1 841 wyświetleń
(1:50)
11 września 2012
Pierwszy oficjalny trailer nowej części symulatora koszykówki - NBA 2K13. (21789)
GRYOnline
Gracze
Steam
Zwiastun House Flipper – symulatora, w którym wcielamy się w inwestora-budowlańca, kupującego podejrzanie tanie domy i odnawiającego je tak, by można je było z zyskiem sprzedać.
trailer
8 marca 2017
trailer
31 marca 2026
trailer
26 października 2025
trailer
1 kwietnia 2026
trailer
16 kwietnia 2025
trailer
4 grudnia 2023
trailer
10 marca 2026
trailer
12 lutego 2026
trailer
2 marca 2026
Materiał video wydany z okazji premiery gry XCOM: Enemy Unknown zatytułowany "Our Last Hope".
trailer
5 października 2012
zawsze sie zapowiada rewelacja.
a z grafika, to nalezy podziekowac konsolom. mniejsze mozliwosci.
i faktycznie, rowniez bylem wsciekly totalnym ignorowaniem pcetow przez 2k.
a najgorsze jest to, ze mimo tego ze kilka razy przy tej grze plakalem ze wscieklosci to alternatywy nie ma :)
Zapowiada się rewelacja
Dziwna sprawa, że grafika z każdego roku po nba 2k11 jest gorsza. Oczywiście nie wiadomo jeszcze jak gra będzie wyglądać na max ustawieniach na pc, ale to co prezentują materiały do tej pory jest trochę śmieszne, mam zainstalowaną 2k11 teraz z kilkoma modami, i wygląda znacznie lepiej..
Przynajmniej z zapowiedzi wynika, że poprawili passing i bloki, więc, może w końcu da się grać normalnie, ale pewnie znowu będą jakieś inne błędy jak np. ogromna ilość 3pt shots w 2k12 przed patchem który pojawił chyba pół roku póżniej (na pc).
jest MOC! :D juz nie moge sie doczekać