yiazmat94

yiazmat94 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

17.11.2021 09:34
1
odpowiedz
yiazmat94
2
2.0
PS4

Ta gra to jakaś pomyłka. Żaden wcześniejszy Ghost Recon mnie tak nie zanudził. Świat pusty, jałowy i martwy, krajobraz rodem z jakiejś nieprzyjaznej planety pierwszego Mass Effect. Jedna wiocha z cywilami przez pierwsze 10h gry zaraz po wyjściu z jaskini, reszta cywili to pracownicy baz. Ładny świat, w którym co chwile trafiasz na patrol, na każdym kroku jakiś patrol obok przechodzi/przejeżdża. Poza tym pustka. Czuję się jakbym grał w niedokończoną grę w której sam sobie biegam po mapie, która dla urozmaicenia spawni randomowo obok mnie jakichś przeciwników żebym sie nie zanudził. Po prostu nuda. Sama mapa sie mała wydaje jakoś i tak.
To, że gra sama Ci mówi, że trójka biegająca z tobą jest SI odziera ich towarzystwo z jakiegokolwiek klimatu, w Wildlands czułem sie jakbym faktycznie miał jakąś drużyne ze sobą, nawet jeśli to tylko SI, tutaj sie czuje jakby te pachołki służyły tylko jako boty do strzałów synchronicznych. Jeśli chodzi o głównego bohatera, ktoś tam pisał niżej, że ma charakter i charyzme [XD]. Ta miernota wyraża się jakby sama sobie poradzić nie umiała, w dialogach jest po prostu słaby, więcej charyzmy i charakteru miał bohater z Wildlands który odzywał sie sporadycznie, a cutscenek z nim było tyle co kot napłakał. O wiele bardziej przypominał on żołnierza elitarnego oddziału niż ten random z Breakpoint.
Sterowanie to jakaś patologia, nie da się normalnie wejść po drabinie bez kilkukrotnego przejścia obok niej, to samo z podnoszeniem rzeczy czy wsiadaniem do pojazdu. No nie da sie tego zrobić z biegu w trakcie walki kiedy licza sie ułamki sekund bo. Elitarny kloc.
Oczywistym plusem są klasy, rozwój i wyzwania klasowe, jest to jedna z nielicznych rzeczy które jakoś jeszcze motywują do gry. Tego właśnie brakowało mi w Wildlands. Innym plusem są ulepszenia broni poza samą wymianą części, też fajna rzecz. Kamuflaż w leżeniu też jest fajną rzeczą, choć wystarczyłoby ukrywanie się w roślinności.
O multiplayerze sie nie wypowiem, bo nie grywam, przy Wildlands, mimo wad tej gry, w sunglu bawiłem się świetnie - imo multiplayer pozbawia gry klimatu w grach z otwartym światem, nawet jeśli sama rozgrywka bawi.
Wybijanie całych wiosek sicarios i baz żołnierzy unidadu było satysfakcjonujące, tutaj natomiast to nudzi. Zwiedzanie też bez polotu, jeśli większość lokacji pobocznych nazywa sie "zimnowojenna placówka" lub "obiekt skell techu" to jest to zrobione tak na odwal się, że odechciewa sie szukać kolejnych robionych w taki sposób lokacji.
Samochody na prostej drodze wyją, strasznie irytujący dźwięk.
O grafice nie ma co mówić nawet na PS4.
Podsumowując, gra sprawia wrażenie jakby była w fazie testów, w wersji alfa. Niedorobiona. Poprzednie Ghost Recon mimo powtarzalności i przerostu to przy tej grze 10/10.
Tylko dzięki wcześniej wspomnianym plusom, daje tej grze aż 2.0/10.

23.12.2016 03:04
odpowiedz
yiazmat94
2

Po przegraniu 37 godzin stwierdzam, że nie podobają mi się w tym Finalu 2 rzeczy: otwarty świat i zbyt mała ilość zamknietych lokacji jak dungeony, ktore również nieco dłuższe mogłyby być. Otwarty świat jakoś psuje mi klimat final fantasy, bo bardziej już czułem więź z poprzednimi odsłonami grajac w tak obsmarowana część jak XIII. Przy XV czuję się jakbym grał w obszernego moda do GTAV, co nie całkiem jest dla mnie przyjemne, biorąc pod uwagę że nastawiałem się bardziej na finala niż na gta. Oczywiście reszta na plus: postacie, mimo wyglądu, są sympatyczne i szybko dają się lubić, grafika, system walki też jest całkiem ok, również upolitycznienie jak troche jak w FFXII też dla mnie na plus. Dla mnie to całkiem dobra gra, bo nie można mieć wszystkiego :)

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl