Wiesiek spoko, ale ciężko by było zapewnić "płytsze" doznania RPG niż Wiedźmin. W ogóle Dzikiemu Gonowi raczej bliżej do gier pokroju Far Cry czy Horizon Zero Dawn niż jakiegokolwiek RPGa, chociażby ze względu na brak jakichkolwiek skillchecków.
Dokładnie. Skoro Wiedźmin jest RPG to Far Cry 4 i Horizon Zero Dawn też - mamy przecież rozwój postaci i jakieś wybory fabularne, a jakoś nikt nie biegnie nazywać tego grami RPG. NO PRZECIEŻ MOŻEMY ODGRYWAĆ ROLĘ AJAYA!
Czy jakikolwiek gówno-portal w Polsce chociaż zrobił minimalny risercz? Przecież ten typ z twittera nawet w opisie ma "former parody/troll account", ale przecież kliknąć to za trudno w dzisiejszych czasach.
Witam,
Nie wiem do końca gdzie pisać w tej sprawie i mam nadzieję, że ktoś z użytkowników mi to wyjaśni zanim zacznę latać po supportach. Więc tak:
Jakoś rok lub dwa lata temu kupiłem pudełkową, podstawową wersje Dishonored, przypisałem ją do konta i czekała sobie na lepsze czasy. Jakoś parę dni temu wpadła mi w ręce edycja GOTY za grosze (również pudełkowa), więc kupiłem no i zaczyna się problem. Wpisując klucz na steam, pojawia się okno z informacją, że klucz jest nieprawidłowy (co może być spowodowane wersja przypisaną wcześniej), a kiedy próbuję zacząć instalacje z płyty, gra instaluje się przez ten stimowy instalator (pisze, że instaluje się GOTY), ale nie wymaga włożenia drugiej płyty, ani podania klucza. Gra niby jest zainstalowana, ale czy da radę sprawdzić czy dodatki również? Gra nie zmieniła tytułu z żadnym dopiskiem, że GOTY, a bardzo mi zależy aby ją zacząć z tymi DLC, więc prosiłbym o jakieś wyjaśnienie czy tak ma być, czy trza latać po pomocach technicznych.