Yogg

Yogg ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

20.09.2016 21:00
Yogg
1

Zrobiłem krok po kroku, ale jak już trzeba włączyć grę to piszę " Włącz grę z katalogu instalacyjnego ". Włączam wszystkimi plikami do włączania i dupa, jaki to jest katalog ?

20.09.2016 20:59
Yogg
1

Tak

19.09.2016 21:38
odpowiedz
Yogg
1

Witam, mam problem z grą Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 2: Król Nazguli. Otóż, gdy zagram potyczkę, czy to fabułę czy inne to i tak za każdym razem była automatyczna klęska w 3:25 minucie. Reinstalowałem grę, instalowałem patcha, i nadal nie wiem co zrobić żeby nie było tej automatycznej klęski. Macie jakieś porady na ten problem ? Teraz instaluję grę nie na dysk C, lecz na dysk D, bo czytałem że i to pomaga.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl