Dailymotion
Tvgry na Youtube

Diablo III Wizard

17 202 wyświetlenia

(2:49)

11 października 2008

Wideo z Diablo III od Blizzard Entertainment | Opublikowano 2008-10-11 09:13 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 2:49.

Diablo III

Diablo III

PC PlayStation Xbox
Data wydania: 15 maja 2012
Diablo III - Encyklopedia Gier
8.2

GRYOnline

7.8

Gracze

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Voidwrought - zwiastun gry

Voidwrought - zwiastun gry

trailer

19 czerwca 2026

Voidwrought - zwiastun gry
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
1

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu

trailer

23 czerwca 2026

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy

Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy

trailer

25 czerwca 2026

Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

trailer

18 lutego 2025

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

R
Pretorianin
96
2009-01-28 11:29

prace nad wejsja meska wizarda sa nie skonczone sami zobaczcie
http://img141.imageshack.us/my.php?image=tmp6534sd7.jpg

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Senator
90
2008-10-13 23:03

slow time rules :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Generał
142
2008-10-13 16:45

Na diabełka część trzecią też czekam. Szkoda tylko że grafika taka cukierkowata będzie. Zgadzam się z Bill Roperem gra będzie świetna ale nie przełomem. Stare czasy Diablo 1 już mineły.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
82
2008-10-13 11:06

Nie wiem czy Wy to też zauważyliście, ale postacie poruszają się bardzo "symulacyjnie", tzn. np. sama postać (tutaj Wizard) biega stosunkowo "powoli". Dodatkowo widać, że wszystkie elementy poruszają się też raczej zgodnie z prawami fizyki (tzn. nie odlatują nie wiadomo gdzie i nie wiadomo jak szybko). No i lista kombinacji już na tym etapie jest dosyć spora - będzie sporo myślenia i kombinowania "co z czym/jak". Na prawdę panowie z Blizzarda mocno główkują i sporo rzeczy zrobili - oczywiście dobrych. Jestem spokojny o tą pozycję - obowiązkowo MUST HAVE.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2008-10-12 10:54

Panowie , ale przyznajcie . Jeśli na filmiku pisałoby sacred to byście narzekali :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Karl_o
👍
maniaC
123
2008-10-11 21:21

Jak dla mnie bomba. Juz sie nie moge doczekac. Mam tylko nadzieje, ze komp to wszystko pociagnie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Konsul
40
2008-10-11 21:06

heh niektóre moce wracają a mówili ,że tylko barba przetransportują z D2 ^^ teleport... błyskawica i wiązka błyskawic :P... hmm chyba pogram wizardem ale czekam na odkrycie następnych ziomków ^^... może zamiast paladyna będzie najemnik ? w książkach było od groma tych najemników a nie można było pograć :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Senator
69
2008-10-11 20:07

wyglada calkiem calkiem

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Pretorianin
15
2008-10-11 19:50

Diablo 3 będzie super ,a gr.. pl już podaje inf . o W4 ( może już coś wiedzą ) ,mamy D3, SC2. Liczę na the Lost Vikings ( chcącym dowiedzieć się coś więcej daję link :
http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Lost_Vikings )

Zaraz wchodzę na gr..... pl i napiszę coś więcej może dam link
Nie ma dodatkowych informacji daję link.
http://ww.gr.pl/news_8g3lGOm1_Warcraft_IV_zapowiedziany_tak_jakby.html

po gr w linku wpisujemy nazwę serwisu CD Projekt.

Sorry link nawet po wpisaniu tych dwóch liter nie działa wejdźcie na stronę główną gr....

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Matt
👍
I Am The Night
282
2008-10-11 19:28

Ostatnia scenka przywodzi wspomnienie (nie)swietej pamieci krola Leoryka ...czyzby staruszek zdecydowal sie wrocic do katedry? ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Senator
182
2008-10-11 19:21

kisiel w gaciach i tyle.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Kentril
fechmistrz
110
2008-10-11 16:41

Ja jak zwykle popykam barbarzyńcą, najbardziej "charyzmatyczma" postać ;]

Tylko tym razem jak najszybciej wbiję na bn i zarezerwuję ksywkę, bo inaczej pozostanie dopisać jakąś nędzną "1" jako przedrostek.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
michu_102
👍
Legionista
25
2008-10-11 16:35

jak dla mnie grafika wyglada miodnie, efekty czarow sa bardzo mile dla oka, nie ma co gadac ze zmienia to klimat serii... ciekawe jakie klasy jesczce dodadza ;> a z innej beczki to boje sie ze troche na D3 jednak poczekamy i napewno dluzej niz do lutego 09 :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Backside
👍
Senator
84
2008-10-11 15:51

Ok, już wiem kim będę grał :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Chorąży
33
2008-10-11 15:46

gameplay pewnie będzie dobry. ale to pierwszy filmik blizzarda który nawet mnie nie zachwycił. znaczy sie zeby nie bylo niedomowien. do 1:50 jest takie no... marny jak na blizzarda. ale pewnie przez to ze na silniku

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Generał
47
2008-10-11 15:04

mi sie gameplay z kazdym filmikiem coraz bardziej podoba. Czuc klimat, a czary wygladaja super. Coprawda dalej mam pewny niesmak z tych wyolbrzymionych zbroji i broni i za malej 'mrocznosci' ale widze juz ze jaka ta gra nie bedzie, to bedzie dobra.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
HUtH
kolega truskawkowy
120
2008-10-11 14:55

tylko wtedy wszystko bede miał "zdesaturowane", a nie o to przecież chodzi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Senator
0
2008-10-11 14:51

HUtH -> w ustawieniach monitora masz taki parametr jak 'kolor', przykrec odrobine, bedziesz zadowolony.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
HUtH
kolega truskawkowy
120
2008-10-11 14:38

remekra

może i jest mrocznie, ale mi chodzi o paletę, zamiast tych różnych kolorków, wystarczyłoby więcej odcieni szarości, które nie robią z diablo dungeon siegie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
PIF PAF
169
2008-10-11 14:29

muza - chodzi mi o tą podczas walki - czyżby z dwójki, albo strasznie podobna... :|

Coś mi się zdaje, że muzyka jest robiona przez te same osoby co do części drugiej. Dlatego może być podobna ;)

A ta niesiona kulka wygląda jak szklana czy plastikowa a nie magiczna.

Dobrze, że jakakolwiek jest :P Według mnie to dodaje trochę tajemniczości i dostojeństwa Wizardowi (Wizardczyni ;))

OT
Data premiery Luty 2009 jest aktualna? Tak szybko już wyjdzie? Wow, fajnie by było.

Dobrze powiedziane, fajnie by było. Z D2 było jakoś tak, że w końcu premiera przesunęła się o rok, więc myślę, że i w przypadku D3 premiera zostanie trochę przesunięta (oby nie o rok oczywiście).
W końcu Panowie z Blizzarda wiedzą co robią i nie wypuszczą na rynek nie ukończonej gry :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
remekra
Horonrzy
71
2008-10-11 14:27

http://pl.youtube.com/watch?v=u2azMHCaO_k&fmt=18

Jeśli na tym Gameplayu nadal jest dla Ciebie zbyt kolorowo to pozostaje Ci tylko jedna, słuszna wersja-->

Najbardziej Mhroczna ze wszystkich.

Czary też moim zdaniem są bardzo fajne. Cóż się okaże po premierze, ja na razie jestem bardzo na tak na wszystkie pomysły Blizzarda.

Teraz jeszcze wszedłem na Gametrailers i tam data premiery jest TBA. Więc skąd GOL ma takie informacje?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
HUtH
kolega truskawkowy
120
2008-10-11 14:21

hmmm wiecie, to wygląda jak sacred:P A czary takie sobie, lepsze wrażenie robiły w dwójce gdzie był większy kontrast pomiędzy efektami a otoczeniem (taaak jestem z tych, którym nie podoba się nowa paleta barw w d3, naprawdę design upada). A ta niesiona kulka wygląda jak szklana czy plastikowa a nie magiczna. Żeby nie było, że jestem całkowicie "anty-", to ciesze się że rozgrywka nadal wygląda jak dobre d2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
remekra
Horonrzy
71
2008-10-11 14:18

https://www.gry-online.pl/gry/diablo-iii/zd238#pc

Z GOLa oczywiście;). Chyba że chodzi o to skąd GOL ją ma.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
43
2008-10-11 14:15

tak szybko? :O skąd ta informacja jeśli można wiedzieć ?

mi jak na razie do gustu najbardziej przypadł znachor (czy jak to tam przetłumaczą)
trucizna przechodząca z wroga na wroga i ściana zombie są boskie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
remekra
Horonrzy
71
2008-10-11 14:07

Ja i tak będę młócił stwory z piekła rodem Barbarzyńcą;).

OT
Data premiery Luty 2009 jest aktualna? Tak szybko już wyjdzie? Wow, fajnie by było.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
43
2008-10-11 13:59

od godziny biegam po kole o średnicy 2 metrów szepcząc "chcę grać.." , w końcu opanowałem się i napiszę komentarz

filmik trochę gówniany, ale wiadomo, że będą i pełnoprawne przerywniki filmowe więc nie ma co się martwić

kule many i życia są za duże, wyglądają jak wielkie głazy

wizard wydaje się znakomitą postacią, czary są widowiskowe i ... nowe - to nie czarodziejka pod inną nazwą

będę grał wizardem - kobietą! for sure! :)

świetny demoniczny śmiech, oby więcej tego typu smaczków dźwiekowych

muza - chodzi mi o tą podczas walki - czyżby z dwójki, albo strasznie podobna... :|

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
PIF PAF
169
2008-10-11 12:26

Didier -> też mi się coś tak wydaje, że to Skeleton King z D1 ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Serek55
Sercio
90
2008-10-11 12:18

Wizard, jak widać, jest bardzo interesujący :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Glob3r
Tots units fem força
97
2008-10-11 12:03

Filmik super :)
Gra zapowiada się naprawdę miodnie... :).

Oj, oby ten luty 2009 się spełnił ;).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Kozi89
Legend
107
2008-10-11 11:57

Wizard rzeczywiście wymiata. Jeżeli miałbym kiedyś zagrać w Diablo III to jest ona pierwszą postacią na którą bym się zdecydował. Przynajmniej patrząc na 3 znane obecnie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Didier z Rivii
life 4 sound
244
2008-10-11 11:54

a czy główny antagonista z tego filmiku to nie jest czasem znany z pierwszej części diablo Król Leoric?:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Konsul
25
2008-10-11 11:22

fizyka robi wrazenie.... :) zreszta jak wszystko...:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Konsul
38
2008-10-11 10:57

Ciekawe, czy będzie tak dobre jak legendarne D2...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
14
2008-10-11 10:56

Moze spi po nieprzespanej nocy nad swiezo sciagniety DIII xDDDDDDD. A tak poza tym to szykuje sie niesamowita gra. Mam nadzieje ze cena nie bedzie tak niesamowita.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Chorąży
40
2008-10-11 10:08

Mam nieodparte wrazenie jakby to byla gra ze swiata star wars sczegolnie te pioruny.

BTW Silentaltair jeszcze nie dal kolejnego debilnego komentarza jeszcze? jestem zawiedziony.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
😊
Generał
59
2008-10-11 10:05

moim zdaniem najbardziej efektowna klasa postaci z dotad zaprezentowanych. taki chodzacy weapon of mass destruction.:) osobiscie zyczylbym sobie zeby dali tez bardziej oryginalne postaci zamiast upgreadowac te z d2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
👍
Generał
52
2008-10-11 09:59

Ja zawsze w Diablo wloałem magów, w D2 z magicznej trójcy (Czarodziejka, Nekromanta, Druid) wybierałem zawsze Necro, ale teraz w obliczu jego braku i zaprezenotowanego filmiku, moją ulubioną postacią będzie prawdopodobnie Czarodziej(ka) :D

Teraz został jeszcze jeden "fizol" i jeden dystansowiec, oby byli tak fajni jak Czarodziej.

PS. Ten czar z polem siłowym chroniącym bohatera przypomina mi skilla Mothership ze StarCrafta 2 :] (blizz chyba lubi powielać swoje pomysły).

Filmiki 4 i 5 to chyba facet...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Grucha
👍
Extreme Lifestyle
167
2008-10-11 09:53

Wygląda dobrze :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😁
Konsul
67
2008-10-11 09:50

Porownajcie sobie skille disintegrate i slow time ze skillami jednostek Protosow(Colossus i Mother Ship) wyglada znajomo, he he

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
PIF PAF
169
2008-10-11 09:49

Na oficjalnej stronie można obejrzeć 5 filmików pokazujących efekty 5 czarów:
Disintegrate, Teleport, Slow Time, Magic Missle i Electrocute.

Wydaje mi się, że na filmiku pokazującym Magic Missle może znajdować się męski przedstawiciel Wizard'a, ale może tylko mi się wydaje, bo jakość nie jest jakaś zabójcza :)

http://www.blizzard.com/diablo3/characters/wizard.xml

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😈
Konsul
67
2008-10-11 09:48

ja tez czekam coby pokazali nowa postac z fizycznym dmg, super by bylo jakby dali jakiegos Crusadera albo cus

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
frer
Legend
188
2008-10-11 09:48

Efekty czarów ładnie wyglądają i chyba dzięki temu jest to póki co najlepiej prezentująca się z dotychczas ujawnionych postaci. Mnie tylko zastanawia fakt czy zmiana nazwy klasy postaci z Sorceress na Wizard to rzeczywiście jakaś duża zmiana. Niby Wizard jest bardziej bezpłciowy i pasuje do laski i faceta, ale poza tym raczej klasa postaci pozostaje ta sama.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Szaku
El Grande Padre
170
2008-10-11 09:38

Grafika się nie liczy ;]. Widać, że na cut-scenkach jakby mroczniej było. Co do nowej profesji widać, że jest wypaśna ;]. Ciekawe jak męski odpowiednik wygląda. Jest to zastępca czarodziejki ;]. Ja osobiście czekam na następcę paladyna ;].

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Konsul
72
2008-10-11 09:36

Grafika jest bardzo przyjemna dla oka. Nie rozumiem tych ciągłych narzekań odnośnie zbyt jasnej grafiki. Ogólnie fajny filmik.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
han666
😈
Centurion
43
2008-10-11 09:36

wizardówna daje czadu - zapowiada się bardzo miodna walka oby tak dalej.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
👍
PIF PAF
169
2008-10-11 09:30

Na D2 straciłem sporą część swojego życia, widzę że przy D3 może być podobnie ;)

Pozycja obowiązkowa dla fanów serii, chociażby żeby zobaczyć co tam panowie z Zamieci nam przygotowali ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
56
2008-10-11 09:21

Cenne. Aczkolwiek jestem ciut zawiedziony filmami na silniku gry... Jeśli już je robić to dlaczego nie polecieć typowymi? Blizzard zawsze tworzył filmowe perełeczki w trakcie rozgrywki... teraz najwidoczniej trzeba się będzie zadowolić czymś innym.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl