Dailymotion
Tvgry na Youtube

The Elder Scrolls V: Skyrim kulisy produkcji #2 warstwa audio (PL)

8 282 wyświetlenia

(6:48)

7 listopada 2011

Wideo z The Elder Scrolls V: Skyrim od Bethesda Softworks | Opublikowano 2011-11-07 12:52 w kategorii Kulisy produkcji | Czas trwania 6:48.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim

PC PlayStation Xbox
Data wydania: 11 listopada 2011
The Elder Scrolls V: Skyrim - Encyklopedia Gier
8.4

GRYOnline

8.5

Gracze

9.5

Steam

Oceń Grę
Voidwrought - zwiastun gry

Voidwrought - zwiastun gry

trailer

19 czerwca 2026

Voidwrought - zwiastun gry
Total War: Medieval 3 - zwiastun #1

Total War: Medieval 3 - zwiastun #1

trailer

5 grudnia 2025

Total War: Medieval 3 - zwiastun #1
Bergfried - zwiastun rozgrywki

Bergfried - zwiastun rozgrywki

trailer

24 czerwca 2026

Bergfried - zwiastun rozgrywki
Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
1

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu

trailer

23 czerwca 2026

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

trailer

18 lutego 2025

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy
Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy

Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy

trailer

25 czerwca 2026

Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy
Kultowe MMORPG trafiło na nowe platformy. Guild Wars Reforged mieści się w kieszeni i to za darmo

Kultowe MMORPG trafiło na nowe platformy. Guild Wars Reforged mieści się w kieszeni i to za darmo

trailer

25 czerwca 2026

Kultowe MMORPG trafiło na nowe platformy. Guild Wars Reforged mieści się w kieszeni i to za darmo
Haunted Chocolatier zwiastun rozgrywki #1

Haunted Chocolatier zwiastun rozgrywki #1

trailer

24 października 2021

Haunted Chocolatier zwiastun rozgrywki #1
Lost Eidolons: Veil of the Witch - zwiastun z datą premiery

Lost Eidolons: Veil of the Witch - zwiastun z datą premiery

trailer

2 września 2025

Lost Eidolons: Veil of the Witch - zwiastun z datą premiery
D-topia - zwiastun z datą premiery

D-topia - zwiastun z datą premiery

trailer

25 czerwca 2026

D-topia - zwiastun z datą premiery

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

vojak_2
Generał
40
2011-11-16 21:44

takie przeciętne

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Pretorianin
56
2011-11-08 09:57

@skaylet89:
Dubbingi do gier tworzy Start International Polska, a nie wydawcy. Oni jedynie zlecają wykonanie takiej pracy. Więc czy EA, czy Cenega, czy CD Projekt to jedno i to samo.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Generał
120
2011-11-07 21:35

rewelacja świetny soundtrack :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Generał
171
2011-11-07 19:01

@Econochrist
fakt Soule to kapitalny kompozytor jesli chodzi o gry i soundtracki jego autorstwa pamieta sie latami a np z Morrowinda od czasu do czasu lubie sobie posluchac bo jest po prostu genialny. do tego ma na koncie jeszcze Icewind Dale, Neverwinter Nights, SW KotOR, Dungeon Siege oraz wiele innych znakomitych gier.

co do wersji jezykowej to na pewno zagram najpierw w oryginalna angielska a dopiero jako druga bedzie polska.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Dead Men
Senator
198
2011-11-07 18:14

pełna polską i pełną angielską wersję językową to już samo mówi za siebie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Nadworny szyderca
116
2011-11-07 18:06

Muzyka daje popalić. Kawał dobrej roboty.
Jednak Jeremy Soule to klasa sama w sobie.

Dead Men to nie jest do końca pewne.
Cenega miała szukać sposobu by zaaplikować
polskie napisy do angielskiej wersji językowej.

Przydało by się spytać kogoś od Nich jak to ostatecznie będzie rozwiązane.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Pretorianin
49
2011-11-07 17:50

--->>A.l.e.X tylko ze do Dragon Age Dub tworzyla Electronic Arts Polska, a NVN i Baldurs Gate CD Projekt. Co do Skyrim tworzy Cenega wiec duze prawdopodobienstwo ze to bedzie nie wypal jak to bylo z Fallout'em 3 :/ niewiem czy sie ze mna zgadzacie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Matekso
Generał
96
2011-11-07 17:38

ten chór jest zajebisty ja chce by mi tak śpiewali przynajmniej raz dziennie ten kawałek! jest nieziemski - bo smoczy :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Konsul
58
2011-11-07 17:00

Jest jakaś lista ilu ludzi zatrudniono do PL wersji? Mam nadzieję, że mój pre order dotrze w czwartek :D!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A.l.e.X
Alekde
152
2011-11-07 16:20

Ja uważam że Polska wersja może być lepsza, tak było w przypadku Dragon Age Początek i Baldurs Gate oraz NVN, tym razem pewnie też tak będzie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Dead Men
Senator
198
2011-11-07 14:39

ale mimika postaci jest słaba

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Dead Men
Senator
198
2011-11-07 14:22

TobiAlex nie jest tylko PL pełne lub ANG pełne żadnych napisów

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Legend
226
2011-11-07 14:07

Zgadza się - ciarki się pojawiają :) Już się nie mogę doczekać tej gry :)

Wudziu a tak będzie można tzn. angielskie głosy i polskie napisy?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
20
2011-11-07 13:30

Jak Skyrim to tylko w języku angielskim z napisami polskimi ;D
ps. Christopher Plummer wymiata!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2011-11-07 13:24

No i teraz pytanie: Instalować grę w wersji językowej polskiej czy angielskiej..

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
58
2011-11-07 13:22

Bardzo mi się podobają ang głosy jeśli gra będzie równie dobra przejdę ją 2 -krotnie tylko po to by posłuchać różnych lektorów może będzie to mój pierwszy Elder przy którym pozostanę dłużej niż 4-5h bo morrovind był totalnym crapem który już na samym początku odpychał , a oblivion nudził okropnie to ciągłe chodzenie i zabijanie stworków raz na godzinę to porażka

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl