Ludzie z redakcji gówno się znają i nie mają gustu, OW jest jednym z najlepszych RTS'ów jakiekolwiek powstały, jeżeli nie umieją się wypowiadać obiektywnie, to niech wcale się nie wypowiadają.
To nie jest ani trochę śmieszne, wziąłem ten news na poważnie. Fani (w tym i ja) cały czas mają nadzieję, że stworzą kontynuacje. Jak nie macie pomysłu na newsa, to ich w ogóle nie róbcie. Mam nadzieję, że to nie jest primaaprilisowy żart.
Battlefield 1 - powiew świeżości wśród aktualnych FPS'ów. Jaram się niezwykle. Nawet mój nauczyciel ma na konsoli tego BF'a, a ja nie mam ?
Redakcjo, zróbcie coś z tym.
A czy jest jakiś program, na którym mógłbym tworzyć "niezależnie", czyli żeby była możliwość zarobku ?
Jestem bardzo zainteresowany tematem tworzenia gier. I chciałbym zacząć swoją przygodę z ich tworzeniem. Szukałem w internecie odpowiedzi na to w czym mam to robić, ale nie znalazłem takiej odpowiedzi. Chodzi mi konkretnie w jakim programie zacząć tą grę tworzyć. Uczę się języka C++ ,więc jeżeli chodzi o programowanie to jakoś tam sobie poradzę. Mam jeszcze jedno pytanie - Czy mógłbym stworzyć grę w unity używając języka C++ ?