Niedawno zakupiłem gta v na steam gdy wszedłem do gry zastałem niemiłe lagi .
Proc:AMD Phenom II x4 955
4 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 650 1gb
Mam zamiar dokupić 4 gb ram . Zastanawiam się czy to jakoś pomoże ?
Co mógłbym jeszcze zrobić żeby nie lagowało ?