Poznajcie film, który wyczerpał nawet UViego - koszmar z Mortal Kombat w tytule.
34 724 wyświetlenia
(15:56)
30 października 2014
Mortal Kombat doczekał się pamiętnej i całkiem niezłej ekranizacji w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Jej kontynuacja – Mortal Kombat: Unicestwienie – uderzyła w nieco inne tony. To jeden z bardziej żenujących filmów na podstawie gier. Dzisiaj z jakiegoś powodu oglądamy go ponownie w naszym kąciku filmowym. (4927)
Nie każda gra może liczyć na drugą szansę. Czasami zdarza się jednak, że kiedy wydawcy rozkładają ręce, do akcji wkraczają sami gracze. Oto pięć tytułów, które po katastrofalnej premierze zostały uratowane dzięki pasji i uporowi fanowskiej społeczności.
tvgry
21 grudnia 2025
Już niedługo rok 2026 a wraz z nim nowe gry. Oto produkcje na które czekamy! | #reklama #współpraca | Materiał powstał we współpracy z firmą ASUS. Sprawdź ASUS ROG Xbox Ally X: https://www.asus.com/pl/store/mobile-handhelds/gaming-handhelds/
tvgry
23 grudnia 2025
Clair Obscur: Expedition 33 pobiło rekord na TGA, ale jednocześnie pojawiła się masa komentarzy, że te nagrody się grze nie należą. Oskar postanowił przyjrzeć się sprawie.
tvgry
24 grudnia 2025
Potrafisz myśleć jak Sherlock Holmes? Oto kilka najlepszych w naszej opinii gier detektywistycznych, które wystawią na próbę Twoją zdolność łączenia poszlak i pozwolą wziąć udział w rozwiązywaniu intrygujących spraw kryminalnych. | Tekst: Mateusz Ługowik. Czyta: Szymon "Rusnar" Rusnarczyk | TEKST: https://www.gry-online.pl/opinie/najlepsze-gry-detektywistyczne-top-10-tytulow-w-ktorych-obudzicie/z9488e
tvgry
28 grudnia 2025
Seria Assassin’s Creed to nie tylko duże gry na dziesiątki lub nawet setki godzin, lecz także szereg mniejszych projektów. Wśród tych ostatnich wyróżnia się Assassin’s Creed Chronicles, które miało zadatki na zostanie udaną podserią.
tvgry
22 grudnia 2025
To nasze ostatnie Podsumowanie Tygodnia. Porozmawiajmy o naszych planach, DLC do Wiedźmina 3, braku kontynuacji LOLa oraz słowach Swena Vincke. | Wspomniane projekty: Rusnar, Kuba i Smoczy: https://www.youtube.com/@Niewyspani_pl | Frozi: https://www.youtube.com/@UCrKxc2GV0ea7Me7f19cI-rA | Ula: https://www.twitch.tv/kweiik
tvgry
20 grudnia 2025
Pamiętacie ten ostatni kadr z finału serialu Fallout? To New Vegas, ikona świata gier.
tvgry
19 grudnia 2025
Kuba postanowił dziś przyjrzeć się rosnącym cenom pamięci RAM i temu czy ta sytuacja, jak niektórzy wieszczą, "zabije gaming"?
tvgry
14 grudnia 2025
Są święta. Czyli jest czas na granie. Oto gry które kojarzą nam się ze świętami. Przedstawione zupełnie niepoważnie, jak to w święta bywa.
tvgry
27 grudnia 2025
Dziś rozmawiamy z twórcami Cooking Simulator 2 ze studia Big Cheese Studio - Łukasz Dębski (CEO) i Vojislav Radojicic (Game Design Manager).
tvgry
18 grudnia 2025
UV kompletnie nie był zachwycony z tego co oglądał. Nawet jak Del próbował jakoś rozluźnić tę atmosferę spowodowaną oglądaniem tego crapa, no to rzeczywiście można było zauważyć totalny niesmak. :D
Jedynkę MK też oglądałem w kinie, a drugą część obawiam się, że też widziałem ale skutecznie wyparłem te wspomnienia.
--->omatkoicorko, Jagerek
O czym WY mówicie? Gwiezdne Wojny wyszły w roku 1977 i jak się je dzisiaj ogląda to efekty nie rażą tak jak w tej produkcji;/ MK2 to gniot jakich mało. W 1997 powstały takie filmy jak:Titanic, Piąty Element. Chociaż za tymi filmami stała kasa, to w przypadku o 20 lat starszych SW trzeba było się napracować. Walka hydry ze smokiem wygląda jak z czarno-białego filmu o godzilli z lat 50. Więc nie sądzę, że w 97 roku "te efekty specjalne były imponuące";/
troche przesadzili... film wyszedl w 1997 roku, jak bardzo chca jezdzic po filmach, niech obia to na obecnych produkcjach, wtedy te efekty specjalne byly imponujace a jedynie moznabylo pomazyc o tak wydolnej grafie aby moc ogladac podobne rzeczy na komputerze... uderzcie sie w piers panowie i ogarnijcie obecne i niedawne produkcje, a takim leciwym produkcjon dajcie juz nalezyty spokoj ;)
Zwykle filmy na podstawie gier to totalne gnioty, więc tym razem nie było inaczej :D lepiej zagrać w MK niż tracić czas na ten film.
Ludzie, chyba trochę przesadzacie - to nie jest portal filmowy! Seria tych filmików jest moim zdaniem robiona dla beki, więc wytykanie że nie padły żadne konkretne argumenty jest bez sensu. Z resztą - wystarczy spojrzeć na ekran. Słowa są zbędne. A epicki facepalm UV'a to idealne podsumowanie dzisiaj prezentowanego dzieła :D
Jagerek <- Nie nabijają się z efektów, bo są z '97 roku, ale dlatego, że są przetragiczne. Taki Jurassic Park jest z '93 - porównaj sobie efekty specjalne. Jakimś fanem MK jesteś czy coś?
Trzech niedouczonych typów ogląda film.
Panowie cały czas mówią jaka to beznadzieja i nie podają żadnych konkretów. Równie dobrze mógłbym nagrać wypowiedź mojej babci, po obejrzeniu przez nią tego filmu, i jej wypowiedź byłaby tak smo rzeczowa.
Bardzo kiepsko w ogóle przejrzeli filmweba. Robin Shou (Liu Kang) grał w DOA: Dead or Alive. Co jest chyba najbardziej warte wspomnienia jeśli się sprawdza dalsze powiązania aktorów ze światem growym.
A nabijanie się z efektów tylko dlatego, że są z 97 roku jest totalnie żałosne.
Może film jest żałosny, ten filmik trzyma jego poziom.
Upadek kina. Co za idiota wpadł na pomysł ekranizacji gier? Kogom może podniecać uwiecznienie Sama Fischera skradającego się przez pół filmu?
Gdy się ogląda recenzje np na cinemassacre.com tam wyśmiewają filmy, ale zawsze dają konkretne argumenty, równocześnie opowiadając historię filmu itp. U was tego nie ma. O co chodzi w samym filmie? Nie mamy pojęcia, nie interesuje nas to. Obejrzyjcie sobie jak Angry Nerd wyszydza np Turkish Star Wars. Aż fajnie się to ogląda. Tutaj nie ma klimatu. Jest tylko jakieś takie smętne wyszydzanie z rozmowami które są niewyraźne. Wygląda to jak "kazali nam nagrać, to nagraliśmy. Najwyżej pobawię się komórką". Bywało lepiej.
Wolę oglądać MK:Unicestwienie niż was
Niy zapomna jak bołech na mk 1 we chorzowie na wolce wtedy jescze boł empik i jo z kumplym zabajtla nadubcali we battle arenatoshiden i potym w soul blade,potym jego starszo psziszła z hajsym i do kina mk(potym jo kupioł amiga 1200 magic i sie okazało że psx boł tanszy i lepszy o 100 zyla) pozdro 82
3 niezbyt atrakcyjnych panów wypowiada sie w temacie o którym nie ma żadnego pojęcia.
Hed znany z wyszydzania starych gier za to ze nie sa na miare 2014 roku. Nie ma w nich super fizyki, super grafiki.
Po nim mozna bylo sie spodziewać, że bedzie wyszydzał coś co jest w 100 innych filmach z tamtego okresu.
Ale czemu UV, dorosły facet sie dał namówić na robienie z siebie głupka przed kamerami?
Nie rozumiem.
No tak coś w tym jest. Na pierwszej części byłem 2x w kinie i potem jeszcze oglądałem ileś razy na kasecie, pamiętam wszystkie walki i muzykę. Dwójkę pamiętam tylko, że oglądnąłem.
Ten film jest dowodem na słuszność istnienia torrentów.
Kabal to kumpel Strykera z policji, nie żaden Johny Cage
teebee88
Doom akurat nie był aż taki zły. Dało się przesiedzieć i nawet wciągnąć w film.
Silyen
W tym programie mamy filmy na podstawie gier komputerowych, albo coś ściśle związanego z grami. Wojna światów nie jest ani jednym ani drugim.
Biedny UVI, szczerze mówiąc nie wiem czy bardziej zmęczył go ten film czy oglądanie filmu z cały czas śmiejącym i dogadującym Delem :P