No chyba że coś w całym usuwanie klątw co nie wyjdzie i zamiast tego będziemy mieli fuzje tegena bez tengena
zasadniczo Robotoriyama to avatar samego autora mangi w świecie DB a każdy wie jaka potęgę mają scenarzyści i twórcy dzieł
Potwierdza się za to dominacja Ślizgonów. Jesteście źli… albo po prostu lubicie kolor zielony.-> lub lubią Węże
widać że ci się nie nudzi to żegnam nie będę gadać z dzieciakiem który jest trollem
Czyli jesteś tylko zwykłym grammanazi trollem który nie ma nic do roboty poza wkurwianiu ludzi na komentarzach
Wszystko jedno, ale tak ten serial będzie niekanoniczne wobecz książkowego serii LOTR
Skoro amazon ma prawa do ekranizacji to używanie terminu " fanfik" jest nie na sensu poprostu można to już nazwać fillerem lub nie kanonem
Widać że niektórzy to są antyfani Mcu i disneya. W moim zdaniem taki crossover może się udać jeżeli będą robić ludzie nadający do tworzenia takich filmów wysokich jakości.
Nie zapominaj że w Uniwersum SW są różne rasy które inaczej odczuwają przepływ czasu.
"Przez krótką nadzieje miałem nadzieje że to ostatnia część sagi." - Bo to jest ostatnia saga ale o Skywalkerów
Tak dla przypomnienia disney jeszcze nie jest właścicielem 21st Century Fox bo jeszcze ta umowa przejść przez kontrole urzędów antymonopolowych czy ta transakcja jest zgodna z Polityki antymonopolową w USA (to może potrwać do 19 miesięcy).
Mam pytanie: czy ta gra którą pobrałem mi nie zniknie po tym darmowym weekendzie ?
at777 PREMIEROWA POLSKIE WYDANIE NA KŁOPOTY PANTERY BYŁO W DUŻYM KARTONOWYM BOXIE