XboxRules

XboxRules ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

27.01.2023 17:17
odpowiedz
XboxRules
1
Wideo

Spokojnie MS ma ich pod skrzydłami. Dadzą im tyle czasu ile chcą. A, że grę przesuną na 2025, to mało istotne. Na ten rok i następny mają tyle hitów, że reszta pewnie przez dekadę nie wyjdzie z jaskini.
[link]

26.01.2023 00:09
odpowiedz
3 odpowiedzi
XboxRules
1

Co tu dużo mówić - Microsoft pozamiatał po raz kolejny. Szkoda tylko przesunięcia premiery Forzy, bo to będzie zapewne najlepsza ścigałka w historii. Aż się nie mogę doczekać. Niesamowita ilość tras już od samego początku, a o ilości aut na start nawet nie ma co wspominać, żeby konkurencji się smutno nie zrobiło.
Fajny prezent w postaci Hi-Fi. Pograłem chwilę. gra miażdży poprzednie Goty z ostatnich kilku lat. Będzie fajne umilenie w oczekiwaniu na kolejne hity od zielonych.

25.01.2023 10:24
odpowiedz
2 odpowiedzi
XboxRules
1

I prawidłowo. Powinni zaorać to sony. Każda gra powinna być na każdym sprzęcie, a nie, że sony sobie coś ogranicza.
Dobrze, że Microsoft się obudził, bo jedynie w nim nadzieja na ratunek branży.
Prawdę mówiąc, w ostatnich 5 latach, to oni dostarczyli nam najlepsze gry, bez nachalnego wciskania poprawności czy mikrotransakcji.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl