Dailymotion
Tvgry na Youtube

Deus Ex: Bunt ludzkości trailer #1 - wersja PL

15 543 wyświetlenia

(3:12)

10 czerwca 2010

Wideo z Deus Ex: Human Revolution od Eidos Montreal | Opublikowano 2010-06-10 12:12 w kategorii Trailery z gier | Czas trwania 3:12.

Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: Bunt ludzkości

Deus Ex: Human Revolution
PC PlayStation Xbox Nintendo
Data wydania: 23 sierpnia 2011
Deus Ex: Human Revolution - Encyklopedia Gier
8.7

GRYOnline

8.5

Gracze

9.2

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

trailer

17 czerwca 2026

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt
Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

trailer

12 czerwca 2026

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym
Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

trailer

9 grudnia 2021

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy
Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

trailer

17 czerwca 2026

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

Z
Legionista
3
2010-06-26 15:37

Wygląda to nieźle, dźwięk też niczego sobie. To może być hit.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😃
Pretorianin
15
2010-06-26 15:33

zarąbisty trailer, naprawdę świetnie zrobiony, gra będzie boska :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
MichałPolak
Generał
105
2010-06-23 12:56

Po prostu... WOW! Mogli by ten zwiastun puścić w kinie na reklamach byłby lepszy od wielu reklam filmów. Ta gra to będzie przełom.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
MustangShelby
Centurion
42
2010-06-22 21:52

hmm.. czy glos glownego bohatera podklada Timothy Olyphant?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
43
2010-06-19 13:31

DEFEDos - - >

Michael McCann - Icarus
http://www.youtube.com/watch?v=A5e213eU40Y

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Generał
37
2010-06-14 16:34

Bardzo fajny ten trailer. I ciekawy.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
maslo95
Centurion
20
2010-06-12 22:00

Zwiastun jest super. Mam nadzieję, że gra będzie tak świetna jak pierwsze części.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
victripius
Joker
94
2010-06-12 15:57

Świetny trailer. Lepszej zapowiedzi gry nie widziałem :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
😱
Konsul
8
2010-06-11 09:48

!WOW! najlepszy trailer jaki widziałem O.o

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😈
Konsul
67
2010-06-11 08:48

co do klimatu to kojarzy mi sie jeszcze z inna wypas giera z dawnych dobrych czasow a mianowicie
SYNDICATE, podobno ludzie z Bullfroga robia remake'a tego przekozackiego tytulu, aach pamietam jak sie wjezdzalo ekipa 4 terminatorow do miasta i robilo sie porzadek przy uzyciu Gaussow!!!MIODZIO! no i ten wszechobecny CYBERPUNK!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😈
Konsul
67
2010-06-11 05:26

He he zobaczcie sobie kto jest glownym projektantem dzwieku, NASI GORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😉
Konsul
67
2010-06-11 05:20

Nie wiem kto uzyczyl glosu glownemu bohaterowi, ale ten kolo z ktorym rozmawia Adam to na bank Lance Henrikssen(Bishop z "Aliens")

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
👍
Konsul
67
2010-06-11 04:52

Trailer NIESAMOWITY! takiego klimatu juz dawno nie uswiadczylem, nawiazania do Ghosta i Blade Runnera swiadcza bardzo dobrze o intencjach tworcow, taki obraz swiata to dzisiaj jeszcze fikcja ale "jutro" moze sie to okazac rzeczywistoscia, mam nadzieje ze Deus Ex 3 bedzie powrotem do korzeni(czyli do pierwszej czesci),pamietam jak sie w ta gre zagrywalem, genialne w niej bylo to ze
KAZDA sytuacje mozna bylo rozwiazac na wiele sposobow dzieki instalowanym implantom, i bron Boze niech nie robia tej gry w trybie TPP!!!

cytat z "Ghost in the Shell" : " Polaczymy nasze dusze i staniemy sie odrebnym bytem w w nieskonczonym oceanie informacji, DLA LUDZI TO JAK PATRZENIE W SLONCE, ZRODLO WIELKIEJ ENERGII"

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Pretorianin
86
2010-06-10 16:45

Kapitalny zwiastun, zna może ktoś utwór który w nim leci ???
Czy to nie jest głoś Christiana Bale (Batman)???
Oby gry nie zwalili, bo ma olbrzymi potencjał.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Gerpir Feilan
Konsul
113
2010-06-10 15:22

!!WOW!! nic dodac nic ujac!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
17
2010-06-10 14:58

JUZ TEN SAM TRAILER TO JEST MALE ARCYDZIELKO

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
👍
Centurion
35
2010-06-10 13:59

Łał, pamiętam pierwsze Deus Ex'sy ale nie spodziewałem się takiego epickiego trailera. Już się nie mogę doczekać. Akurat wyjdzie na moje imieniny , chyba że go opóźnią.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Pretorianin
73
2010-06-10 13:15

Zakładając, że tak popracowali nad szczegółami umiejętności bohatera w trailerze, wydaje się, że w grze położą na to duży nacisk. Osobiście liczę na coś konkurencyjnego dla kombinezonu z crysisa :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Zdenio
Generał
99
2010-06-10 13:03

Genialny trailer, najlepszy jaki widziałem od zwiastuna The Old Republic.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Matek17
Pretorianin
22
2010-06-10 12:49

fajnie jak by była mozliwość grania w tą grę TPP

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Matek17
Pretorianin
22
2010-06-10 12:43

kurde ten trailer naprawde mi sie podoba ,bardzo klimatyczny

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Maverick
Konsul
120
2010-06-10 00:07

To czy gra bedzie rownie dobra jak popzednie czesci czy tez nie, to jedno. Ale patrzac na trailer... osobiscie wystarczyl by mi teraz pelnometrazowy film zrobiony w tym klimacie.
Swietny Trailer. Niby bez jakis wodotryskow, ale przemyslany, z pomyslem... ciezko sie od niego oderwac ogladajac.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
wolkov
|Drummer|
137
2010-06-07 22:46

Dobry trailer nie oznacza dobrej gry, co zresztą potwierdzało się przez całe lata. Wobec tego tytułu mam ogromne oczekiwania i obawiam się, że mnie zawiedzie. Te sequele, które wożą się tylko na tytułach słynnych poprzedników odbierają mi potencjał do grania.
Obym się mylił i mam nadzieję, że nie zrobią z tego kolejnej gównianej gierki akcji, o której będzie gorąco na forum, ale góra przez miesiąc. Szkoda byłoby grać w Deus Exa - odmóżdżacza.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
10
2010-06-07 22:27

Zapowiada się... epicko

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
😒
Legionista
17
2010-06-07 21:24

gra nie wyjdzie na xboxa360 lub ps3??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
victripius
Joker
94
2010-06-07 17:17

Świetny trailer :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Matek17
Pretorianin
22
2010-06-07 14:56

Zwiastun naprawdę bardzo dobry.nie grałem w poprzednie części gry i chyba popełniłem duży błąd.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Legionista
10
2010-06-07 10:09

trailer świetny, ale brakowało jakiejś muzyczki mocniejszej przy ostatnich 30 sekundach
a poza tym najlepszy trailer mial mass effect 2, tam to jest klimat

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Pretorianin
60
2010-06-06 23:02

Square zawsze robiło dobre filmiki, szkoda tylko że coraz rzadziej wydaje i robi dobre gry...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
👍
Senator
53
2010-06-06 21:19

@Keylogger

"mam nadzieje, że trailer nie okaże się lepszy od samej gry"

Święte słowa:-).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
6
2010-06-06 21:18

mam nadzieje, że trailer nie okaże się lepszy od samej gry

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Vanderhast
👍
Pretorianin
47
2010-06-06 20:46

Zacny trailer :-)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Konsul
20
2010-06-06 19:42

Trailer niczego sobie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Pretorianin
20
2010-06-06 16:27

WOW! Genialny trailer, na miarę blizzardowskich !! dobra robota.. czekamy na grę :]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Generał
142
2010-06-06 15:59

a muzyke z tego trailera można gdzieś dopaść ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
31
2010-06-06 14:23

Trailer jak to trailer zawsze świetny, czekamy na gameplay.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Senator
53
2010-06-06 12:00

@Mazarine

Faktycznie, info potwierdzone.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Pretorianin
29
2010-06-06 11:58

Gdzieś wyczytałem, że jest to silnik CDC od Crystal Dynamics.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BOLOYOO
Generał
88
2010-06-06 11:31

Eeee na pewno nie bedzie to engine z QII wiec nie ma sie co martwic ;) Grafika na pewno nie bedzie o wiele odstawac od innych produkcji. Eidos nie znasz? :)

Ostatnia scena z trailera jest kozacka :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Senator
53
2010-06-06 11:26

Myślę, że to dziwne porównywanie HR do ME bierze się z tej prostej przyczyny, że od dawna nie było porządnego sci-fi może oprócz (już czuję te stalowe macki zaciskające się na moim gardle)...F3:-).

Swoją drogą wolałbym przerywniki filmowe zrobione na silniku gry. Podczas rozgrywki CG może bić w oko. Wiecie na jakim enginie ta gra będzie hulać?.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BOLOYOO
Generał
88
2010-06-06 11:21

Az zobie obejrze jeszcze raz. Uczta dla oczu :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
WheZY
holistyk
39
2010-06-06 09:15

Świetny trailer, widać że jest na co czekać...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
10
2010-06-06 03:20

@Econochrist - racja, że trailer ten został stworzony przez Square Enix ale to nie koniec ich pracy nad tą grą. Potwierdzono już dawno informacje, że SE zajmuje się także tworzeniem przerywników filmowych w całym Deus Ex Human Revolution, przez co na pewno będziemy mieli przyjemność zobaczyć więcej tak wspaniałych animacji, co wpłynie w dużym stopniu na przyjemność grania :)

Co do muzyki, tak jak ktoś już pisał wcześniej, autorem jest Michael McCann. Zajmuje się on również tworzeniem całego soundtracka do gry! Wspaniale nam to podbuduje klimat rozgrywki, oby tylko pozostałe utwory były tak cudowne jak ten z trailera :D

Ktoś pisał, że niby nie ukaże się na konsolach- gra wychodzi na PC, XBOX360 i PS3. To potwierdzone, widać zresztą loga platform na końcu zwiastuna ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Legionista
13
2010-06-06 02:41

@mirra83
które z zakończeń jedynki jest kanoniczne?

To będzie prequel do starych Deus Exów

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😉
Chorąży
11
2010-06-06 00:42

Skromnie pisząc, to trailer bardzo dobry, lecz nie wiadomo, jaka gra będzie w praktyce ;)
Nie grałem za bardzo w poprzednią część, chyba tylko kawałek dema, u kolegi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
6
2010-06-06 00:19

Ta Muzyczka mnie wgniata w fotel. Zwiastun niesamowity. Mam nadzieje, że w tej koncepcji będzie cała gra. Wstyd się przyznać, ale nie grałem w żadnego Deus Ex. Chyba czas to zmienić :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Ch4zy_Ch4z
👍
Pretorianin
59
2010-06-05 23:29

Hehe już można preordera :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
przemek__
👍
F1 2016
134
2010-06-05 22:12

Nie wiem czy ta muzyczka już wyszła poza trailerem, ale autorem jest Michael McCann, a na jego stronie: http://www.behaviormusic.com/artists/michael_mccann/music.htm można ściągnąć sountdrack ze Splinter Cell Double Agent i tam są podobne nuty np. Iceland Extract.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
ZeitgeistPolska
62
2010-06-05 22:06

^co prawda, to prawda

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
DM
AFO Neptune
237

GRYOnline.plTeam

2010-06-05 21:51

znak czasów chyba... ludzie porównują to do opustoszałego mass effecta, kótry sprawiał wrażenie że kosmos zamieszkuje 20 postaci tylko i prostokątne skrzynki, a nie do oczywistej inspiracji trailera - do Blade runnera....

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
annihiluzz
Annihilator
49
2010-06-05 21:47

ma ktos namiary na ta nute? :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
👍
Generał
23
2010-06-05 21:46

Filmik wygląda jak zwiastun dobrego filmu.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Legionista
16
2010-06-05 21:00

GENIALNY!!!!! AWESOME!!!!! i genialna muzyka zapowiada się idealnie!!!!! Pod względem fabuły przerośnie może i samego Mass Effect!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legend
152
2010-06-05 20:39

"które z zakończeń jedynki jest kanoniczne?"
Żadne. Albo wszystkie. Zależy jak na to spojrzeć. W Invisible War połączyli ze sobą wszystkie trzy zakończenia DE i wyszła z tego mdła, sprzeczna wewnętrznie papka. Podobnie jak i sama gra. Lepszym pytaniem będzie, czy IW należy w ogóle uznać za kanon.

Żeby nie było offtopu - trailer jest mega epicki, ale gra wciąż pozostaje jedną wielką niewiadomą bez żadnego filmiku z rozgrywki.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-06-05 20:34

Trailer jest niesamowity, ale muzyka ciut zalatuje tą z Mrocznego Rycerza.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
hikikomori
76
2010-06-05 20:29

Mam pytanie. Jedynka Deusa miała 3 zakończenia, z których każde powinno znacząco wpłynąć na cały świat. W dwójkę nie grałem więc może mi ktoś powiedzieć, które z zakończeń jedynki jest kanoniczne?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Pretorianin
29
2010-06-05 20:20

Dawno tak dobrego trailera nie widziałem. Bardzo lubię cyberpunk więc czekam z niecierpliwością.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Legend
160
2010-06-05 20:17

Jeżeli gra będzie choć w połowie tak dobra jak trailer, to mogę zapłacić nawet podwójną cenę. A nawet potrójną.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Senator
91
2010-06-05 20:14

Dobry trailer... bardzo klimatyczny. Jak ogladalem to przez glowe troche przelecial mi Mass Effect... no, ale zapowiada sie ciekawie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
23
2010-06-05 17:25

!!Gdyby chodziło o zapowiedź jakiegoś filmu to jak najbardziej ale chodzi tu o grę , nie mowie ze trailer jest zły w żadnym razie tylko za bardzo przypomina zapowiedź filmu!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
patuzi
Pretorianin
53
2010-06-05 17:23

Bardzo miło się trailer oglądało - tak jakby zwiastun jakiegoś uber epickiego filmu :D
Jako że nie grałem w Deus Ex'a, jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Senator
90
2010-06-05 16:57

Trailer wygląda dobrze bo jest mocno wzorowany na trailerach hollywoodzkich produkcji. Wystarczy podać za przykład zwiastuny Terminator: Ocalenie. Przejmujący głos bohatera niczym Christiana Bale'a ;)

http://www.filmweb.pl/news/WIDEO+Polski+zwiastun+%22Terminatora+Ocalenie%22-49759
http://www.youtube.com/watch?v=Fh7rZzjfkz4

@Tulus Tul
Bo wreszcie ktoś z łbem na karku się za to wziął. Z samego zwiastuna można by ekranizację już robić!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Chorąży
20
2010-06-05 16:29

Nieczęsto widuje się nawiązania do malarstwa klasycznego w grach. Mowa o "Lekcji anatomii doktora Tulpa" Rembrandta. Wspaniałe nawiązanie tym obrazem do głównego bohatera, do tego mit o Ikarze, ludzkość patrząca na Słońce tak długo aż oślepnie, Blade Runnerowe miasto (przynajmniej z wyglądu). Jeśli gra utrzyma poziom zwiastuna to brak mi słów co dostaniemy. Szykuje się intelektualna uczta :) Oby mało akcji było.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
👍
Senator
53
2010-06-05 16:04

Jezu, jak fajnie:-). W końcu taka fantastyka jaką lubię, a nie space-operowe Mass Deffecty:-).

Cóż, trailer bardzo efektowny, ale wydaje mi się (a przynajmniej mam taką nadzieję), że treści też będzie w tym sporo (choć na rasowego cRPGa nie liczę).

spoiler start


GB mówi, że o to nie prosił (mowa o wszczepach cybernetycznych). Ja tak:-)

spoiler stop

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
24
2010-06-05 14:54

Następna gra akcji z elementami rpg i rzutem zza pleców? Nie mogę się doczekać! Jak jeszcze będzie portem z konsoli to na pewno kupię!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
CheziChez
Chorąży
24
2010-06-05 14:02

Trailer mistrzostwo świata, już się nie mogę gry doczekać :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BOLOYOO
Generał
88
2010-06-05 14:00

(szczeka na podloze) a to na pewno nie trailer do filmu?:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Pretorianin
53
2010-06-05 13:49

Czapki z głów, owacje na stojąco dla Square Enix. Najlepszy trailer, jak kiedykolwiek widziałem.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Generał
74
2010-06-05 13:47

Econochrist - fakt, zle sie tutaj wyrazilem bo faktycznie widac chociazby po wejsciu, ze to render - generowanie tylu czasteczek w czasie rzeczywistym jest raczej niemozliwe ;)
Bardziej chodzilo mi wlasnie o to, ze zlecenie poszlo do firmy zupelnie nie zwiaznej z projektem w stylu "jebnijcie taki trailer, ze ludzie zwariuja".

Co do kwadratowosci, nie mialem na mysli grafiki - nie chcialbym aby zrobili z tego czegos co nie daje nam jakichkolwiek mozliwosci realnej kontroli tego co dzieje sie na ekranie, a jedynie daje iluzje, ze ten korytarz o szerokosci 2 metrow ktorym stale sie poruszamy wcale nie ma 2 metrow ale 150, tyle, ze 148 jest niedostepne, a nawet jakby bylo to i tak tam nic nie ma

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😱
Chorąży
28
2010-06-05 13:36

WOW. Mam nadzieje ze na On/Off juz bedzie grywalny fragment. A trailer robi olbrzymie wrazenie. Z reszta to Square Enix go zroblio wiec sie nie ma co dziwic... Naturalnie ze to render (tak gry beda wygladac moze za 5 lat). Z reszta zdziwil bym sie gdyby nie byl. Mysle ze gra i tak bedzie miala dardzo bobra grafike. Szkoda ze nie wyjdzie na konsole.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Nadworny szyderca
116
2010-06-05 13:35

[17]Auxarius w tym momencie rozwiewam Twoje nadzieje.
TAK, to jest render. Trailer przygotowany na zlecenie przez specjalistów z Square Enix.
Ale nie powiedział bym, że sama gra będzie "kwadratowa i bez polotu"
Widziałeś zapewne obrazki sprzed roku, wyglądają bardzo dobrze.
A od tamtego czasu minął już rok, a do premiery będzie 2 lata.
Co jak co, ale o oprawę graficzną bym się nie martwił.
Poza tym, grafika to nie wszystko.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
👍
make believe
57
2010-06-05 13:20

Trailer rewelacja, jak gra będzie mieć podobny rozmach to szukuje sie killer :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Generał
74
2010-06-05 13:17

Ciekawe bo pierwsze o czym pomyslalem ogladajac ten trailer to wlasnie Mass Effect.

Mam nadzieje, ze to nie jest jakis render robiony przez zewnetrzna firme na zlecenie Eidosu zeby nakrecic atmosfere, a sama gra bedzie kwadratowa i bez polotu..

Jakby zrobili cos na miare Mass Effect 2 to chyba bym umarl ze szczescia ;) DeusEx to moja ulubiona marka, na ten moment chyba tylko wlasnie ME ja przebilo

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mortalking
Senator
140
2010-06-05 13:04

Trailer wyjechany w kosmos, oskar należy się osobom które tak go wykonały i na dodatek ta muzyka. Czyżby szykowała się gra roku.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Pretorianin
53
2010-06-05 12:58

genialne

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Senator
182
2010-06-05 12:55

up

dokladnie, chcialem to samo napisac, ale nie wypada:)
ogolnie MEGA.

btw, ja tu widze inspirowanie sie bardziej Ghost in The Shell niz ME:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Pretorianin
49
2010-06-05 12:52

O kurwa!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
👍
Legionista
17
2010-06-05 12:48

Świetny Trailer, ale czy gra również? Zobaczymy ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Generał
118
2010-06-05 12:45

Trailer fajny ,a teraz czekamy na gameplay . Mam obawy ,ze zostanie splycony jak 99% dzisiejszych kontynuacji .

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
12
2010-06-05 12:45

Najlepszy trailer jaki w życiu widziałem :O !!!.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Legionista
10
2010-06-05 12:42

a klimat w mass effectcie nie byl poważny ??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BloodPrince
👍
Senator
192
2010-06-05 12:37

Moim zdaniem nie ma tu żadnej inspiracji Mass Efectem, odrazu można zobaczyc że klimat będzie gęstszy i poważniejszy, tylko mam nadzieję że grafika będzie podobna do tej z traileru a nie jakieś pixele xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
3
2010-06-05 12:20

Deus Ex powraca !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
👍
Chorąży
17
2010-06-05 12:06

ale zajebisty trailer :O!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Konsul
12
2010-06-05 12:04

Trailer wspaniały. Klimat zapowiada się wyśmienicie. Jeśli tylko gameplay będzie dobry, to być może będzie kolejna gra, którą zapamiętamy na lata.

Też zauważyłem drobne inspiracje Mass Effectem, choć zanim zobaczymy samą rozrywkę, to trudno cokolwiek mówić.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Nadworny szyderca
116
2010-06-05 11:58

Kocham Cyber Punk - słowa są zbędne.
Deus Ex 3 będzie wielki!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
xsas
👍
SG-1
216
2010-06-05 11:49

Hm, klimatyczny trailer, muzyka wręcz powala, a momentami czułem się jakby to była inna gra z uniwersum Mass Effect.
Robi wrażenie i z pewnościa jest ten tytuł godny uwagi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Legend
120
2010-06-05 11:46

Trailer bardzo efektowny, szkoda że nie grałem w żadnego Deus Ex.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Generał
171
2010-06-05 11:42

bardzo bodoba mi sie ten trailer i napawa optymizmem bo przypomnialy mi sie czasy pierwszego Deusa - jednej z najlepszych gier wszechczasow. Eidos nie spieprz tego!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl