Supermarket

Supermarket ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

17.06.2022 10:02
Supermarket
2

Arcane i Squid Games to rzeczywiscie nic? Poza tym maja prawa do uniwersum Wiedźmina.

17.06.2022 09:58
odpowiedz
1 odpowiedź
Supermarket
2

Pierdololo...Netflix górą nadal. Kontent D+ starczy na jakiś miesiąc oglądania. To samo bylo po starcie hbo max a dzis serwis notuje spadek. Na D+ w większości filmy i seriale, które kazdy z nas widzial po 100 razy albo posiada juz w kolekcji na dvd lub blurayu.Autorskie seriale,poza Mandalorianem, to raczej niska-średnia półka.Poza tym to w wiekszosci kontent dla dzieci i nastolatkow.Netflix z giga hitami pokroju Stranger Things,Arcane,Squid Games jest niezagrożony.

15.06.2022 13:42
odpowiedz
1 odpowiedź
Supermarket
2

Brak wersji na PS4 pogrąży tę grę.

15.08.2021 18:14
Supermarket
2

Wiedzmak trzeci-symulator chodzenia i gadania po wielkiej mapie.

post wyedytowany przez Supermarket 2021-08-15 18:17:26
11.07.2021 15:21
Supermarket
2
8.0
PS4

Ktoś dobrze tu napisał na forum, że to taki trochę symulator chodzenia i gadania. Dodać do tego trzeba masę bezmyślnie zbieranego złomu, irytującą po kilkunastu godzinach grania powtarzającą się muzykę i atak klonów. Świat jest malowniczy, ale w sumie nudny. Walka zbyt prosta, choć momentami ładnie animowana. Przemęczyłem tę grę strasznie, grałem ponad 100 godzin i z ulgą zakończyłem. W dodatki nawet mi się nie chce zaczynać. Fabuła mnie nie porwała, dialogi są za długie, tryb detektywistyczny to amatorka straszna, tylko wydłuża niektóre zadania.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl