Przyznam szczerze, że nowy Driver przypadł mi do gustu. Oczywiście niektóre elementy można by poprawić ale ogólnie gra jako taka nie jest zła.
Mam od wczoraj swój egzemplarz i muszę przyznać, że ta produkcja ma świetny klimat :)
Zapowiada się ciekawie ale jak będzie w rzeczywistości to się okaże ... :)
Dzisiaj będę miał swój egzemplarz. Swoją drogą będzie to moja pierwsza gra z serii Gran Turismo :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)
Przeszedłem singla, który jest rzeczywiście krótki ale nadrabia klimatem Afganistanu. Teraz gram w multi i ogólnie jest OK, nie jest tak rozbudowany jak w MW2 ale nie jest też zły.
Witam,
powiem Wam wszystkim, że nigdy nie byłem zwolennikiem slasherów ale ta gra naprawdę mi się podoba. Dopiero co zacząłem w nią grać przyznam się szczerze :) Nie mogłem się wcześniej do niej przekonać :) Pozdrawiam
Ciężko z dostępnością ale udało mi się zamówić egzemplarz.
Dla zainteresowanych, tutaj są jeszcze dostępne od ręki: http://www.allegro.pl/item1054874584_red_dead_redemption_ps3_nowa_folia_g4l_katowice.html
Podobno od dzisiaj gra ma być ponownie dostępna w sprzedaży. Ciekawe ile tym razem sztuk będzie dostępnych :)
Tutaj macie jeszcze parę sztuk: http://www.allegro.pl/item1054874584_red_dead_redemption_ps3_nowa_folia_g4l_katowice.html
Dostępne od ręki.
Mr_Baggins, w którejś wypowiedzi twórców gry była o tym mowa i ponoć zmodyfikowali to "zjawisko". Jednak wszystko okaże się "w praniu" ile w tej wypowiedzi było prawdy.
kaganpwnz, masz rację, nie ma co prowadzić takiej batalii. Nie ma dużych różnic, raz na korzyść X360 i raz na korzyść PS3.
Wilchelmus, masz dwie opcje:
1) możesz ściągnąć DLC ale wtedy musisz mieć podstawowe GTA IV żeby pograć
2) kupujesz płytkę Episodes from Liberty City i wtedy nie musisz mieć podstawki GTA IV
Ambruzzi, nie można grać żadnym Polakiem. Ale możesz stworzyć swojego zawodnika i w trakcie przedstawiania zawodników Bruce Buffer mówi "Fighting Out Of Warsaw, Poland" :)
A swoją drogą szkoda, że nie można prowadzić kariery dostępnymi fighterami w grze, a jedynie CAF :/ Może któryś patch lub DLC to zmieni. No i mogliby wypuścić DLC, który uaktualniłby listę fighterów.
Grałoooo się :) Było to coś innego w tamtych czasach, interaktywny film na ekranie monitora. Do tej pory czasami jeszcze włączam sobie te gry :) Posiadam w swojej kolekcji wszystkie z tej serii: Crime Patrol, Crime Patrol 2: Drug Wars, Space Pirates, Who Shot Johnny Rock?, MadDog McCree 1 i 2, The Last Bounty Hunter :)
Saints.pl, może nie lepsze tylko po prostu każdy chwali to co ma. Tak już jest w tym kraju.
Serek, tutaj masz cały film z konferencji MS: http://e3.gamespot.com/press-conference/microsoft-e3/
już_sam_nie_wiem: śmiesz w to wątpić ?? :)
Moja opinia o grze jest jak najbardziej POZYTYWNA :)
Na duży plus zasługuje grafika i grywalność.
Oczywiście jak każda gra, tak i ta ma coś, do czego się można przyczepić, np. w karierze można grać tylko zawodnikiem stworzonym przez siebie. Na pewno nie jeden użytkownik chciałby zdobyć pas mistrzowski kierując poczynaniami Tito Ortiza, George'a St. Piera czy Lyota Machidy. Ale da się to jakoś przeboleć.
Spokojnie mogę ją polecić fanom mieszanych sztuk walki.
Kacik, gra chodzi bardzo dobrze, tak jak powinna. Swoją drogą porównywałem grę na obu konsolach, na takim samym TV LCD i nie widać było żadnej różnicy.
W necie krąży już demo.
Wersja na XBOX 360 do pobrania tutaj: http://www.megaupload.com/?d=6PJEXQPM
Działa, sprawdzałem.
Fanboye PS3 vs Fanboye XBOX360 - to się nigdy nie skończy, no chyba, że niektórzy użytkownicy obu konsol dorosną.
Wydaje mi się, że nie ma co porównywać UFC 2009 do FNR 4. Jednym będzie podobał się boks, a innym mieszane sztuki walki, a jeszcze innym to i to.
Dla zainteresowanych grą informuję, że Tito Ortiz będzie występował w grze. Ogólnie będzie 80 fighterów do wyboru.
Good news everyone!
23 kwietnia będzie dostępne demo gry na XBOX Live i PlayStation Network :)
Informacja z oficjalnej strony gry.
Flypho, pewnie nie mają zbyt dużo wspólnego, bo zazwyczaj są "tuningowane" ale ja nie pisałem o screenach, tylko o zapowiedzianym mechaniźmie samej rozgrywki.
A swoją drogą w trójce rzeczywiście grafika była już na b. wysokim poziomie.
No to nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na premierę :) Zapowiada się ciekawie ale jak będzie rzeczywiście, okaże się w praniu :)
My tu gadu gadu, a dzisiaj o 13:00 rozpoczyna się wysyłka Fify 09 :) Pozdrawiam wytrwałych fanów gry ze stajni EA Sports
Witam,
a mieliście okazję zobaczyć to: "Następnie przychodzi czas na emocjonującą konferencję prasową, gdzie oprócz ważenia uczestników pojedynku nierzadko wywiązuje się ostra wymiana zdań na oczach żądnych sensacji dziennikarzy."
Ja tego nie spotkałem :/ A może po prostu nie wiem jak włączyć konferencję prasową.
Jeśli ktoś wie to prosiłbym o pomoc.
pozdrawiam
Rozwalają mnie ludzie, którzy piszą posty typu: "Jestem ciekaw z kąd macie tak szybko gre?? czyżby pirat?" (nie wspomnę o błędach ortograficznych jakie w tych czasach robią dzieciaki)
Nie wiem po co pisać "czyżby pirat" skoro i tak sam będziesz miał pirata, a pisząc coś takiego medalu nie dostaniesz.
Recenzja napisana bardzo czytelnie. W zupełności zgadzam się z recenzentem.
Nadal największym minusem PES 2008 jest brak większości licencji (szczerze w to wątpię czy kiedykolwiek się to zmieni) ale reszta może być.
Każdy ma swoje spojrzenie na daną grę. Przy wyborze gry nie należy kierować się recenzją. Już nie raz było tak, że gra nieciekawie została oceniona przez recenzentów, a jednak wielu graczy doceniło ją.
Z miłą chęcią sprawdzę tą grę :)
Jedyną ogromną wadą całej serii ProEvoSoccer jest brak dużej ilości licencji, a niektórzy na to bardzo dużą uwagę zwracają.
Witam,
panowie powiedzcie mi co trzeba zrobić po napisach. Dochodzę do kampusu, zabijam potworka w sali z martwym DJ-em (tam gdzie głośnik się przesuwało), mam dwa medaliony i dalej nie mam pojęcia co robić :/
pzodrawiam