Po w miarę udanym "conviction" przychodzi na świat nowe dziecko Ubisoft'u: SC Blacklist. Fabuła jest płytka, ale za to pozwala zrozumieć dobry amerykański film akcji. Główna postać San Fisher (zmieniony głos bohatera stosunkowo mi odpowiada, choć bez rewelacji). Gra posiada trzy style rozgrywki tj. Pantera, Szturmowiec i Duch. Twórcy nie odpuścili stylu gry Conviction lecz dodali do tego możliwość wyboru (uwidoczniony stary styl gry). Misje dzieją się na: fabularne i poboczne. Nowością w serii jest ulepszenie bazy głównej i strojów bohatera (gogle, buty, rękawice i bronie). Ruchy głównego bohatera są bardzo dobrze odwzorowane z rzeczywistymi i doskonale sprecyzowane. Karmbitem posługuje się po prostu "miodnie" :) .Grafika nie jest rzeczywista, jest okay. Reasumując i biorąc pod uwagę plusy tj. dźwięk, możliwość wyboru i rozbudowy, ,duża ilość misji, stary styl gry, tryb współpracy, mutliplayer, lokację,grafikę i wymagania, a minusy: zmiana głosu głównego bohatera i treść fabuły, jak widać minusów jest mało, więc moja nota jest wysoka: 9,5/10.
Dla mnie jedna z najlepszych gier 2014 roku. Dobra fabuła (krótka), świetna walka (finisher'y są bardzo brutalne) co według mnie jest okay. Postacie nie są złe ale także nie wybitne. A czy nie miał się pojawić Gandalf? I w końcu wymagania, jeśli o to chodzi to spełniają moje oczekiwania. Optymalizacja nie leży. Moja ocena to 10 za ciekawą zabawą w świecie Tolkiena.
Lepsza 3 , lepiej wciagneła .To jest taki bardziej pusty far cry. Mechanika ta sama ale fabularnie po porstu nudniejsza.
Szkoda ż go jeszcze nie zaowiedzieli tlailerm ,krótkim gamplaym badz chociaż potwierdzeniem od twórcy.Od 1 mineły 2 lata, ale dobrze im dłuzej to lepiej.Byle żeby nie była tak jak z Dukiem.
Bardzo dobrze.Wkoncu gra z dobrymi wymaganiami.Przynajmiej minimalne.Nie typu gtx 970,i5,16 gb ramu...
Najlepszy soundtrack jaki miałem okazje słyszeć to soundtrack z gry Dishonored. Wsumie nie tylko z tej gry bo np. w grze Medal of Honor European Assault był taki strasznie patriotyczny (jeśli można tak napisać) , co mi się bardzo podobało. Wracając do Dishonored podobał mi się z kilku powodów. Po pierwsze dobrze wbudowywał sie w gre ( tworzył dobry klimat i konponował się z miastem). Po drugie był trochę psychodeliczny ( mi przypadł do gustu ) . Po trzecie jest taki unikalny, wyjątkowy inny? Wydaje się jakby był konponowany w operze. Nie przez program dzwiekowe (czy cos w tym typie ) tylko prawdziwymi instrumentami. Dlatego wybrałem Soundtrack z gry Dishonored bo dla mnie jest unikalny i wyjątkowy.
jak myslicie 4gb ramu, amd pheon 2 (4 rdzeiowy),r7 260x oc odpale wiedzmina w shadow of the mordor high 70 fps.
Po zobaczeniu okładki z gry dishonored 2, pierszę co sie wrzuca w oczy to wklejone logo w photoshopie (ps4 logo) a drugie ze okładka wyklada jakby pozbawiona kolorów okładka (dishonored game of the year edition) . Troche wyglada mi to na fake.
Gra która została żle oceniona przez to że troche przypomnała splinter cell conviction z czym się nie zgodze bo mamy rozwiazanie czy sie np skradac a czy biegac i po prostu rozpiedzielac.Według mnie dobra gra
bardzo dlbra gra otwarty swiat,grafika, nawet niezła mechanika poruszania sie i przedewszystkim to far cry czyli hit