18 576 wyświetleń
(3:45)
2 czerwca 2009
Wideo z Star Wars: The Old Republic od BioWare Corporation | Opublikowano 2009-06-02 12:14 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 3:45. (11491)
GRYOnline
Gracze
Steam
trailer
17 października 2025
trailer
19 września 2025
trailer
11 października 2025
trailer
8 października 2025
trailer
8 października 2025
trailer
9 czerwca 2025
trailer
17 października 2025
trailer
10 października 2025
trailer
3 grudnia 2024
trailer
21 sierpnia 2025
wowuser Pretorianin
"No i mamy pogromce WoWa..."
gdybym za kazdy taki txt dostal grosik stac by mnie juz bylo na wlasne mmo:) pogramy zobaczymy, SW ok MMO ok ale zeby gameplay choc zblizony byl do wow'a to jest naprawde co robic. a SW to NIE jest genialny kandytant na mmo, bo pve bedzie tam dosc plytkie ie brak wyraznego healera, kazdy chce byc jedi(dysproporcja na serwerze). imho wyjdzie z tego max taki warhammer, z calkiem grywalnym pvp. albo jesli skupia sie na pve bez jakiegos genialnego pomyslu na zalerzosci w pve to bedzie totalna lipa. a ostatni pogromca wow'a dalej zamyka serwery...
btw co w w tym trailerze widzicie z 4-6? przeciez tam sama akcja i to w czysto hollywod-bamberskim stylu. ustawka jedi 40vs40 ala nowe SW. nie jestem fanem SW ale w starej trylogi jedi byl kims w rodzaju elity, jak ktos go widzial to mial fuksa. a w tej nowej(i tym trailerze) to mieso armatnie zwykly szeregowy, tyle ze lepiej uzbrojony. w starej trylogi jedi trzeba bylo sie urodzic, 1/2 zycia trenowac. a w nowej widac znalezli sposob na hodowanie jedi jak kury na uboj... trailer robi wrazenie(jak i nowe SW, PC power!) ale ze jest jak 4-6? kkthxbye
Aristos Generał
Trailer IMO lepszy niż trzy ostatnie części sagi razem wzięte. Gratulacje dla twórców.
ps. Tak, jestem nieco złośliwy.
kalzar Pretorianin
Tylko mmo od Blizzarda moze pobić obecną ich produkcje (wowa) , twórcy SW robią to co wszyscy wychwalają swoją grę i to jest rzecz naturalna, schemat jest ten sam co z wh , wykorzystują znaną markę ludzie się nakręcają, pewnie na początku sporo osób kupi grę ale wowa ona nie pobije bo nie każdy lubi SW a nawet jak lubi to niekoniecznie może mu ta gra przypaść do gustu ja np uwielbiam Tolkiena a w Lotro nie gram. Zresztą pożyjemy zobaczymy ja radzę się nie napalać bo filmik o niczym nie świadczy a fani mogą się rozczarować.
Naczelnyk Generał
"Tylko mmo od Blizzarda moze pobić obecną ich produkcje (wowa)"
"No i mamy pogromce WoWa..."
---------
Wow jest jak dobry fast food i nie ma co się napinać. Szybko i czysto, kopiujemy najlepsze dania od innych, z młodzieżową muzyką w tle - jednak propozycja dla mniej wymagających.
Wielu graczy płaci za granie w inne - nie tylko moim zdaniem lepsze - gry i ostatnie co by chcieli to rozmiękczenie kontentu i trudności do poziomu półdebila z serwera wow Burning Legion.
Zanim zaczniemy kreować grę na 'pogromcę' wowa zastanówmy się czy naprawdę tego chcemy.
Ja bym życzył Bioware uzyskania zadowalającej rentowności produktu bez pójścia na całość w kierunku prób przyciągnięcia każdego nastoletniego zlewa na tej planecie.
zanonimizowany596977 Pretorianin
Postaram się ustosunkować do ataków na The Old Republic.
"Tylko mmo od Blizzarda może pobić obecną ich produkcję (wowa)". Nie zgodzę się z tym. Star Wars to bardzo, ale to bardzo znana i lubiana marka i założę się, że rzucą sie na nią tłumy, tylko dlatego, że jest rozgrywana w owym świecie. Poza tym, mimo, ze BioWare nie robilo nigdy MMO, cRPGi robi, i to jedne z najlepszych na świecie, a w mojej opinii, to nawet najlepsze.
Odnośnie wywodu o mięsie armatnim w nowej trylogii - W starej trylogii bylo tak mało Jedi, bo (wiem, trudne do zrozumienia:/) imperium zawładnęło galaktyką. W czasie przejmowania władzy przez imperium, Jedi zginęli (większość) ponieważ:
a) Kiedy Imperium rozpoczęło swój atak, klonom został przesłany tzw. Order 66, który zmuszał ich do zabicia towarzyszących im w czasie wojny (trwała wtedy wojna między Konfederacją, a Republiką) Jedi.
b) Głową Imperium, jest Palpatine, Sith. Sithowie to ciemna strona mocy, a Jedi jasna. Jak łatwo się domyślić nie są sobie przyjaźni i Imperium zabijało pozostałych przy życiu Jedi.
Healerem może być właśnie Jedi, dysponują oni jasną stroną mocy, która jest raczej defensywna i właśnie lecznicza.
PvE może być całkiem ciekawe moim zdaniem. BioWare robiło już KotOR a były tam ciekawe questy poboczne, dobrze odwzorowane uniwersum Star Wars, itp. PvE w MMO to owszem, coś innego, ale myśle że BioWarki staną na wysokości zadania.
Hollywódzki styl trailera jest widoczny, ale według mnie zapowiada się ciekawa historia, i gdybyś uważnie oglądał trailer, jest tam troszkę więcej, niż wspomniana walka Jedi z Sithami.
Przyznaję rację odnośnie dysproporcji. To rzeczywiście może stanowić problem, mam nadzieję, że zostanie to jakoś rozwiązane w grze.