White_death83

White_death83 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

13.04.2025 13:52
10
PS5

Człowiek gra już parę lat i myśli, że widział wszystko. Cyberpunk to gra po której zakończeniu brakuje mi czegoś, czuję stratę tego, że niezależnie co się w grze wybierze to na końcu nie jest wesoło. Wycieczki po mieście pełnym miliona szczegółów robi robotę, że zamiast pomijać scenkę to jadę dalej i oglądam.

Ta gadająca broń rozwaliła mnie na maksa. Po prostu majstersztyk

19.09.2024 23:22
8.0
PS4

Dobrze się jeździ i słucha muzyki. Da się łatwo uciec policji a misje ciekawe i całkiem łatwe które tworzą i opisują całą historię. Niezły scenariusz. To te nowe seriale są bardziej bajkowe niż ta gra

26.08.2023 10:43
9.5
PS4

Gra od samego początku stopniowo mnie zaskakiwała. Gdy myślałem, że już wszystko wiem, znam grę ta znowu wprowadzała mnie w kolejną zmianę, kolejną niespodziankę. Mówi się zwykła kurierka ale to co tu zobaczyłem sprawiło, że boję się zagrać w kolejną przygodówkę tzw zabijanke, napierdzielanke. Wam też życzę tej pozytywnej przygody.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl