Wygraj snajperkę rodem z Sniper Elite V2!
15 041 wyświetleń
(11:42)
15 maja 2012
GRYOnline
Gracze
GOG ma nowego właściciela. Ale czy to spowoduje, że będzie gorzej, czy może lepiej? Nad tym wszystkim myśli dzisiaj Kuba Paluszek.
tvgry
20 stycznia 2026
Hidden and Dangerous 2 to gra mocno zapomniana przez wielu graczy, a kiedyś podbijała polski rynek. Twórcy Mafii stworzyli sequel, który był wyjątkowy na rynku strzelanek.
tvgry
28 stycznia 2026
Rusnar zabiera Was w swoją ostatnią podróż, do jednego z jego ulubionych światów. The Elder Scrolls V: Skyrim.
tvgry
2 lutego 2026
Z wyrazami najwyższego szacunku dla "starego" tvgry https://www.youtube.com/watch?v=QeM-5CevgYg
tvgry
21 stycznia 2026
Porozmawiajmy o historiach z gier, które miały na nas niesamowity wpływ!
tvgry
30 stycznia 2026
To ostatni Paluszek Rusnara więc pogadajmy o jednej z naszych ulubionych gier - Assassin's Creed 2
tvgry
20 stycznia 2026
"Deus Exa nie ma bo serią kierują psychopaci" powiedział Elias Toufexis. Porozmawiajmy dziś więc o serii Deus Ex!
tvgry
13 stycznia 2026
Sucker Punch Productions zapisało się złotymi zgłoskami na kartach historii gier wideo za sprawą gier Ghost of Tsushima i Ghost of Yotei. Dwie dekady wcześniej dostarczyło ono produkcję, która stanowiła doskonały próg wejścia do poważnych skradanek. | Tekst: Krystian Pieniążek, Czyta: Paweł "Frozi" Woźniak | Materiał powstał na podstawie tekstu GRY-Online: https://www.gry-online.pl/newsroom/dzis-sa-mistrzami-otwartych-swiatow-ale-ich-pierwsza-skradanka-to/z82fe29
tvgry
20 stycznia 2026
Kuba i Rusnar wspominają (tym razem nieco podcastowo) co się działo w giereczkowie przez cały 2025 rok.
tvgry
2 stycznia 2026
W najnowszym odcinku „Pecetowych Dziadów” Adam Kusiak i Przemek Bartula wracają po kilkumiesięcznej przerwie, tłumacząc swoją nieobecność problemami zdrowotnymi oraz restrukturyzacją w firmie. Prowadzący omawiają tytuły ogrywane zimą. Adam wspomina o strategii Operational Art of War 4, co prowokuje dyskusję o trudnościach w odwzorowaniu roli dronów we współczesnych grach wojennych. Przemek chwali The Alters od 11 bit studios za innowacyjny gameplay z klonami, a Adam poleca News Tower – wciągającego „tycoona” o prowadzeniu nowojorskiej gazety w latach 30. Istotną część rozmowy zajmuje Alien: Rogue Incursion. Choć Przemek docenia klimat gry, dyskusja przeradza się w krytykę technologii VR jako ślepej ścieżki rozwoju. Panowie wymieniają też uwagi o ARC Raiders (narzekając na brak poczucia ciągłości świata) oraz Kingdom Come: Deliverance 2, które mimo błędów technicznych zachwyca ambicją i fabułą, w odróżnieniu od gier Ubisoftu.
tvgry
3 lutego 2026
a jakis e-mail do nich czy cos ? Nie wiem gg ?
Kontakt telefoniczny
tel. (+48) 12 626 12 50
fax. (+48) 12 626 12 70
Zadzwon a nie już "zaczynasz podejrzewac" lub cos "sugerować".
Niby wygrałem, ale Snajperki jak nie widziałem tak nie widze :( juz z tydzień :(
Zaczynam wątpic :(
PolskaPolaka. Gratuluje wygranej, skosiłeś wszystkich.
(w przeglądzie 18.05.2012-diablo3- podali że wygrałes)
Gratulacje!
Haha Baal68 rozbroiłeś mnie tym zdjęciem "Zdjęcie 2/5. "Kamperka w toalecie"
Normalnie mistrzostwo
Uznałem, że dorzucę jeszcze jedno odmienne podejście do konkursowego tematu. :)
Szkoła - budynek w którym campienie jest na porządku dziennym.
Podczas ostrzału ciężkimi pytaniami uczniowie przechodzą w swoisty tryb campy - wpatrują się w drzwi, okna, podłogi lub ściany, oddech zwalnia, nikt nie śmie mrugnąć nie wspominając o odezwaniu się.
Wszyscy spodziewają się nagłego ataku na często wątpliwą zawartość ich umysłów. :D
A wracając do campienia ze snajperką to budynek ma dużo okien (trudno zobaczyć snajpera), jest dosyć wysoki (duży zasięg) i widać z niego jedną z głównych dróg (leci chyba przez całe miasto, więc tylko czekać na wrogich generałów na defiladzie :D).
PS
Napis TVGry jest na palcu (chyba wyraźny), bo nie miałem akurat papieru :)

Idealne miejsce dla strzelca wyborowego, nie dość że są fragi to od czasu do czasu jest na co popatrzeć.
Pierwsze zdjęcie przedstawia latarnię morską w Kołobrzegu, drugie zaś widok z jej szczytu.
Wysokość latarni wynosi 26m, więc dla snajpera zapewnia ona duże pole widzenia.

Opuszczony dom za czasów II WŚ ze świetnym widokiem na miasto rodem Sniper Elite V2.

Opuszczony dom za czasów II WŚ ze świetnym widokiem na miasto rodem Sniper Elite V2.

Moja baza, i miejsce do kampienia.... :3

Moja praca ( nie wiem czy jakość będzie OK, jak nie to poprawie )

Ode mnie! Niby nic ale:
-Jest to przenośna ochrona na snipienie (składa się z poduszek i koca dzięki czemu jest przenoścne)
-Koc ochrania nas przed zauważeniem z góry (helikopter)
-jest idealnie dużo miejsca na leżenie
-Gratis lornetka, bidon, nóż, flaga itp.

Kolejne zdjęcie ode mnie...

Wystarczy laptop z tvgry i diablo 3... można czekać na cel miesiącami ; )

nie wygodnie ale było dobrze że mnie nie widzieli :D :D

@czerwonywilk odp. na twoje pytanie od wszystkich snajperów na zdjęciach. (pytaniem na pytanie)
Jak byś miał do wygrania fajny komputer to byś nie brał udziału w konkursie bo już jeden masz ?
I jeszcze jedna odp. na pytanie Orthanka, prawdopodobnie konkurs potrwa do piątku i do południa będą ogłoszone wyniki w "przeglądzie tygodnia".
Pozdrawiam wszystkich.
Myślę, że na górze będzie wszystkich dobrze widać

Aha, jeszcze jedno. To drugie zdjęcie pokazujące w całej okazałości szyb Daniłowicza. I przy okazji zapraszam wszystkich do odwiedzenia Kopalni soli w Wieliczce. W sumie pokazałbym widok z wieży-szybu, gdyby mój szef nie byłby na urlopie, miałbym wtedy upoważnienie do wejścia.

Ludzie taka mała sugestia, jestem pewien, ale to absolutnie pewien tego, że osoby dające obrazki z google, czy też osoby dające podpis "tvgry" robiony w paincie są od razu odrzucani. A tak przy okazji, powiedzcie mi ludzie bo nie rozumiem, po co jest wam potrzebna replika karabinu snajperskiego jak już jeden posiadacie(pytanie do osób-snajperów na zdjęciach)? Ok, tyle bulwersów, a teraz moje zdjęcie.

Opuszczony dom za czasów II WŚ ze świetnym widokiem na miasto rodem Sniper Elite V2.

Opuszczony dom za czasów II WŚ ze świetnym widokiem na miasto rodem Sniper Elite V2.

Opuszczony dom za czasów II WŚ ze świetnym widokiem na miasto rodem Sniper Elite V2.

stary opuszczony szpital psychiatryczny w Otwocku

HEHE nauczyłem się zmieniać format zdjęcia... skill rośnie

i druga miejscówka

plaża nad Wisłą, w tle miasto, chyba wiadomo jakie ;)

Oto moja propozycja zdjęcia do konkursu.
Ps. Na pniu drzewa jest kartka ze słabo widocznym napisem TVGRY.pl to spowodował flash; żeby zobaczyć napis trzeba się przyjrzeć :)

Po poszukiwaniach miejsc camperskich w okolicy razem z kolegą znalazłem drzewo idealnie nadające się na kryjówkę. Dzięki gęstemu listowiu można się ukryć niczym Japończycy z CoD5 ;)
Dostawy żywności można załatwić w "Biedronce" widocznej na zdjęciu kolegi hanys21 :)

Czego tu nie zrobić dla nagrody? ;)
Niestety, kampa ściśle tajna...
(jakoś dziwnie rozciągnięte to zdjęcie, polecam otworzyć w nowej karcie, czy coś)

Ratusz w Gdańsku

A oto mój spot. Widać z niego Czarnobyl (zastrzeliłem niebezpiecznego terrorystę), dżungle Ameryki Południowej, zdarzyło się nawet campić w kosmosie (uratowałem galaktykę przed Żniwiarzami). Jeśli wytężyć wzrok majaczy gdzieś tam na horyzoncie Zagoria, prowincja Czernorusi. Ustrzeliło się paru "Czedaków", a raz nawet z Javelina T-72. Trochę na lewo mamy wyspę Lingshan. To niebieskie to tam, gdzie jest zimno. Bardzo. Patrząc w te strony najlepiej wybrać działko Gaussa - dobre na cepidy. Jest też Myrtana, o ile pod kampienie doliczymy strzelanie z łuku. Żebyście widzieli naszpikowanych strzałami Orków. Nawet gdzieś tu był Berlin i paru żołnierzy z NKWD, ale po tych bombardowaniach ledwo go widać.
Mamy nawet lornetkę (kawałek). Jak widzicie - trochę nie w formie. Pamiątka z Czarnobyla (znowu), nieco się ją uszkodziło po wypiciu paru Kozaków z kolegami Stalkerami (tak, Pijawki też się dołączyły). Nie mierzcie się nigdy z Ukraińcami na wódkę! Ich się nie da przepić.
[Edycja] Przemyślałem sprawę i oto lepsze zdjęcie :) . Mamy maskę gazową - "słonia" (kolejna pamiątka z Czarnobyla). Pochłaniacz gdzieś się zawieruszył jeszcze w czasie wyprawy (stąd te głupie pomysły chyba). Kilka granatów typu "flashbang" z... lontem. Spot nieposprzątany, bo dopiero co wróciłem z miasta Torchlight (tam, niestety, nie było jak campić).
spoiler start
Improwizacja totalna, bo myślałem, że ten konkurs to w poniedziałek jest :( . Od tej chwili biorę udział w każdym!
spoiler stop

konkurs sniper elite v2

Kampa na długie dni, czyli bunkier TvGracza. -->

Moje miejsce do campienia, szpital psychiatryczny w Otwocku.
P.S.
Krzysztofie takie moje spostrzeżenie jak oglądałem wasze filmiki z tym karabinkiem snajperskim:
1) rygiel się zamyka przed oddaniem strzału
2) nie strzela się na pusto (czyli bez pocisku) bo można zepsuć tłok.
Pozdrawiam ekipę tvgry.pl

http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscn0802m.jpg/
Moje zdjęcie na konkurs :)
Moje miejsce do campienia, szpital psychiatryczny w Otwocku.
P.S.
Krzysztofie takie moje spostrzeżenie jak oglądałem wasze filmiki z tym karabinkiem snajperskim:
1) rygiel się zamyka przed oddaniem strzału
2) nie strzela się na pusto (czyli bez pocisku) bo można zepsuć tłok.
Pozdrawiam ekipę tvgry.pl
Zamierzałem dać wiatrówkę z celownikiem optycznym, ale nie mogłem znaleźć ;/

Możecie prosze napisać na gg 40218810, skąd macie ten karabin?
Moja prowizoryczna snajperka (wiem że cienka).

Trochę ryzykowałem robiąc zdjęcie, bo niby wstęp wzbroniony, ale tak zakochałem się w nagrodzie, że po prostu nie mogę spać. Zdjęcie z małą paintową wariacją na temat "przeglądu" (napis zrobiony ulubioną czcionką Krzysia :p).
Czubek wieży widać z każdego punktu w mieście, to znana, niemal oficjalna kampa. Miałem w kieszeni kartkę z napisem tvgry, ale zapomniałem pokazać do kadru :D
Jeśli wygram, obiecuję, że wejdę na szczyt...

Roboty domowe - z. k. nr 2
Powodzenia reszcie, pozdrawiam
Ps. to zabawka z odpustu jakby co:D

Roboty domowe - zdjęcie konkursowe nr 1

Zdjęcie konkursowe.

Dobra miejscówka do campienia przy domku fotka robiona przeze mnie 9 kwietnia 2012 roku o godzinie 18:39 ;)

kolekcji edycjonerskiej xD?
Kawałek Czarnobyla w Polsce, że się tak wyrażę. Opuszczony kompleks HPR Porąbka-Kozubnik. Wszystkich miłośników paintball-a i nie tylko zapraszam.
Tutaj ta sama fotka tylko w lepszej jakości:
http://ifotos.pl/zobacz/01jpg_rwparpr.jpg/
POZDRAWIAM

KONKURS :D
Ja zawsze z tamtąd kampiłem...
...kury sąsiada :D
Sąsiadów nie wypadało :D

Diablo II to gra kultowa. Przeszedłem obie części i choćby z sentymentu kupię trójkę.
P.S. odnośnie zdjęcia. Stary powojenny bunkier z metrowej grubości ścianami i pięknym polem ostrzału.
Żadnym bocianom nie stała się krzywda :D

Tam "camp'iłem kiedy byłem mały :D ---> http://imageshack.us/photo/my-images/827/dsc06946o.jpg/
(nie moglem dodać zdjęcia w normalny sposób bo wyrzynaczko błąd)
Wypasiona snajpera :)

kozacka snajpa, szkoda że bez wiadra naboi ;)

Opuszczony dom za czasów II WŚ ze świetnym widokiem na miasto rodem Sniper Elite V2.

Miałem problemy z dodaniem zdjęcia w okienu dodawania komentarza, więc daję link do zdjęcia na imageshacku. Mam nadzieję że zwrócicie nań uwagę.
http://imageshack.us/photo/my-images/204/120511214614.jpg/
Matko! Muszę ją mieć, jestem maniakiem snajperstwa od urodzenia!!
Przepraszam, że napis trochę partyzancki (zdjęcie z wakacji :p), ale bardziej klasycznej kampy już nie mogę sobie wyobrazić

A i "Diablo 4 Life Dude !"
Zdj zrobione przez mua ( tak btw miałem problem z wrzuceniem tego i nie wiem czemu jest to takie duże :( więc przepraszam )

dróga miejscówa do kampienia.z samej góry można zobaczyć wioche oddaloną o 2 km :D

jedna z dwóch miejscówek do kampienia :D

Fajna kampa na szafie. Siedział bym tam przez godziny a nawet kilka dni żeby tylko ustrzelić mojego brata .
Buhahahahaha

A oto moja praca do konkursu - stara, opuszczona i wysoka chata pośród drzew i innych form zieleni, widok z balkonu rozciąga się na drogę, miejsce w sam raz do ustrzelenia jakiegoś ważnego osobnika który będzie akurat konwojowany, w nocy pośród tego całego buszu snajper będzie praktycznie nie do wykrycia.
PS. Użyłem waszej koszulki zamiast kartki, bo nie było jej widać ;)

Dobra gra pad w ręke i kampimy przy xboxsie :D Konkurs

pokazujecie tylko 1 i 2 akt , dalej nie umiecie dojść?
Konkurs - fota.

Patrząc na te zdjęcia mam wrażenie, że niektórzy nie zrozumieli zasad. Z tego co ja zrozumiałem to ma być nasze własnoręcznie wykonane zdjęcie, a nie z neta pobrane z dodanym napisem lub tandetnie wklejoną kartką (patrz użytkownik MustaffaGatta)
Gdybym ja miał wybrać zwycięzce to wygrało by pierwsze zdjęcie bo jest oryginalne i według zasad.
A do kiedy trwa ten konkurs? :D
Potencjalnych camperów ostrzegam, że zdobywanie szczytu 'Super Stack 2000 Sniper Edition' jest nielegalne i podlega karze grzywny. Pozdrawiam.

Super Przegląd ! Hmm...Dobre miejsce do strzelenia campa powinienem coś wymyśleć
Edycja Kolekcjonerska :P Zawsze chciałem taką mieć :D
Filmik super jak zawsze a pro po konkursu to przesyłam moje zdjęcie. Narazie jestem w Chełmie na weekend i zrobiłem poranne zdjęcie fajnej górki, na której można kampić.

a tam Diablo 2 ,... Nox był najlepszy !!!!
Chłopaki jak mówiliście, że "może" będziecie robić konkurs na premierę diablo 3, to postarajcie się by nie był on tylko dla tych uzdolnionych plastycznie i humanistycznie! :)
Materiał dobry do Ligi Nieśmiertelnych, a nie do Przeglądu Tygodnia uwielbiam Diablo i przemaglowałem go we wszystkie strony, ale 20 min w "Przeglądzie" o tym samym!? No chyba, że macie nakręcać jakiś dodatkowy hajp marketingowy. W tym roku sezon ogórkowy wcale nie jest taki ogórkowy i jest o czym gadać.
świetnie się oglądało , fajne rozkminy na temat diablo
Nie no, "zajebisty" przegląd, jak i ten sprzed tygodnia. Szkoda że nie wiele w nim przeglądania :/ Jakbym chciał tasować się przy Diablo, to mam od tego YouTuba. Czyżby nic nie działo się w branży gier w ciągu ostatnich 2 tygodni? A może po prostu nie jesteście na bieżąco, bo zamiast robić to napie**lacie w Diablo 1 & 2, jak z resztą widać w redakcyjnym filmiku Yuena? I jeszcze wisienka na torcie, czyli player bez przewijania, za to ze zwiechami i buforem z jakimś limitem chyba, co by się filmiki za szybko na ładowały. Ostatnimi czasy nawet nie chcę mi się tych filmików oglądać, a nawet jak zacznę, to albo mnie nudzą (jak np ten przegląd) albo uniemożliwia mi to player. Good Job!
Idioci, nie wiecie ocb z kolekcją edycjonerską, to się nie odzywajcie. To nie było przejęzyczenie, tylko zamierzony zabieg i nawiązanie do materiału sprzed dwóch lat.
Niezła snajperka :P, i tak pewnie nie wygram tak jak innych konkursów D:
Diablo i Diablo. Jak zdarta płyta. Ok, może to i fajna gra, ale dalibyście już spokój. 15 maja ma premierę również Max Payne 3 i co? Ano nic, nawet o tym nie wspomnicie. Nakręcajcie hype dalej i nagrywajcie filmiki ze staroci.
Dobry przegląd :)
Acha, bo wszyscy Was prosili o "kill him". Ja stanę po stronie diablo, on też ma uczucia, może jak byl maly to chciał być np. ornitologiem a jak to zawsze wyszlo jak wyszlo, robota jaka jest taką trzeba wykonywać... nie zabijajcie diablo, dajcie chlopu szanse ;)
serio nie ma innych gier do recenzowania? moze chociaż dodatki albo mody? indyki? wciaż tylko Diablo i Diablo.. nie zachowujcie sie jak lamy, które dopadną sie do gry którą pierwszy raz na oczy widzą.. każde Diablo jest takie samo, tylko że adekwatne do aktualnej technologii i możliwości; gra będzie super bo jest dopieszczana od kilku lat(nie powiem, że własnie powinna sie była ukazać te 5 lat temu..) i koniec tematu
boje sie pomyśleć co będzie przy GTA V :|
Moje camperskie foto

haha a to jest moje stałe miejsce do campienia

Ha, moja dziewczyna uznała że musimy wziąść udział w tym konkursie ponieważ zna miejsce campienia większości męszczyzn, oraz strzelanie bez ostrzeżenia :/. Od siebie dodam że w redakcji tvgry.pl to jest pewnie drugie miejsce do siedzenia (campienia). ;)

< To mówi wszystko