ZeR3F

ZeR3F ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

15.12.2020 17:40
odpowiedz
1 odpowiedź
ZeR3F
2

Wszystko na PSC robione , a zadnego kodu nie mam ani konta na PSC

15.12.2020 17:31
odpowiedz
ZeR3F
2

Ziomek mi gifta wysłał też i mam to też

15.12.2020 17:30
odpowiedz
1 odpowiedź
ZeR3F
2

Tak wszystko przez z steam co do jednej

15.12.2020 17:22
odpowiedz
1 odpowiedź
ZeR3F
2

Nie mam numerów seryjnych zadnej gry , ale dowody zakupu mam na każdą gre

15.12.2020 17:03
odpowiedz
1 odpowiedź
ZeR3F
2

Od ziomka odkupiłem , ale maila nie pamięta

15.12.2020 17:01
odpowiedz
ZeR3F
2

Siema sprawa wygląda tak straciłem nr tel na którym był steam guard nie mam tego kodu recovery nie znam maila , ale mam dowody zakupu 5 gier i tego jak ziomek mi gifta dał ,a pomoc techniczna pisze mi , ze nie jestem zalozycielem XDD . Co robic w takiej sytuacji ?

09.12.2020 23:03
odpowiedz
ZeR3F
2

Nigdy się nie spodziewałem , że będę musiał zapisać sobie klucz albo założyc konto na psc żeby móc odzyskać konto steam , gdy nr tel przepadnie

09.12.2020 21:43
odpowiedz
ZeR3F
2

Sprawa wygląda tak , że straciłem numer telefonu i nie mam steamguarda z tel
W dodatku nie pamiętam pierwszego maila
i nie mam dowodów płatności , kluczy
Jest jakiś sposób żeby konto odzyskać ? Raz byłem już bliski podając im od kogo gifta dostałem dokładna data , ale się uparli , że niby gre dostałem a dostałem 20zł i zamkli mi posta
W skrócie srać mi się chcę jak mi Pani Basia z pomocy technicznej zamyka wątek
z góry dzięki za rady

24.10.2020 12:20
odpowiedz
ZeR3F
2

Wiesz co to nie to tam nie tylko w walce sie tak ruszales , ruszales sie tak po mapie

24.10.2020 11:57
odpowiedz
ZeR3F
2

Szukam gierki troche podobnej do heroes
Mapa była podzielona na hexy albo pieciokąty i się po nich ruszało i to ruch/tury zużywało
były tam harpie anioly
zla i dobra strona

05.10.2020 19:39
odpowiedz
ZeR3F
2

Szukam gry w którą kiedyś sporo grałem z bratem nie wiedzieć czemu :D
W grze jest kilkanaście map
Strzelało się tymi statkami do siebie i chyba dało się regenerować na swojej ,, platformie - respie"
Szło chyba ściany niszczyć i woda była i miała fizyke swoją
Gierka prosta dość stara
Ze statków pamiętam czerwoną rakiete i taki alienship trójkątny

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl