Kogo w ogóle obchodzą oceny krytyków. Są to tacy sami ludzie jak my. Każdy powinien sam sobie ocenić grę. Nie zapominajmy też o tym że w serwisach oceniających gry siedzą feministki, dla których ładne żeńskie postacie w grach to już seksizm. A w cyberpunku jest tego więcej.
Nie rozumiem ludzi którzy teraz wyśmiewają grę. Od początku było wiadomo, że główny wątek nie jest jedynym co ma do zaoferowania CP2077. Jeżeli dla was przejście głównej linii fabularnej to jedyne co was interesuje to chyba nie za bardzo was ta gra w ogóle interesuje.
20h to tylko główny wątek pomimo którego są jeszcze wątki poboczne. Jest to open world czyli raczej nie za dużo osób będzie robiło speedrun. Fabuła call of Duty to kawał gówna z żałosną grą aktorską, nudnymi postaciami, w którym nie ma nic oprócz strzelania do głupich botów.