Wiadomość gry na świecie 14 kwietnia 2017, 08:40

autor: Entelarmer

Titanfall 2 - ujawniono plany rozwoju gry

Firma Electronic Arts opublikowała komunikat dotyczący planów rozwoju Titanfall 2. W najbliższym czasie fani futurystycznej strzelanki mogą liczyć na kolejne mapy i mechy, jak również garść pomniejszych nowości w ramach aktualizacji.

Minęło ponad pół roku od premiery Titanfall 2 – kontynuacji sieciowej strzelanki z 2014 roku. Choć tytuł spotkał się z całkiem ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów, jego sprzedaż nie wypadła tak dobrze, jak oczekiwał wydawca. Jednak firma Electronic Arts z miejsca zapowiedziała, że nie zamierza skreślać tej produkcji, czego dowodem miało być stały rozwój gry. Dziś sprecyzowano te plany, ujawniając co nieco na temat zawartości nowych dodatków, które mają zadebiutować do końca czerwca. Wśród nowej zawartości znajdą się cztery mapy multiplayer: dwie dla wszystkich trybów (Glitch i Relic) oraz para przeznaczona wyłącznie do rozgrywek Szybkiego Szturmu (Traffic i Deck). Pojawi się też trójka Tytanów, aczkolwiek tylko jeden z nich ma być dostępny dla wszystkich. Dwa pozostałe – wersje Prime Ronina oraz Tone’a – będzie można nabyć w sklepie gry.

Gracze Titanfall 2 mogą być spokojni o rozwój gry. - Titanfall 2 - ujawniono plany rozwoju gry - wiadomość - 2017-04-14
Gracze Titanfall 2 mogą być spokojni o rozwój gry.

Ponadto twórcy ze studia Respawn Entertainment pracują nad aktualizacjami, mającymi dodać jeszcze więcej nowości. Część z nich to drobiazgi w stylu nowych skórek, kamuflaży oraz egzekucji, ale nie zabrakło też potencjalnie istotniejszych nowinek. W ogłoszeniu znalazła się wzmianka o kolejnym trybie zabawy (Na celowniku) i frakcji, jak również dodatkowych opcjach dla prywatnych serwerów. Wspomniano też o kolejnych ulepszeniach matchmakingu oraz zwiększeniu limitu generacji. Niestety, nie podano żadnych szczegółów na temat tych zmian – detale zostaną ujawnione wraz ze zbliżaniem się premiery poszczególnych dodatków.

Titanfall 2 - ujawniono plany rozwoju gry - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
14.04.2017 09:36
1
TheGlocKPL
9
Legionista

Titanfall czasem nie jest z 2014? :)

14.04.2017 10:05
odpowiedz
1 odpowiedź
Entelarmer
29
Damned One

Nawet nie czasem, po prostu jest. Przepraszam za błąd i dzięki za zauważenie. :)

14.04.2017 10:22
mbigos
18
Legionista

Ha, a ja już sobie pomyślałem: "Kurcze, to ta gra ma tyle lat, a nadal jest z kim grać?" :D

14.04.2017 10:54
odpowiedz
premium313078
3
Legionista

Ronin i Tone są w grze. Za pieniądze będzie można kupić skórki do nich.

14.04.2017 11:15
odpowiedz
Mwa Haha Ha ha
23
Generał

Z cyklu jak zabic dobra gre. Wydac ja w tym samym czasie co podobny ale wiekszy i bardziej znany Battlefield. A co smieszniejsze nie jest to konkurencja, tylko gra od tego samego wydawcy. Ktos powinien poleciec za sabotaz lol.

14.04.2017 20:57
odpowiedz
Dennoss
87
Legend

Czekam na Prime Ronina, bo tylko tym tytanem gram :P

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze