3 837 wyświetleń
(5:47)
31 października 2006
Wideo z FIFA 07 od EA Sports | Opublikowano 2006-10-31 10:48 w kategorii Kulisy produkcji | Czas trwania 5:47.
GRYOnline
Gracze
trailer
13 października 2020
trailer
19 czerwca 2026
trailer
6 maja 2022
trailer
15 maja 2024
trailer
2 czerwca 2026
trailer
17 czerwca 2026
trailer
17 czerwca 2026
trailer
12 czerwca 2026
trailer
9 grudnia 2021
trailer
17 czerwca 2026
tazik-->co to są ticki?? może chodzi o kiwanie, a może o tiki nerwowe?? prawy analog jest od kiwania, jak masz fife na piecu i brak rekomendowanego pada to zapomnij o kiwaniu, jest sposób na obejście, ale i tak nie zawsze wychodzi.
--grafika fajna, ale jeżeli nie będzie do dyspozycji takiej swobody gry, ilości ustawien taktycznych, i wrażenia prawdziwego meczu (pod względem grywalności, a nie grafiki) jak w PES to nici z nowej fify. To musi być co najmiej PES6 +coś więcej.
hmmm, a wiecie jak sie robi "ticki"
To na pewno fifa??;-) grafa wymiata, i jakoś zlikwidowali sztywność w stawach i garba, o co chodzi?? dlaczego na pieca wygląda koszmarnie , a tutaj widzę wieelki postęp!? grałem w PES6 i powiem, że siakiś fajerwerków (których się spodziewałem) nie widzę, chociaż sporo jest pozytywnych poprawek i grać będe (oczywiście z konkretnym patchem). No jeżeli tak ma wyglądać nowa fifa to ja grać będe!
Kozzo ---> proszę bardzo:
To co widziałem na PC w fifie 07 mocno rozczarowało ,ja osobiście, jak nie zobaczę realnego gameplaya to nie dowiem się czy warto zakupić. Podobne wypolerowane filmiki były przed premierą fify i 05 06 07 a po premierze był klops!!
no fajny film...
Hmm zawsze nie nawidzilem fify i po prostu probowalem ja osmieszac. Ale to co pokazuje ten filmik, bardzo zmienia moje zdanie (oczywiscie wersja next-genowa). Animacje są extra podobnie jak klimat. Ale pro evo na x360 jest chyba lepsze, chociaz gdy zobaczylem filmik i przechodzaca reke przez cialo, to bylem roczarowany. Tutaj sobie pieknie podaja reke itd...