Edycja już nie możliwa, ale naszło mnie, bo chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości. W sumie pod muzykę podpada wszystko. Może przesadzam, ale mam jeszcze pytanie odnoście samych dźwięków z gry (odgłos strzelania z broni, wybuchającego granatu itp.) czy one mogą być czy nie?
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie podpunktu "c) w pracy można wykorzystać oprawę audiowizualną własnego autorstwa lub utwory muzyczne na licencji Creative Commons pod warunkiem podania ich źródła w opisie filmu;" Chodzi mi o to, że np. pod koniec walki na mapie pojawia się muzyka jakby kulminacyjna zwiastująca zakończenie danej rozgrywki. Czy ona ogólnie jakoś podpada pod wykorzystanie muzyki skoro jest to muzyka z samej gry, czy jednak w takim wypadku trzeba by było ją wyciszyć? (Akurat nagranie, które chcę przesłać trafiło mi się pod koniec rozgrywki na mapie i ta muzyka się pojawiła, więc mnie to szczególnie interesuje)
Mam pytanie. Czy ten podpunkt "b) nazwa konta użytkownika na EA/Origin musi znajdować się w widocznym miejscu materiału filmowego (menu gry, lista członków squadu, tablica wyników)" oznacza, że musi być nazwa pokazana w jednym z wymienionych miejsc w nawiasie czy we wszystkich trzech?