6 560 wyświetleń
(3:35)
20 listopada 2012
Film opublikowany z okazji ósmej rocznicy istnienia popularnej gry MMORPG - World of Warcraft. (22565)
GRYOnline
Gracze
trailer
28 września 2024
trailer
26 października 2025
Materiał video do gry War Thunder, w którym deweloperzy ze studia Gaijin Entertainment zaprezentowali zamiany wprowadzone w aktualizacji o numerze 1.57.
trailer
15 marca 2016
Wideo z The Legend of Zelda: Skyward Sword od Nintendo | Opublikowano 2011-07-22 13:36 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 1:42.
trailer
22 lipca 2011
Materiał fimowy prezentujący patch 8.5 do gry World of Tanks.
trailer
25 kwietnia 2013
trailer
31 października 2025
trailer
14 lutego 2025
Zwiastun gry War Thunder, sieciowej symulacji lotniczej od studia Gaijin Entertainment, znanego z tytułów takich jak m.in. Wings of Prey, Birds of Steel oraz Apache: Air Assault.
trailer
30 sierpnia 2013
trailer
28 października 2025
Film z gry World of Tanks. Promujący aktualizację o numerze 7.3 oraz zmiany w niej wprowadzone.
trailer
10 kwietnia 2012
Girabaldi Centurion
Gra którą ze wszystkich wspominam najcieplej i jedyna zasługująca na miano gry wszechczasów, ponadczasowa.
boskijaro Legend
Popieram, zdecydowanie jedna z gier wszech czasów, zmieniła oblicze rynku gier.
Granie w nią było (i jest nadal) niezapomnianym przeżyciem :)
zanonimizowany858379 Konsul
Dobrze pamiętam Wowa jedynkę to była giera
Invader01 Konsul
Co prawda sam WoW nie olśniewa już tak, jak na początku, ale jego sukcesu raczej nic nie powtórzy. Żaden GW2, żadne gwiezdne wojny, ani nic podobnego. Trzeba się zwyczajnie z tym pogodzić.
xavy Pretorianin
Myslano że WoW upadł a tu nagle *BUM* Pandaria podniosła WoWa wysoko :) Największe i najlepsze mmo na runku! Byle tak dalej :)
mikecortez Senator
Wedlug mnie nowe MMO od Blizza ma szanse powtorzyc sukces. Choc oczywiscie na dzien dzisiejszy nic o nim nie wiemy, ale kazdy raczej jest swiadomy jaka popularnoscia ciesza sie ich produkcje.
O upadku WoWa mowiono juz przy okazji wydania pierwszego dodatku, i tak bylo przy kazdym nastepnym. W przypadku Mists of Pandaria tych glosow bylo znacznie wiecej, ale ten kto mial okazje wyprobowac bete juz wtedy widzial ile pracy zostalo wlozonej w to rozszerzenie. 8 lat na szczycie to bardzo dlugo i nie pozostaje nic tylko pogratulowac :)
nagytow Legend
WoW zmienil oblicze gier MMO. Od momentu premiery sa juz tylko dwa gatunki: "WoW" i "pogromcy WoWa" ;)
Hazdor Centurion
Jeszcze powstał wtedy jeden gatunek zwany "Obrońcy WoW-a". Ludzie, którzy nie rozumieją, że są inne gry MMO. Kazdą inną grę MMO nazywają "syf" itp chociaż nigdy jej nie wiedzieli na oczy bo dla nich nie ma innej gry niż WoW...a co zrobił ten wspaniały WoW? Jedynie wybił się wtedy gdy nie było prawie żadnych innych MMO. Gdyby wyszedł np teraz (uzględniając lepszą grafikę itp) to przez 2 lata nie miałby 800 tys graczy.