Dailymotion
Tvgry na Youtube

Przegląd Tygodnia - zabójczy tydzień

Wybuchowo!

26 472 wyświetlenia

(14:42)

18 listopada 2009

Listopad w pełni. Omawiamy najważniejsze gry tego miesiąca - przedstawiamy pierwsze wrażenia z Assassin's Creed 2 oraz opowiadamy o Modern Warfare 2. Zapraszamy!

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Kiedy wydawało się, że marka Stronghold ostatecznie rozmieniła się na drobne, zespół FireFly Studios próbuje raz jeszcze wrócić do czasów świetności i przenieść legendę w trzeci wymiar. Mieliśmy okazję zagrać w przedpremierowe demo Twierdzy 4, w które zresztą zagracie sami już 23 czerwca i dzisiaj opowiemy Wam, dlaczego ta produkcja wywołuje w nas mocno mieszane uczucia. ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/twierdza-4-kusi-powrotem-do-korzeni-ale-po-zagraniu-przekonuje-si/z74946 Tekst przygotował: Maciej Pawlikowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

19 czerwca 2026

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!
Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Kiedy po raz pierwszy pojawiły się informacje o pełnoprawnym remake'u Gothica, wielu fanów miało dość uzasadnione wątpliwości. Przecież tak ogromnej, kultowej wręcz w Polsce legendy po prostu nie da się przenieść we współczesne ramy, nie psując przy tym jej duszy. Czy studio Alkimia Interactive podołało temu wyzwaniu, czy Gothic Remake pozostanie jedynie chwilową ciekawostką, o której za chwilę zapomnimy?

tvgry

19 czerwca 2026

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?
Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Dzisiejsza popkultura lubi pokazywać wojnę w dwojaki sposób – albo brutalnie ostrzegając przed jej piekłem, albo fetyszyzując ją widowiskowymi kadrami i patetycznymi historiami. Twórcy Ghostrunnera z polskiego studia One More Level idą o krok dalej i w swojej nowej grze serwują nam prawdziwy, antywojenny body-horror! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę przedpremierowe demo Valor Mortis. Wskakujemy w kamasze wskrzeszonego Williama, żołnierza Wielkiej Armii Napoleona, by przetrwać w Europie zrujnowanej tajemniczą plagą. Czy Polacy dowożą kolejny hit? ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski FB Huberta: https://www.facebook.com/HubertPisuje IG Huberta: https://www.instagram.com/hubertpisuje/ Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/w-tej-grze-zolnierze-napoleona-wracaja-z-martwych-jako-potwory-va/z34942 Tekst przygotował: Hubert Sosnowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

11 czerwca 2026

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia
Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że James Bond na dobre zniknął z ekranów naszych monitorów, wkraczają Duńczycy z IO Interactive i robią istne trzęsienie ziemi! W dzisiejszym materiale na tapet wjeżdża 007: First Light – produkcja, która pokazuje nam zupełnie nieznaną twarz młodego Agenta 007 u progu kariery w MI6.

tvgry

9 czerwca 2026

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia
Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
1

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ

Pewnie poczujecie się staro, ale od wielkiego finału przygód Geralta z Rivii minęła już okrągła dekada! Równo 10 lat temu zadebiutował dodatek Krew i Wino, zabierając nas na zasłużone, wirtualne wakacje do bajkowego Toussaint. Z tej okazji wpadliśmy do krakowskiej siedziby CD Projekt RED, by porozmawiać z Tomaszem Marchewką – jednym ze scenarzystów tego absolutnie kultowego rozszerzenia. W dzisiejszym materiale sprawdzamy przepis na sukces tej niesamowitej opowieści.

tvgry

29 maja 2026

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Rayman wreszcie wychodzi z cienia, ale czy w formie, na którą liczyliśmy? Po 13 latach od debiutu kultowej platformówki Ubisoft niespodziewanie serwuje nam Rayman Legends Retold. Odwiedziliśmy twórców, by na własnej skórze sprawdzić, czy ten projekt to pełnoprawny remake, czy tylko rozbudowany remaster. Czy sentyment będzie wystarczającym powodem do zakupu?

tvgry

9 czerwca 2026

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!
Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

W najnowszym materiale Łosiu i T_bone wzięli na tapet najciekawsze nowinki z głębokiego gamedevowego podziemia. Głównym bohaterem ich dyskusji stało się Battlestar Galactica: Scattered Hopes – tytuł, który według nich mistrzowsko łączy elementy roguelike’a, tower defense oraz strategii menedżerskiej. Gra idealnie oddaje mroczny, ciężki i mocno zmilitaryzowany klimat kultowego serialu z 2004 roku. W trakcie audycji Łosiu i T_bone rzucili światło na kilka kluczowych mechanik, w tym twarde zarządzanie zasobami, dbanie o lojalność załogi i w końcu polowanie na Cylonów, czyli detektywistyczna robota w poszukiwaniu ukrytych tosterów... Po ucieczce przed Cylonami przyszedł czas na zmianę klimatu. Łosiu i T_bone podzielili się wrażeniami z Running Train – japońskiego symulatora pociągów napędzanego przez Unreal Engine 5, który od strony wizualnej po prostu rzuca na kolana. W luźnej rozmowie przewinęły się też inne obiecujące projekty indie, takie jak Subway Service Driver oraz Pitman Panic. Przy tej okazji chłopaki przesłali globalne „chapeau bas” w kierunku czeskich deweloperów, zauważając, że tamtejsze studia mają talent do dostarczania wyjątkowych produkcji.

tvgry

8 czerwca 2026

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22
Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Zapnijcie pasy i odpalajcie nitro, bo zabieramy Was w nostalgiczną podróż po jednej z najstarszych i najważniejszych serii wyścigowych w historii gier wideo! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę pierwszą połowę historii cyklu Need for Speed - od klasycznej jedynki z 1994 roku, aż po mocno krytykowanego Undercovera z 2008. Przypominamy, jak to się stało, że symulator tworzony we współpracy z magazynem motoryzacyjnym ewoluował w królestwo neonów, szerokiego tuningu i nielegalnych wyścigów.

tvgry

29 maja 2026

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1
Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że Playground Games osiągnęło mistrzostwo w tworzeniu piaskownic dla automaniaków, na rynku ląduje Forza Horizon 6. Z jednej strony zabiera nas do wspaniałej, klimatycznej i przepastnej Japonii, a z drugiej – pozostawia spory niedosyt.

tvgry

19 maja 2026

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia
Czy nowy LEGO Batman to  największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Batman to ikona popkultury, która doczekała się już kilku gier w klockowym uniwersum. LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza zapowiadane było jako ta ostateczna, najbardziej kompletna i filmowa przygoda Gacka. W dzisiejszym materiale sprawdzamy, czy TT Games sprostało wyzwaniu! Bierzemy pod lupę grę, która świetnie żongluje estetykami – od kiczowatych lat 90., przez mroki Tima Burtona, aż po brutalniejsze (choć wciąż klockowe) nawiązania do Arkham Asylum i blockbusterów Nolana.

tvgry

26 maja 2026

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

T
😁
Generał
26
2009-11-30 01:34

Turyści w XV w

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2009-11-22 18:51

Bardzo mi się podoba!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👎
Chorąży
19
2009-11-19 21:10

Poprawcie okno do filmików bo po tej modernizacji zamiast przyspieszyć to jeszcze gorzej chodzi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
👍
Konsul
32
2009-11-19 10:15

Świetny przegląd tygodnia, skupiliście się na dwóch grach i opowiadaliście o nich dużo. Ja lubie jak mówicie o wielu grach, ale to była dobra odmiana od tego. Dużo informacji o grach i jest dobrze.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
22
2009-11-18 17:02

Zróbcie Przegląd Miesiąca gdzie Assasins's creed vs.Gta IV epizody liberty City vs.modern 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
jaxon
👍
Infidel
93
2009-11-16 20:52

Final Fantasy XIII będzie wydany 9 marca 2009 roku? Lordareon naprawde szybkiego powrotu do zdrowia życze ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
żbike
😍
Generał
138
2009-11-16 14:30

Absolutna nędza niczego nowego się o tych grach nie dowiedziałem Krzychu wracaj bo bez ciebie to redakcja niszczy ten przegląd.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
2009-11-16 13:38

NO ten Assassin's Creed II naprawde jest świetny.Proszę o filmik gramy! z Assassin's Creed II

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2009-11-15 22:32

heh ciamak tez na to zwrocilem uwage,ale wiesz jak to jest stres i wgl ale z tym przerywanie zdania tez troche racji ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-11-15 22:27

wg mnie: tym razem jeden z najsłabszych przeglądów... :( kolega z kanapy (Maciek) ma problemy z poprawnym składaniem zdań i bardzo często się zacina w swoich wypowiedziach, a jak już mu idzie dobrze to w jego wypowiedzi wcina się główny prowadzący i przerywa mu zdanie :| dodatkowo widać że prowadzący czyta z kartki... nie wiem, może na szybko musieliście coś zrobić i dlatego tak wyszło.. ale po wielu super przeglądach tym razem bardzo słabo

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Generał
0
2009-11-15 20:04

Zrobili byście odcinek z recenzją WWE SmackDown vs. Raw 2010?? Bardzo bym prosił omineliście tą premierę??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
👍
Konsul
55
2009-11-15 19:57

Krzysiek, wracaj szybko do zdrowia bo lubię cie i Marcina

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
😊
Pretorianin
32
2009-11-15 19:34

życzę powrotu do zdrowia :):)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Pretorianin
32
2009-11-15 19:33

Przegląd świetny ale brakowało mi Lordearona
PS:też jestem chory

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
11
2009-11-15 19:20

Zróbcie GRAMY Z SMACKDOWN VS RAW 2010!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-11-15 16:53

Bardzo dobry przegląd. Chociaż wasz kamerzysta zrobił jeden błąd - Widać było, że czytasz swoje kwestie z kartki ^^ Ale pomijając to, przegląd wam się udał. Kiedy będzie coś o Manhuncie 2 albo L4D2?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
😃
Chorąży
27
2009-11-15 10:42

Świetny materiał, genialne gry i teksty prowadzących(żółty zabójca :D ). Nic dodać nic ująć.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
12
2009-11-15 09:48

Super ten Assasin's Creed, myslalem ze bedzie gorszy, ale nie wiadomo JAK z tą fabułą, czy tez bedzie caly czas to samo jak w pierwszej części.
P.S. Lordareon, nie jestes sam, tez jestem chory, i w ogóle połowa szkoły.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Junior
1
2009-11-15 01:31

Świetny przegląd. Już nie mogę się doczekać AC 2, mam nadzieję, że gra będzie tak samo fantastyczna jak jej pierwsza część. Co do COD: MW2 bardzo mi się podoba, bardzo dużo akcji, na pewno jedna z najlepszych gier w tym roku (jeżeli nie najlepsza). Grafika też niczego sobie. Multiplayer nie do końca mi się podoba. Niestety tak jak wspomnieliście jest dość krótka, ale warta swoich pieniędzy. Polecam ją wszystkim graczom! Na pewno się nie zawiedziecie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
HUtH
kolega truskawkowy
120
2009-11-15 00:17

Nie rozumiem czemu AC2 podawane jest z muzą Justice, o ile przy promocji jedynki Unkle nawet pasowało, to tutaj wychodzi niefajnie(chociaż muza jest oczywiście zajebista).

A przegląd słaby, pogadanka o dwóch grach i nic więcej :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Cześo
Legionista
13
2009-11-14 23:22

Przemajestycznie to wam wyszło ale mam jeszcze jeden pomysł na inny moim zdaniem równie ciekawy cykl nazwijcie sobie to jak chcecie ale chodzi mi konkretnie o takie coś np:w jednym filmiku pokazujecie na przykład top 10 gry z najlepszą grafom w innym z największą popularnością a jeszcze następny najbardziej grywalną oczywiście chodzi mi o prezentowanie tego top Ten zaczynając od 10-ego miejsca np: zaczyna się filmik o najpopularniejszych grach i widnieje wielki napis z cyfrą 10
i ukazuje się dziesiąte miejsce np warcraft III i wszelkie informacje : ile osób w nią gra ile kupiono egzemplarzy i tak dalej i tak dalej mam pomysł na pewno spodoba się widzom i bardzo proszę o rozpatrzenie tego komenta i wprowadzenie pomysłu w życie
Ps chciałbym jeszcze tak przy okazji wygrać w konkursie na komentarzowym

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
baso
😊
Generał
61
2009-11-14 22:40

Przegląd tygodnia SUPER!!!. Jeżeli Ekipa tvgry.pl to przeczytała to proszę o odpowiedź w nowym przeglądzie , albo w flash'u nie wiem czemu w najbliższym nie było, jestem zawiedziony Xd.
Czy będzie dub pl w Assassin's Creed II proszę o swoje wiadomości na ten temat xD proszę

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
8
2009-11-14 19:38

Super przegląd, szkoda że tylko dwie gry ale za to nie byle jakie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
7
2009-11-14 19:36

całkiem fajny przegląd . ;D
Teraz tylko trzeba poczekać na Asasyna xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Konsul
38
2009-11-14 19:24

Wcześniej jakoś nie specjalnie "podniecałem się" nowym COD. Poprzednika (COD WAW) sobie odpuściłem - klimaty nie moje, poza tym niezbyt ambitny Treyarch. Ale to co zobaczyłem, a przede wszystkim multi... Zamówiłem MW2 bez wahania. COD 4 zapewnił mi mnóstwo zabawy, a multi trzymał w napięciu przez setki godzin. Jak ktoś gra na PS3, to zapraszam do przyjaciół. :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Legionista
4
2009-11-14 18:49

PO co pokazujecie gry na te głupje konsole pytam sie. Jak jurz ktoś powiedział strzelaninny to domena pecetów i nie powinniście temu zaprzeczać! A Asasin to ja nie czekam na to. Niech sobie robiom na konsole na pecetach jest mnóstwo lepszych gier

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2009-11-14 16:09

Super przeglądzik i mam pytanie do ciebie Del lub do Lordreona odpisz na PW: Czy nagrody wygrywają tylko użytkownicy którzy mają po wyżej 18 roku życia ? I na jakiej odbywa sie to zasadzie ;) Odpisz na PW któryś z was :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Generał
88
2009-11-14 15:36

Ja mam wrażenie że MW2 nie jest grą roku a raczej najbardziej (prze)reklamowaną grą roku...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kedzior_msz
madafaker
39
2009-11-14 15:22

http://www.gametrailers.com/video/looting-mission-assassins-creed/59076

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Junior
2
2009-11-14 14:39

Za dużo pokazujecie w tych filmikach. Później człowiek siada do gry i stwierdza, że większość atrakcji już widział.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Centurion
11
2009-11-14 13:25

Super przegląd. Niestety znów PC idzie na dalszy plan ... Moociej coraz lepiej ci idzie, tylko się tak nie jąkaj :P.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Centurion
55
2009-11-14 12:32

Panowie bzdury mówią, na xbox live gra mnóstwo ludzi w mw2, wszyscy moi znajomi, a mam ich kilkaset:) poza tym czemu czepiacie się gry na konsolach??ja zęby zjadłem odnosnie grania na pc ale ilez mozna ciagle ładować w sprzęt?? pozatym granie na padzie w fpp nie sprawia problemu po dłuzszym obcowaniu..jestem ciekawy co powiedzą fanboje od pc jak wyjdzie nowy xbox...hehe
każda z maszynek ma swoje plusy i minusy, a co do mw2 full wypas!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
35
2009-11-14 12:17

Ja też jestem chory! xdd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2009-11-14 12:14

Fajny przegląd tygodnia. Mam nadzieję, że w następnym nie zapomnicie powiedzieć czegoś o Mount & Blade: Ogniem i Mieczem i Star Wars: The Force Unleashed- The Ultimate Sith Edition...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Bac02
StreetRider
75
2009-11-14 11:57

nie działają mi filmiki typu przegląd tygodnia i te dłuższe, co mam zrobić?

nie ładuje mi się i te przyciski SD, HD, play, stop mam przyciemnione

nikt nie zna odpowiedzi? już od 2 tygodni się pytam ;/, a wiem że kiedyś parę osób miało ten problem jak wprowadzili coś nowego do tvgry i ja też miałem ten problem i ktoś powiedział co trzeba zrobić i było dobrze ale już nie pamiętam

pisałem w administracyjnych w problemy i uwagi tvgry ale nie odpowiadają ;/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Generał
143
2009-11-14 10:41

Z jednej strony to i może lepiej żeby gra była krótka ale hardcore-owa niż długa i monotomna. Fafcry 2 był długi i nudny ale długość tej gry została sztucznie wydłużona poprzez otwarty świat. większość czasu spędzało się na dojeżdżanie do miejsca wykonania misji co z czasem drażniło. Ale z kolei krótka gra może być minusem dla kogoś kto nie będzie grał później przez sieć. Zaś co do Assassins creed II to ta gra bardziej mi wygląda na samodzielny dodatek do jedynki niz na druga część.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Chorąży
27
2009-11-14 09:50

Co do CoDa. Lepiej żeby było krótko i konkretnie żeby ludzie po przedstawieniu wstali i zaczęli klaskać niż miało być to długie i ludziom zaczynało się nudzić :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Centurion
18
2009-11-14 09:46

Czemu się pytam czemu beżczescicie ten tytuł gra na xboxie???

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BBlacKK102
Generał
49
2009-11-14 09:41

LordSettlers [ Level: 5 - Pretorianin ]

Modern warfare 2 najważniejsza premiera tego roku?!?!! Chyba dla was...Szanowna redakcjo

Tak gadacie o tym że to brzmi jakbyscie odpowiadali za cały świat...

ehe

http://www.thecalifornian.com/article/20091112/NEWS01/91112011/+Call+of+Duty++game+sells++310M+in+24+hours

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Senator
30
2009-11-14 09:21

Cóż tu dużo pisać Świetny Przegląd!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Zingus123
😍
Antyterrorysta
24
2009-11-14 09:17

a co na PC to już pograć nie można ?? w tego multi
zrobiliście by materiał jak wyglądają te nie dedykowane serwery w praktyce a potem zagrali

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Centurion
27
2009-11-14 09:06

nie zrobicie multi z MW2, bo ludziom zbanowali xboxy? lol. a na komputerze zrobić tego nie można? nie chce zaczynać wojny fanbojów, ale wiadomo, że na PC w MW2 gra sie lepiej

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
GosuRALF
Konsul
123
2009-11-14 08:59

ps. co do najnowszego "Przeglądu Tygodnia" to bardzo fajne rozwiązanie, z ciągłą dyskusją na temat najnowszych gier. Pozdrawiam Prowadzących, kawał dobrej roboty!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
GosuRALF
Konsul
123
2009-11-14 08:57

Mam pytanie bo jak przechodzę singla w MW2 to po misji "koniec gry" ładuje mi się chyba następna i wychodzi mi z gry. Nie wiem o co biega, mam najnowsze sterowniki nVidii do GeForce 8800GT (Windows7), a DirectX zainstalowałem najnowszego z płyty MW2. Też tak macie? znacie przyczynę. Bo błąd jaki się pojawia to ze niby jakiejś tekstury (broni bodajże) nie może wczytać :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Konsul
28
2009-11-14 08:14

Zróbcie GRAMY z Assassin's Creed II!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
28
2009-11-14 07:03

FreeeQ przewijałem wtedy, kiedy już nie miałem siły słuchać (7 minut o MW wałkowanym przez cały tydzień to za dużo).
Wolałbym przegląd w starym, dobrym stylu (5 najciekawszych gier, trochę informacji, parę żarcików i brak nadmiernego rozciągania).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Legionista
11
2009-11-14 03:20

fajny przegląd tygodnia tylko dwie gry a masakra aż chce sie grać :) no i zyczę Mackowi powrotu do zdrowia :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
mari01986
Centurion
37
2009-11-13 23:28

bez urazy ale strasznie denerwujące jest słuchanie jak ktoś tak ciągle przez r mówi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😉
2009-11-13 23:24

Świńska grypa atakuje tvgry.pl i ich członków;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Centurion
25
2009-11-13 23:24

Fajny przegląd zresztą jak zawsze. Szkoda że nie wygrałem :D Coś nie moge przesyłać emaili na konkurs bo mi przychodzi wiadomość zwrotna że coś źle zrobiłem.

Do ralphonsinio trzeba było nie przewijać to może by ci się spodobał przegląd.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
16
2009-11-13 21:50

FAJNY PRZEGLOND.ŻYCZE SYYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA PANU GONCIARZOWI.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
paweleluniek
Chorąży
5
2009-11-13 21:15

Jak dla mnie przegląd tygodnia bardzo fajny. Zapewne dlatego, że dużo w nim o MW2 :D a już nie mogę się doczekać aż w to zagram :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
viesiek
the doge
148
2009-11-13 21:13

Przegadany przegląd i przez to przynudnawy. Z resztą, co to za przegląd. Dwie recenzje i wsio.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
Centurion
23
2009-11-13 21:10

SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😒
Chorąży
16
2009-11-13 21:06

Mi się ładuje TYLKO kiedy biore w najnowszych, a potem i tak sie ładuje do ok. drugiej minuty.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😃
Centurion
23
2009-11-13 21:05

Dzisiejszy przegłąd jest bardzo dobry :) KONKRETNE GRY KONKRETNY MATERIAŁ :)
GRAMY które były z CoD genialne :) oby tak dalej ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😱
Centurion
28
2009-11-13 20:59

Przegląd nie podobał mi się. Przewinąłem ok. 7 minut. Opis tylko 2 gier, o Assasinie trochę więcej posłuchałem (bo MW to już nie wytrzymuję). Dobra, mniejsza o to.

Mam pytanie do szanownych redaktorów:
Czy będzie gramy z Króla Artura, nowego Stalkera albo nowego Mount&Blade w najbliższym czasie?

Premiery tuż tuż, ceny też niezłe, a ja nie za wiele wiem o tych produkcjach (myślę, że znajdzie się jeszcze wiele osób ciekawych tych gier).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
👍
Pretorianin
13
2009-11-13 20:47

Przęgląd super.Już nie mogę się doczekać AC 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
13
2009-11-13 20:38

Słaby przegląd, za długi, strasznie się rozwlekacie z tą gadką. Końcówka roku, niby gorące miesiące dla branży gier, a omawiacie tylko dwie gry.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
22
2009-11-13 20:18

A kiedy Mini-recenzja The Ballad of Gay Tony?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
michciko
Legionista
12
2009-11-13 20:11

a ja zrobie cały świat w bambuko i nie zagram w MW2 :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
8
2009-11-13 20:04

Co? Wygrałem? Nie no, dziękuję.
Co do dzisiaj to coś mało gier, ale chociaż ciekawe. Modern Warfare 2 i Assasin Creed II to przeboje które niedługo wylądują u mnie w domu. Czekam na kolejne filmiki z serii Gramy! na temat MW2 i ACII.
PS. Krzysiek, wracaj szybko do zdrowia.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Pretorianin
0
2009-11-13 19:54

co za idiotyzm... jak wszyscy piszą "Świetny/genialny przegląd" a i tak ch-ja się od was dowiem...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
24
2009-11-13 19:50

Życzę powrotu do zdrowia.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Pretorianin
38
2009-11-13 19:46

No Krzysiek powrotu do zdrowia życzę wracaj jak najszybciej, ja też trochę choruje ale to nie nie powstrzymuje przed pykanie w MW2 w multi które jest genialne!!! No i oczywiście czekam na pierwsze materiały z ACII.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kajtek603
International Level
37
2009-11-13 19:44

Przegląd jak zawsze fajny. Modern Warfare gra przygniata do fotela na długo:P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-11-13 19:41

pierwszy!!!1

dzieki wszystkim za pozdrowienia, juz w zasadzie jestem zdrowy, a czas rekonwalescencji poswiecam na konczenie assassins's creeda 2. materialami sponiewieramy was w przyszlym tygodniu! :>

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Legionista
19
2009-11-13 19:36

No juz niedlugo popykam sobie w AC 2 na Xie :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
35
2009-11-13 19:29

Skoro macie juz AC2 to czemu nie wspomnieliscie nic o tym jak ta gra wypada ? Czy naprawde innowacje sa az tak innowacyjne, czy nie wieje nuda i czy tworcy spelnili obietnice dotyczace misji pobocznych ? Tak naprawde powtorzyliscie tylko to co bylo powiedziane w 'developer diary'.

W przypadku MW2. Zadnych newsow, informacji dotyczacych multiplaya itd. tylko powtorka z materialow ktore do tej pory ukazaly sie na TVGry. Biednie wyszedl wam ten przegladzik, oj biednie :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Konsul
24
2009-11-13 19:18

Całkiem porządny przegląd, rozmawialiście tylko o dwóch grach, ale jakich znakomitych :). W Assassynie dziwi mnie, że przeciwnikowi w hełmie można sieknąć z bani i o dziwo to nie Ezio będzie się chwiał (11.4) :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Nolifer
The Highest
184
2009-11-13 19:16

Średni przegląd tylko była mowa o tych grach , co praktycznie już o nich wszystko wiemy itd. Tylko mnie ten rozwój willi a ACII zaskoczył tak to wszystko ok ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
👎
Centurion
46
2009-11-13 19:13

Ubogo, bardzo ubogo. Gdyby jeszcze Del z kartki nie dukał. Szkoda zdrowia.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Legend
25
2009-11-13 19:09

Chrees_Rosse - dokładnie

Pomimo to przegląd całkiem fajny ,a Lordowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
😃
Generał
56
2009-11-13 19:05

Co do MW 2 to popieram w 100% chłopkaków bardziej kinowej gry nie znajdziecie i napakowanej akcja, co trochę co się dzieje nie ma miejsca na nudę co prawda jest to tylko 5 h (zależy jeszcze na jakim poziomie trudności grasz)
a mowie to bo dzisiaj zagrałem w Starunie i jak na razie ocieniam ta grę tylko na + ale jak kupie to koniecznie muszę spróbować SP i multi

co do AC 2 panowie redaktorzy nie wspomnieli o najważniejszej rzeczy :
-czy znowu sa te kretyńskie bez użytecznie zadania poboczne ( 1 było to np zbieranie flag,zabijanie templariuszów)
-oraz czy za każdym razem musimy wracać do osoby od której dostaliśmy zadanie ?????

ps.cholerni konsolowcy zawsze muszą miedz wszytko 1 :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Generał
71
2009-11-13 19:03

A tak oprócz tego to przegląd jeden z najgorszych bo nic w nim ciekawego nie było aż chciało sie wyłąnczyć

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Generał
71
2009-11-13 19:01

Modern warfare 2 najważniejsza premiera tego roku?!?!! Chyba dla was...Szanowna redakcjo

Tak gadacie o tym że to brzmi jakbyscie odpowiadali za cały świat...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2009-11-13 18:58

rydzu91 - a jeśli chodzi ci o muzykę z tego trailera, która jet wykorzystana w filmiku, to jest utwór Justice zespołu Genesis.

A jeśli chodzi o przegląd, to spoko. Czekam z niecierpliwością na filmiki z AC2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Serek55
👍
Sercio
90
2009-11-13 18:58

Fajny Przegląd. Rozmowa o 2 świetnych grach które mam zamiar zakupić :)
A Krzysiek to sobie pewnie teraz leży w łóżku i gra w MW2, skubany :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😊
Legend
25
2009-11-13 18:54

Niezły przegląd, choć trochę za mało info na temat innych gier :) Anyway, wszystko ok :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
👍
make believe
57
2009-11-13 18:52

Drogi Delu, nie tylko przycisk A, na ps3 jest X.. ;)
Spoko przegląd.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Legionista
6
2009-11-13 18:50

Czegos mi tu brakuje ... moze powinno byc to we fleshu (ktorego jakos juz tydzien chyba nie bylo), a moze po prostu ja mam mylne odczucia i blednie sadzilem ze to telewizja informacyjna a nie reklamowa ... w kazdym razie do rzeczy: brakuje mi np. jakiejs informacji odnosnie tego co sie dzieje z multi w MW2. Nie wiem czemu nikt o tym nie wspomina ale IW ma powazne problemy w kwestii zapraszania przyjaciol do gry(na PS3) opisany nawet na ich oficjalnym forum.
Moglibyscie chociaz wspomniec o tym, juz nie mowiac ze powinniscie dac nadzieje gracza, ze szybko zostanie on rozwiazany .....

PS. Trzeba bylo nie grac na piratach na Xie to by was nie zbanowali ;P:P:P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Chorąży
9
2009-11-13 18:47

Poprzedni przegląd tygodnia był z Dragon Age, więc nie ma na co narzekać.

Aahhh nie mogę przeboleć tej PCtowej wersji AC2... będę musiał do lutego czekać. Bardzo mnie zaintrygowała te rozbudowa willi rodzinnej dla turystów, ciekawe rozwiązanie :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Max_101
😍
Mów mi Max
57
2009-11-13 18:45

[2] i dalej
A co do przeglądu, jak zwykle świetny ;) Przez cały tydzień było czuć atmosferę zbliżającego się MW2. Tak więc głatulacje :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Pan Tur
Czempion_Kirkwall
34
2009-11-13 18:40

przegląd marny (fajnie by było z Dragon Age:Orgins)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
Legionista
5
2009-11-13 18:38

rydzu91 - jak chcesz to parę piosenek masz na oficjalnej stronie Jasper Kyd'a. Wpisz sobie w google Jasper Kyd i jedno z pierwszych co wyskoczy, to jego storna. Na niej masz chyba ze 4 ścieżki dźwiękowe z AC2, jedną z AC1 i parę z Borderlands. Faktycznie, muzyczka całkiem niezła.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
12
2009-11-13 18:35

2:30 DIALOG z KAPITANEM PRICEM CZYLI ŻYJE!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
😃
Generał
35
2009-11-13 18:33

Super przeglad duzo o AC II mowiliscie a ja na ta gre czekam najbardziej szkoda ze jeszcze poczekam sobie 3 miesiace:/ MW:2 szkoda ze krotka ale i tak zagram w nia :p Zrobcie tydzieni z AC II plis :D
PS: Dell poco kichales na lorda :P zdrowiej szybko.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
dobryziomal135
fizyk
64
2009-11-13 18:32

LORD życzę Ci tak jak dell szybkiego powrotu do zdrowia ;) i sporo materiałów z AC2 :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Centurion
33
2009-11-13 18:31

Krzysiek kuruj się kuruj, bo trzeba robić GRAMY z AC II i wielu innych fajnych gier.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
20
2009-11-13 18:30

no właśnie, zdrowiej krzysiek. właśnie Chrees_Rosse, odpowiedzi na pytania niema. a szkoda :d

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Legionista
7
2009-11-13 18:29

Błagam! niech ktos mi da namiary na tą muzykę z AC2... fanem nie jestem ale strasznie mi się to spodobało...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2009-11-13 18:26

Siemasz redakcjo TVGRY.PL
moociej cześć dawno cie nie widziałem
namawiam mamę na kupno COD MW2
MW2 jest super pod oprawą graficzną i tych prrzepięknych i poruszających filmikach
no i te efekty specjalne jak dla mnie MW2 nie dziwi mnie że sprzedano tyle egzęplaży
oj czuć tą akcję no bo ,,Wojna,Wojna nigdy się nie zmienia''(tekst z Fllout 3)
ta gra zawsze trzyma nas w napięciu ta gra jest świetna ta gra powinna być przykładem dla gier wojennych.No i co z tego zę 5 godzin bo w tej grze można poczuć się jak w wojnie,Nowoczesnej wojnie
a pozatym THIS IS SPARTA hehe
Special Ops chciałbym zagrać z kimś z waszej redakcji
w multi można grać i grać super
Oj trzeba polecam choć w to jeszcze nie grałem ale i tak sobie kupie uff.
A teraz o ACII
ACII jest super grafika, dżwięk no i wszystko ta gra jest przesuper ale na kompa bedzie w Lutym ale dla takiej gry wytrzymam tyle ale więcej nie
o ACII pokażcie gramy i porównywanie AC z ACII będzie suuper
Fabuła to prawie najpotrzebniejsza rzecz w grac a ja uwielbiam gry z fajną fabułś a ja uwielbiam zemstę ZA OJCA!!
od dziecka przez 16-latka do starszego żądzego krwi i zemsty mordercy ou jee
I jeszcze Leonardo, podnoszenie skrzyń???? niewiedziałem dobrze że w tej części będzie więcej o Desmoncie i o współczesnych Assassynach
do sklepu (Biedrąka hehe) no to się kasa przyda no i fajne z tą zbroją
kiedyś mówiono że będzie się można przebierać jak w Hitmanie ale jakoś nikt o tym niemówi czy to odwołano???
łał ekonomia,walka,fabuła zaraz mi zapraknie tchu
jak w POP 3 w tych podziemiach jako czarny książe. Noc bardziej pasuje dla Assassynów uff
za trudne te konkursy (no i dobrze) niektórzy to mają szzęście
heheh 3 gry dla jednej osoby
MW 2 I ACII fajne tematy redakcjo
super przegląd jak zawsze
Pozdrowienia dla Redakcji

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
18
2009-11-13 18:25

Od tygodnia nic tylko modern warfare 2 i tak w kółko... Dużo wam zapłacili za reklamowanie tej gry ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
😊
Pretorianin
24
2009-11-13 18:23

Przegląd jak zwykle świetny. ;] Według mnie Modern Warfare 2 wymiata, a AC2 no cóż... z tym tytułem nie mam zamiaru się zapoznawać. Powrotu do zadrowia Krzysiu. :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Pretorianin
29
2009-11-13 18:21

Mowa tylko o dwóch grach i w dodatku wszystkie informacje były udostępnione już od jakiegoś czasu... słabiutki przegląd.
Aha i dzięki konrad8945, może jeszcze powiesz mi jak się kończy gra?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
8
2009-11-13 18:21

Trzymam kciuki za ACII i znów nic nie jest wspomniane na temat polonizacji w MW2 tylko ciągle wychwalanie jej pod niebiosa. Albo LEM sporo wam zapłacił żebyście nic na ten temat nie burknęli albo nie wiem :P Przecież to aż poraża...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
12
2009-11-13 18:16

hehe krzysiek teraz chory a na filmiku "gramy" z modern warfare 2 del kichal ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
25
2009-11-13 18:16

Genialny przegląd... Tyle że... Ja chcę AC2 Na PC ;(

P.S: Zdrowia Panie Krzyśku ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
boskijaro
Nowoczesny Dekadent
82
2009-11-13 18:15

Troszke gość nie do końca nadaje się na prowadzącego, problemy z retoryką :) niedobrze się go słucha

generalnie dobrze ze powiedzieliscie tyle o tak waznych tytulach :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
chop
👍
smiech to zdrowie
62
2009-11-13 18:15

Świetny przegląd.Assasin's Creed 2 ciekawie się zapowiada.
Lord wracaj do zdrowia:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
15
2009-11-13 18:14

Przegląd niestety wyjątkowo ubogi. Po tygodniu nudzenia się w szkole liczyłem na coś więcej, a tu tylko MW2 i AC2. Mam nadzieję, że za tydzień będzie ciekawiej. Serdecznie życzę powrotu do zdrowia i z niecierpliwością czekam na recenzje Assassin's Creed II.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Legend
168
2009-11-13 18:09

Szkoda ze Assassin's Creed 2 na pc wyjdzie dopiero w przyszlym roku :(

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Generał
62
2009-11-13 18:06

Del tak się wczuł w MW2 że aż sobie musiał czytać jak bardzo mu sie gra podobała. Ciekawe jak by mu kartkę podmienić na takią bez sztucznej wazeliny promującej tą przeciętną pif - pafke od IW. No i ciekawe, grał wogóle czy kocha na wiarę?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
15
2009-11-13 18:03

Hura Trine do wygrania, musze wygrać, a odpowidź na chyba każdy xd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
👍
Legionista
8
2009-11-13 18:03

Powrotu do zdrowia. I licze na jak najwięcej filmików z AC2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
21
2009-11-13 18:01

Cóż...w sumie to zrobiliście tylko podsumowanie wszystkiego o MW 2 i AC II, osobiście nie dowiedziałem się niczego nowego, ale dla osób mniej wtajemniczonych na pewno ciekawy przegląd.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Pretorianin
55
2009-11-13 17:58

Zróbcie porównanie Modern Warfare 2 na konsloe i na PC !!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Centurion
28
2009-11-13 17:58

No tak ciekawe w ilu mln. mf 2 się sprzeda...
Assasin pewnie niezła gra ale raczej czekam na gry w przyszłym roku już.:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Oromu
😉
Generał
28
2009-11-13 17:57

To nie był przeglad tylko 2 recenzje dwóch gier...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
24
2009-11-13 17:51

coś na odwal ten przegląd.. za dużo jąkania się itp ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Legionista
22
2009-11-13 17:51

Przegląd jak zawsze dobry mam nadzieje ze ACII będzie dobra gra tak jak zapowiadają

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
XineX
😜
Professor Chaos!
68
2009-11-13 17:50

A i najważniejszą premierą miesiąca jest na 100% Dragon Age.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
12jonasz
Monster
64
2009-11-13 17:50

[16], jasne bo od razu ci co by nie upatrzyli by nie mieli spoileru, jednak ty jestes genialny, pomogles nam.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Legionista
21
2009-11-13 17:50

A !!! Grupa GO pozdrawia Krzyśka... Bez niego nie ma tej... Brutalności w MW2 z poprzedniego przeglądu... xP

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
EnX
White Dragon
175
2009-11-13 17:49

Przegląd jak zawsze dobrze zrobiony, oraz ciekawy. Zgodzę się z tym że MW 2 jest grą na którą warto było czekać, gdyż takiej dawki akcji już dawno nie widziałem. Nowy AC jest dla mnie bardzo obojętny, może wyjść, a nie musi. Próbowałem grać w pierwszą część i nie podoba mi się ta gra, jak dla mnie jest strasznie nudna, i powtarzalna, ale cóż o gustach się nie dyskutuje. Może dam jeszcze AC szansę, ale jak na razie jest dużo więcej ciekawych gier.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Legionista
21
2009-11-13 17:48

Hmmm... Ni tu długo, ni ciekawie. Brak konkursu komentarzowego. Powinniście troszkę urozmaicić ten Przegląd. Ludzie chcą se siadnąć i oglądać... A nie tak jak w MW2... ( xP )

PS. Zaczełeś... xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
XineX
😱
Professor Chaos!
68
2009-11-13 17:48

Biedny Krzysiek. Ach ta świńska grypa :P. Pandemia go dosięgła ;(.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Generał
20
2009-11-13 17:47

Przestancie pokazywac strzelanki na konsolach jezeli sa dostepne na PC ( a tymbardziej sa na tym samym poziomie ), gracz na konsoli ma 3x latwiej ;p fpp to domena PC !!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2009-11-13 17:45

Dokładnie w 2.08 jest spojler.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2009-11-13 17:42

Ale trzasnęliście spojlera. Mówiąc o MW2 pokazaliście chwilę, w której mówi do nas Kapitan Price.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
bisfhcrew
oversteer
173
2009-11-13 17:40

Teraz po zobaczeniu skomentuję was :P

Przegląd nie przegląd tylko jakaś se rozmowa na temat dwóch tytułów, gdzie l4d 2 i jakiś lego Indiana Jones 2 ? gdzie o "zapowiedzianym" natal, w ogóle gdzieś taka wersja lite tego wszystkiego...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
12jonasz
Monster
64
2009-11-13 17:39

[5] jasne, bo kiedy fanboye wchodzą na kompa, mówią o swojej kochanej konsolce tylko pozytywnie. A o grach genialnych się zapomina. Arkham Asylum chociażby.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2009-11-13 17:38

super czekam na kolejne filmiki

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Dell` s
d-_-b
62
2009-11-13 17:37

Super Przegląd . ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
👍
Generał
43
2009-11-13 17:36

Przeglad bardzo fajny ;) moociej wcale w przegladzie zle nie wypadl ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Generał
0
2009-11-13 17:36

Niezłe assasynek rządzi jeszcze tylko tydzień

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Chorąży
34
2009-11-13 17:35

Oj chłopaki dzisiaj troche przegadane, ale mimo to i tak całkiem przyjemnie się oglądało.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Pretorianin
33
2009-11-13 17:34

Fajny przegląd tygodnia.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Chorąży
10
2009-11-13 17:33

szybkiego powrotu do zdrowia lord!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
31
35
2009-11-13 17:23

0:51 "zaczełeś już mówić zresztą"

hm...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A.l.e.X
Alekde
152
2009-11-13 17:23

Witam, liczę, że AC II nie będzie takim rozczarowaniem jak CoDMW2. Poza tym listopad to Dragon Age i ta gra kładzie wszystkie gry jakie wyszły w tym roku, jedna gra która może do niej się równać jakością to Uncharted 2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
bisfhcrew
oversteer
173
2009-11-13 17:17

Posty typu pierwszy powinny się kończyć banem na ip.. Nie potrafię sobie wyobrazić jakim to trzeba być debilem.
Chodź z drugiej strony dziękuje wam bo widzę przez forum kiedy dodadzą jakiś filmik xd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Legionista
21
2009-11-13 17:16

No nie. Znowu nie pierwszy. Ale i tak fajnie... xP

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
👍
Legionista
21
2009-11-13 17:15

Pierwszy. Zabieram się za oglądanie !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
dekota
Generał
151
2009-11-13 17:15

Fajnie że już jest, bo nie miałem co oglądać :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl