Zyrkar

Zyrkar ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

02.10.2021 15:53
2
odpowiedz
2 odpowiedzi
Zyrkar
1

Kiedyś były świetne strategie takie jak Herosy 3 czy seria C&C, dzisiaj są inne, ale również świetne jak EU4, Factorio czy RimWorld. Platformówki kiedyś były ubogie w porównaniu z tym co oferowane jest dzisiaj, np. graficznie Ori oraz graficznie i gameplayowo Hollow Knight. Kiedyś była masa RPG typu Fallout, dziś jest np. Disco Elysium. Także kiedyś było dobrze, a dziś jest lepiej, bo możesz grać i w nowe genialne gry i w te stare.

Ciekawie wygląda też gamedev w Polsce, gdzie przed 2010, to w zasadzie był tylko Wiedźmin plus może tam kilka innych tytułów. A w ostatniej dekadzie prawdziwy bum od indie po AAA.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl