s3k

s3k ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

26.10.2009 21:02
odpowiedz
s3k
2

niczym nieuzasadnione wodotryski. to tylko marketing

30.06.2009 09:47
odpowiedz
s3k
2

biorac pod uwage target wiekowy tej gry wydanie jej na Xboxie moim zdaniem by sie wydac calkiem sensowne. w koncu na Wii wyszla uproszczone wersja tego tytułu.

30.06.2009 09:40
👎
odpowiedz
s3k
2

po kilku dniach gry, stwierdzam ze ocena z GOLa jest mocno przesadzona. gra faktycznie jest cudna graficznie, udoskonlaona merytorycznie, jednak gameplay, najpierw wciagajacy, dosyc szybko staje sie rutyna - cale szczescie ze nie w od podstaw w kazdej misji buduje sie miasto. drugi zarzut to ogolnie infantylne podejscie do gracza - klimat gry rzeczywicie pasuje do ratingu wiekowego 7+ - pozim trudnosci rowniez. ostatecznie jesli cos sie nie klei, wystarczy 'poczekac' przytrzymanym klawiszem '+' czyli przewinac gre do przodu...

co ciekawe do podobnych wnioskow doszedlem pdczas gry w poprzednia czesc Anno, jednak po znacznie wiekszej ilosci ukonczonych misji... kolejnych odslonach serii rzycylbym sobie aby bardziej rozbudowany zostal aspekt ekonomiczny w zakresie strategii prowadzenia ekpsansji, bycmoze aby wiekszy nacisk polozyc na wymiane handlowa (wewn i zewn) przy wiekszej mapie i bardziej zroznicowanych przeciwnikach, niz mozolne rozbudowywanie osady, ktore samo w sobie jest przyjemne ale nie moze byc sensem gry...

ogolnie gra nie warta 49euro na steamie ja daje mocne 7,5/10
i licze na radykalna zamiane gameplay'u w kolejnej odslonie

25.06.2009 17:09
😱
odpowiedz
s3k
2

nawet 89 PLN jest do przyjecia, w swietle 49 EURO przez Steam
http://store.steampowered.com/app/33250/

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl