Sporo momentów ma nudnych, osobiście przechodziłem tą grę rok bo musiałem się zmuszać do odpalenia jej.
Pierwszy, trzeci i ostatni epizod najlepsze, przy drugim i czwartym sporo momentów nudnych
Momentami mnie nudziła, ale jeśli chodzi o całokształt to gra rewelacyjna