1 998 wyświetleń
(1:07)
8 grudnia 2006
Wideo z Lost Planet: Extreme Condition od Capcom | Opublikowano 2006-12-08 09:59 w kategorii Trailery z gier | Czas trwania 1:7.
GRYOnline
Gracze
Steam
trailer
13 października 2020
trailer
19 czerwca 2026
trailer
6 maja 2022
trailer
15 maja 2024
trailer
2 czerwca 2026
trailer
17 czerwca 2026
trailer
17 czerwca 2026
trailer
12 czerwca 2026
trailer
9 grudnia 2021
trailer
17 czerwca 2026
mikmac: Fakt faktem ze teraz podskakiwanie i krecenie sie w kolko wydaje mi sie zenujaco smieszne w multi :)
hansatan: calkiem inne gry? No nie powiedzialbym, to ten sam gatunek a roznice sprowadzaja sie tak naprawde tylko do tego ze w GOWie jest chowanie sie za przeszkodami, a w LP mamy mechy. Odjac chowanie sie i mechy a zostaje prawie identyczne gry rozniaca sie jedynie oprawa wizualna.
tak ale multi mi juz kompletnie nie podeszlo. Dla mnie GoW w multi miazdzy LP. Jak zobaczylem te podskakujace postacie na dachach to mi sie odechcialo. Na tyle na na ile gralem to kompletnie mi nie podeszlo. Inaczej w single - juz calkiem fajnie, niestety nie bedzie trybu co-op (oficjalne oswiadczenie) co bardzo obniza moja prywatna ocene.
co-op w GoW to jest cos co sprzedalo mi ta gre a multi to tylko podciagnal.
Lost Planet to kolejny must have. Przynajmniej dla mnie. Demko jest super, a to tylko demko :)
Pytanie, czy Lost Planet pokona GoW jest nie na miejscu, bo to dwie całkiem inne gry, a podobne są tylko w tym, że w obydwóch strzela się do obcych ;) Wg. mnie grafika Lost Planet na swój sposób jest nawet ładniejsza niż ta od GoW'a...
Gra sie fajnie zarowno w multi jak i single, czekam na pelna :)
Ale czy pokona GOWa? Neeee ;)
WoW !! Jestem pod wrażeniem zapowiada się niezły hicior. Tylko szkoda że nie na PC :D