak już pokonamy przeciwników, idziemy kilka metrów do przodu i znowu ten sam schemat... Proste a cieszy :)

Serious sam II to stary pomysł w nowej oprawie. Nowa, lepsza grafika, bronie, przeciwnicy, ale sama koncepcja gry została taka sama... Jak komuś się spodobały poprzednie część to tą też pewnie pokocha. Jak ktoś nienawidził Sama to i raczej mało prawdopodobne aby polubił tą odsłonę jego przygód. Ja należę do tych pierwszych :)

20.10.2005 15:40
odpowiedz
kam!l
2
Legionista

mi tez sie podoba...chociaz w nia nie grałem <lol> po screenach fajnie wygląda! I czesc była spoko...narq

20.10.2005 15:42
odpowiedz
piokos
57
Legend

Co ciekawe w demie#2 można zagrać w demo#1, wystarczy założyć serwer do gry w sieci net/LAN :)
Tak normalnie (w menu: singleplayer) to takiej opcji nie znalazłem :P.